Treść opublikowana przez NelsonPL
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Ja znam inne opinie. Autko nie pije dużo oleju. Zrobiłem już nim kilkanaście tys km i spisuje się wyśmienicie. Wielki plus - mało pali na trasie. ( w mieście wiadomo -zawsze troszku więcej) Ogólnie jestem bardzo zadowolony.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Tak. Nie mam ich zdjęcia ale widziałem w ASO. (są ciemniejsze niż te chińskie) Od RS-a.Wyglądają fajnie. Czego się nie robi dla ślicznotki.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Komplet nakładek na pedały w ASO zamówiony. Nakładki: Pedał hamulca, sprzęgła i gazu - 307 zł Nakładka (stopka) 600 zł Następny cel:
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Jedna nakładka jest bardziej wysunięta druga mniej. Ale w środku widać jakby jedna rura przy jednej nakładce nie dochodziła do końca nakładki. ( możliwe, że muszę mocniej wcisnąć) Są zamontowane w takiej pozycji jak na zdjęciu...Czyli OK? I jeszcze pytanko: Jak można odrobinę podgłośnić panienkę w nawigacji?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Więc nie będę chyba łapał spawami, bo widzę, że siedzą na maxa. Czy rura ta na którą zakładasz, ma dojść aż do samego końca nakładki? Założyłem oczywiście ścięciem do dołu. Jedna mi doszła a druga tak nie całkiem.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Oczywiście, że sam.... Tylko zastanawia mnie, czemu jedna nie doszła do końca (rura) Widocznie za mało siły dziś użyłem. Jutro to sprawdzę. Trzymają się porządnie, bo mają specjalne mocowania (blaszki) W ASO dziś byłem ( inne zamówienie) i gość doradził mi by gdzieś podjechać i można dla pewności jeszcze chwycić tak z dwoma spawami. Tak mi doradził. Jeśli chodzi o wygląd -- to jestem bardzo zadowolony. Wygląda super. Fotki jutro, bo telefon mi wykitował ( bateria 0% )
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Misja wykonana.... Nakładki zamontowane....
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Misja prawie jak lot na księżyc.....
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Fotki końcówek są powyżej... Jutro zerknę na wydech ( kamerka GoPro się przyda. -- zrobię fotki) Jeśli się tylko tak prosto nakłada to faktycznie ASO zbędne... Teraz tłumacze dodaną instrukcje montażu... (niestety w ASO brak PL) Może ktoś ma założone oryginalne i oświeci jak to jest montowane?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
R4xx -- Jak to jest z tymi oryginalnymi nakładkami na wydech? Ja czytam właśnie że nie wymagane są żadne narzędzia do montażu. Je się po prostu tylko nakłada.... (mają jakieś tam zaczepy)
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Jak inaczej się nie da---ASO. Prosta sprawa-w tym czasie popijam sobie kawusie. Przyjemność z wykonanej roboty ta sama. Nie muszę się brudzić
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Nie mam wymienionych narzędzi--więc robota samemu odpada.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Nie jest tak że wszystko robię w ASO. Wiele rzeczy robię sam.... Po zakupie auta wymieniłem osłonę głośnika ( była pęknięta) i kilka innych drobiazgów. Czasami robię sam czasami w ASO. Nie lubię się brudzić przy robocie--więc wymiana oleju itp zostawiam serwisowi.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
OK.. opisz niby jak?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
W servisie Audi mi to zrobią.... ( nie mam kanału w garażu) Przy okazji będą montować inne dodatki.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
B8 TrOOOOp
Odtwarzanie filmów w aucie jest zabronione. W razie jakiegoś wypadku ubezpieczyciel wam nie wypłaci odszkodowania. Poczytajcie sobie przepisy.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Końcówki mam zamówione w ASO. Będę odbierał i od razu zamontują... Proste... Ja tam wolę jak robią to fachowcy i wcale nie jest kilkukrotnie drożej. Wiadomo, za jakość wykonania się płaci.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Po co sam ma się brudzić i coś robić jak w tym czasie mogę sobie popijać kawkę w ASO. Robotę zostawiam dla fachowca. Ja tylko mogę sobie olej dolać, płyny i zatankować do pełna. Mnie zamienniki i chińskie dodatki nie interesują. Taki obrałem kurs dla swojej ślicznotki i tego się trzymam. Każdy ma inny gust.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
To Moja sprawa na co wydaje swoje pieniądze. Ja obrałem drogę oryginalnych dodatków a nie taniego chińskiego badziewia. Tak--Wszystko robię w ASO Cenie sobie profesjonalizm, a nie robota u jakiegoś Kazia w nic niewartym warsztacie bo taniej. Co do kamerki to nagrywa w Full HD czyli jakość jest b.dobra.
-
B8 TrOOOOp
Jutro będę w ASO bo montuje dodatki to zgłoszę... W centralnym zamku w MMI jest coś takiego: Blokowanie pojedynczych drzwi Auto - Blokada Blokowanie klapy bagażnika Mam wszystko oznaczone...
-
B8 TrOOOOp
A nie jest to przypadkiem źle ustawione w MMI? w opcji Centralny zamek?
-
B8 TrOOOOp
Mam pytanko. Zamykam auto pilotem, zamykają się wszystkie drzwi. Przy otwieraniu otwiera wszystkie oprócz kierowcy. Czy coś mogłem przez przypadek przestawić w MMI? Drzwi kluczykiem otwierają sie normalnie. Macie jakiś pomysł na to?