Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. Witaj. Na pewno tak będzie. Najważniejsze jest dążyć do celu. Pozdrawiam.
  2. Nakładki na pedały--super sprawa. Planuje zamówić orginalne z ASO Audi.
  3. Mam dwa komplety opon Michelin ( letnie i zimowe na alumach) Zimówki na alumach fajnych. (17tki - bieżnik jak nowe) Wersja MMI -- MMI 2g HIGH Wyposażenie: -- czujniki deszczu --czujniki zmierzchu --tempomat (przyspieszanie i zwalnianie przyciskiem na kierownicy) --czujniki parkowania (tył) --3 strefowa klimatyzacja --podgrzewane siedzenia i wiele innych rzeczy.
  4. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    qujot -- Rozumiem Dziękuję i pozdrawiam.
  5. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam małe pytanko. Wiecie może jak wymontował uchwyt mocowania trójkąta ostrzegawczego? Mam uszkodzony (fotka) Już zamówiony nowy org w ASO. Tylko jak go wymienić? Czy tam są zaczepy? Z góry dzięki za odpowiedź.
  6. NelsonPL opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Mam małe pytanko. Wiecie może jak wymontował uchwyt mocowania trójkąta ostrzegawczego? Mam uszkodzony (fotka) Już zamówiony nowy org w ASO. Tylko jak go wymienić? Czy tam są zaczepy? Z góry dzięki za odpowiedź.
  7. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam małe pytanko. Wiecie może jak wymontował uchwyt mocowania trójkąta ostrzegawczego? Mam uszkodzony (fotka) Już zamówiony nowy org w ASO. Tylko jak go wymienić? Czy tam są zaczepy? Z góry dzięki za odpowiedź.
  8. Hejka. Ładna czarnulka. Mam małe pytanko. Wiecie może jak wymontował uchwyt mocowania trójkąta ostrzegawczego? Mam uszkodzony (fotka) Już zamówiony nowy org w ASO. Tylko jak go wymienić? Czy tam są zaczepy? Z góry dzięki za odpowiedź.
  9. Ja od dłuższego czasu gram w Assassin's Creed Odyssey. Super gra.
  10. Na razie jestem na etapie kupowania nowych dodatków podstawowych-jak dywaniki itp Później może pomyśle....
  11. Chciałem się pochwalić moją ślicznotką. Jeszcze czeka grzecznie w garażu na indywidualne tablice rejestracyjne. Świeżo sprowadzona z Niemiec. (full opcja) Na razie przejechane 2 tys km z Niemiec do Polski. Spalanie na trasie: 7,3 Niezła moc Ahaa i muszę ją jeszcze nauczyć Polskiego bo na razie gada mi ino po Niemiecku
  12. Witam. Jestem Fanem Depeche Mode i marki AUDI. Wcześniej miałem Audi A4 B5 1.8 125KM (Benzyna-Sedan) Obecnie mam Audi A4 B8 1.8 TFSI (Sedan) (160KM) Jestem też znany na scenie tłumaczeniowej gier na PC. Kilka zdań o sobie: Moja działalność na scenie zaczęła się w 2013 roku. Pierwszym moim projektem, który wydałem, było spolszczenie do gry Outlast. Doświadczenie moje wtedy było bardzo niewielkie, dziś jestem dumny z tego, że stworzyłem w tak szybkim czasie spolszczenie do tak świetnej gry, wyprzedzając inną grupę, gdzie pracowało nad nim kilka osób. Wprawdzie spolszczenie nie miało polskiej czcionki jednak jak na pierwsze spolszczenie, było znakomite. Intensywna praca i chęć rozwoju sprawiły, że postanowiłem stworzyć tym razem grę z polskim dubbingiem. Był to dosyć duży projekt, nad którym pracowało kilka osób. Wydanie spolszczenia nastąpiło po ponad 3 miesiącach intensywnej i ciężkiej mozolnej pracy. Gra, o której piszę nosi tytuł The Stanley Parable. Obecnie pracuję nad kolejnymi projektami, bogatszy o nowe doświadczenia i wiedzę na temat tworzenia spolszczeń. W moich nowych projektach nie ma już mowy o braku polskiej czcionki. Moim celem jest tworzenie spolszczeń o bardzo wysokiej, jakości. Kilka zdań o sobie: Pochodzę ze śląska (piękne miasto Jaworzno) Jestem wiernym fanem zespołu Depeche Mode. Bywam bardzo często na zlotach Fanów Depeche Mode. Byłem na kilkunastu koncertach tej grupy. Zainteresowania: Muzyka, gry komputerowe, film, podróże... I to by było na tyle. Moja strona internetowa: http://nelsonpl.vgh.pl Obecnie strona nie działa. Pracuje nad uruchomieniem nowej strony internetowej. Ciesze się że mogę dołączyć do grona Fanów AUDI. Pozdrawiam. Ps: Moja Piękność NelsonPL_Moje_Audi_A4_B8_1_8TFSI_160KM.mp4.mp4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.