Treść opublikowana przez NelsonPL
-
B8 TrOOOOp
Z nakładkami jeszcze hamulec mi został.... Nie trzyma nie wiem, dlaczego. Czy do prowadnicy to ma jakoś zaskoczyć? Z młotkiem to miałem na myśli walnąć w nakładkę hamulca... Jutro zrobię dokładne fotki światła stopu i momentu w którym nie idzie dalej docisnąć. Dochodzi do podsufitki i dalej nie ma szans.
-
B8 TrOOOOp
Dalej mam z tym problem. Nie idzie dopchnąć. Nie wiem co jest. Macie jakiś pomysł? Może te blaszki mają być inaczej? Nakładkę na pedał gazu w końcu udało mi się dziś zamontować. Masakrycznie ciężko, ale wlazła. Więc mały sukces dziś jest. Nadal walczę z nakładką na hamulec. Do prowadnicy nie włazi do końca. Czy to trzeba pier....knąć młotkiem, czy jak?
-
B8 TrOOOOp
Czyli rozumiem, że muszę odrobinkę podważyć podsufitkę i dosunąć aż kliknie?
-
B8 TrOOOOp
Dzięki Muskel1 za poradę. Tak zrobię. Mam jeszcze pytanie odnośnie 3 światła stopu. Zamontowałem ,wszystko działa jest ok. Pytanie: Jak dokładnie zamontować? Czy wystarczy wepchnąć odrobinę pod podsufitkę i zaskoczy? Nie bardzo chce wejść do końca. Weszło na te dwie prowadnice po obu stronach i dopchnęłem do podsufitki.
-
B8 TrOOOOp
Mam taki zestaw. Mam problem z zamontowaniem tych nakładek na pedały. Pisze by użyć klina 3409. Dokładnie mam taki zestaw:
-
B8 TrOOOOp
Klin demontażowy 3409 (narzędzie specjalistyczne-Audi) Wiecie może gdzie kupić coś takiego?
-
B8 TrOOOOp
Macie jakiś pomysł jak to zamontować? Niby prosta sprawa a meczę się z tym drugi dzień. Ciężko włazi. Jeden zamontowałem ale reszta nie ma szans. Udało mi się zamontować tylko od pedała sprzęgła. I druga sprawa--Czy 3 światło stopu ma wchodzić troszkę pod podsufitkę? czy tylko do niej dotykać? Zamontowałem nowe , wszystko ładnie działa. Tylko nie wiem czy to nie należy bardziej docisnąć.
-
B8 TrOOOOp
hahahaha Szczery .
-
B8 TrOOOOp
Zrobiło się ciepło, czas na montaż nakładek na pedały. Dokładnie tych jak na zdjęciu. Jak się za to zabrać? Mile widziany opis montażu.
-
B8 TrOOOOp
Czyli gdzie dokładnie?
-
B8 TrOOOOp
Powoli planuje wymianę klocków i tarcz (przód) Jakie są rozmiary w B8? Co możecie polecić?
-
B8 TrOOOOp
Wymieniam 3 światło stopu. Obecne działa, ale często robi jakieś zwarcie (błąd spalonej żarówki) Przy ostatniej wizycie w ASO stwierdzili że nadaje się do wymiany. Koszt wymiany zawołali 260 zł + cena 320 za światło (czyli wymiana chyba liczona z obiadem, deserem i drzemką) Zamówiłem już oryginalne za 250zeta. (przez net) Myślę, że sam powinienem się z tym uporać w 15min. Mile widziany opis jak wymontować. Może ktoś się w to już bawił? Z góry dzięki.
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Elegancko.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Są różne wersje (wystarczy zobaczyć na numer części) na opakowaniu.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Jeszcze czekam na kuriera. Nie spieszą się (DHL)
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Oczywiście. Zamówione wczoraj. Jutro dostawa.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Wrzucę swoje jak przesyłka przyjdzie. Czekam na kuriera.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
B8 TrOOOOp
Rozumiem. Gdzie kupić taki sam stop nowy? Jaki jest jego koszt? W ASO będą mieli? Ps. Dziwne jest to że czasami się zaświeca.
-
Black Magic OEM+ by FroS-t
Przykre...Mam nadzieje że sprawca dostanie nieźle po kieszeni za coś takiego.
-
B8 TrOOOOp
Witam. Wiecie jak to wymontować? Pojawia mi się kontrolka spalonej żarówki. Zauważyłem, że 3 światło stopu nie świeci. (czasami się zapala, ale nie często) Podejrzewam, że albo coś nie styka, albo przepalona żarówka. Jak wymienić żarówki? Czy to jest wymienialne? Muszę kupić nowe? Ps. Mile widziany dokładny opis demontażu, wymiany itd Dzięki.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Nie interesują mnie rzeczy bez gwarancji itd Mam w zwyczaju nigdy nie kupować takich rzeczy od prywatnych osób. Zawsze kupuje w sklepach (nowe) Kupuje komplet w ASO (przód-tył)