Treść opublikowana przez NelsonPL
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
W jeden dzień tego nie zrobią,to pewne. (tym bardziej jak chce zrobić też tył) W serwisie mają też inne auta i zlecenia. Myślę, że w 2 dni (max3) Tym bardziej że serwis wymontowuje i montuje a malowanie gdzie indziej. ( trzeba zawieść itd itp) Mi bardzo na czasie nie zależy, ważne by było zrobione porządnie.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
OK OK. To był żart. Oczywiście malowanie proszkowe.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Dokładnie. Tak będzie... Jednak żeby to było solidnie zrobione farba musi też swoje wyschnąć.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Dokładnie. Mają też innych klientów. Nikt przecież nie czeka specjalnie....o ULTRA jedzie to malujemy.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Montaż będzie robiony w dużym serwisie w moim mieście. (tym razem nie ASO) Zdemontują zaciski i zawiozę je do innej firmy co się zajmuje regeneracją zacisków hamulcowych. Profesjonalne malowanie musi trochę potrwać. ( czyszczenie -malowanie- schnięcie itd itp) Tego w jeden dzień nie można zrobić.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Podstopnica musi troszku zaczekać na montaż. Projektory do drzwi nadal idą z Niemiec. Podobno mają być za tydzień. Czas zabrać się za przednie hamulce. Wszystkie części zakupione. Będzie wymiana tarcz na Zimmerman Sport (nawiercane) + klocki ATE Ceramic Wymiana przewodów hamulcowych (na elastyczne) Wymontowane zaciski hamulcowe (przód) i oddane do malowania (5 dni roboty) (kolor-czerwony) Możliwe że zrobię od razu tył (klocki i tarcze + malowanie zacisków) Jeszcze się zastanawiam bo tył jest jeszcze OK. (mało zużyte klocki) Wszystko już ustalone w serwisie. Ślicznotka pod koniec tygodnia będzie odstawiana do zrobienia.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Działają świetnie... Pojawia się kontrolka i dlugi dzwiek... Przy zmianie kół na letnie zobaczyłem dopiero jak to fajnie działa.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Mlode były dawno temu...
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Tak -równe 600zł. Ringi z Gekonem najbardziej mi się podobają.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Stare to może być wino. Nie obrażaj Mojej ślicznotki Na razie projektory będą z przodu. W planie jest też montaż później z tyłu.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Na projektory z Ringami i Gekonem przyjdzie mi jeszcze tydzień poczekać. Ściągają z Niemiec. Nie mają w Polsce. Dziś odkryłem przy zmianie kół 16-tek na 17tki letnie (alumy) jak działają czujniki ciśnienia kół. Fajna sprawa.
-
B8 TrOOOOp
Znam porządną firmę co się tym zajmuje. Jest z Mysłowic. (koszt 700-800zł)
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Dokładnie. Ważne, że ładnie przeprosili i w tym tygodniu będzie takie, jakie chciałem z odpowiednim wejściem... Powiedzieli że postarają się nawet już jutro dostarczyć. Będą dzwonić....
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Już wszystko wyjaśnione. W salonie ASO przepraszali. W tym tygodniu dojdą prawidłowe, takie same, tylko z odpowiednim wejściem. Te w środku , to odpowiednie wejście. (takie jakie musi być)
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Czyli ktoś po drodze w obsłudze Audi zawalił...Proste... Brak słów...Tym bardziej że przy zamówieniu pisałem ze musi pasować do B8 ki i nawet VIN podałem.. Ps:Szacuneczek dla Was. Mieliście racje...
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Faktycznie... małe wejścia...To do B9tki .Można wymienić na z większym wejściem w ASO skoro takie sa... Właśnie do nich jadę... Niech wymieniaja, jak się walneli
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Czyli te wtyczki u mnie są OK?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Tak ... Na stronie oficjalnej Audi się mylą i w ASO po numerze VIN też... Zastanówcie się co piszecie.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Dokładnie...Przed zakupem czytałem specyfikacje na stronie Audi. Jutro montuje.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Nie są inne.... Pytałem w ASO...Musi pasować...
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Nie prawda. Nawiercane lepiej odprowadzają wodę. Poczytaj trochę...
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
A co miałeś już ceramiczne klocki, że tak piszesz? Chyba co droższe, to dużo lepsze. - krótsza droga hamowania - mniej się nagrzewają - mniej hałasują - większa trwałość - mniejsze pylenie (czyste felgi) Ja widzę same plusy. Do tego będą nawiercane tarcze Zimmerman Sport.