Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z nakładkami jeszcze hamulec mi został.... Nie trzyma nie wiem, dlaczego. Czy do prowadnicy to ma jakoś zaskoczyć? Z młotkiem to miałem na myśli walnąć w nakładkę hamulca... Jutro zrobię dokładne fotki światła stopu i momentu w którym nie idzie dalej docisnąć. Dochodzi do podsufitki i dalej nie ma szans.
  2. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dalej mam z tym problem. Nie idzie dopchnąć. Nie wiem co jest. Macie jakiś pomysł? Może te blaszki mają być inaczej? Nakładkę na pedał gazu w końcu udało mi się dziś zamontować. Masakrycznie ciężko, ale wlazła. Więc mały sukces dziś jest. Nadal walczę z nakładką na hamulec. Do prowadnicy nie włazi do końca. Czy to trzeba pier....knąć młotkiem, czy jak?
  3. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli rozumiem, że muszę odrobinkę podważyć podsufitkę i dosunąć aż kliknie?
  4. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki Muskel1 za poradę. Tak zrobię. Mam jeszcze pytanie odnośnie 3 światła stopu. Zamontowałem ,wszystko działa jest ok. Pytanie: Jak dokładnie zamontować? Czy wystarczy wepchnąć odrobinę pod podsufitkę i zaskoczy? Nie bardzo chce wejść do końca. Weszło na te dwie prowadnice po obu stronach i dopchnęłem do podsufitki.
  5. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam taki zestaw. Mam problem z zamontowaniem tych nakładek na pedały. Pisze by użyć klina 3409. Dokładnie mam taki zestaw:
  6. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Klin demontażowy 3409 (narzędzie specjalistyczne-Audi) Wiecie może gdzie kupić coś takiego?
  7. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Macie jakiś pomysł jak to zamontować? Niby prosta sprawa a meczę się z tym drugi dzień. Ciężko włazi. Jeden zamontowałem ale reszta nie ma szans. Udało mi się zamontować tylko od pedała sprzęgła. I druga sprawa--Czy 3 światło stopu ma wchodzić troszkę pod podsufitkę? czy tylko do niej dotykać? Zamontowałem nowe , wszystko ładnie działa. Tylko nie wiem czy to nie należy bardziej docisnąć.
  8. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hahahaha Szczery .
  9. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zrobiło się ciepło, czas na montaż nakładek na pedały. Dokładnie tych jak na zdjęciu. Jak się za to zabrać? Mile widziany opis montażu.
  10. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli gdzie dokładnie?
  11. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powoli planuje wymianę klocków i tarcz (przód) Jakie są rozmiary w B8? Co możecie polecić?
  12. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wymieniam 3 światło stopu. Obecne działa, ale często robi jakieś zwarcie (błąd spalonej żarówki) Przy ostatniej wizycie w ASO stwierdzili że nadaje się do wymiany. Koszt wymiany zawołali 260 zł + cena 320 za światło (czyli wymiana chyba liczona z obiadem, deserem i drzemką) Zamówiłem już oryginalne za 250zeta. (przez net) Myślę, że sam powinienem się z tym uporać w 15min. Mile widziany opis jak wymontować. Może ktoś się w to już bawił? Z góry dzięki.
  13. Elegancko.
  14. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak. ASO
  15. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przód i tył oryginalne gumowe dywaniki-praktyczne i solidne. Polecam.
  16. Są różne wersje (wystarczy zobaczyć na numer części) na opakowaniu.
  17. Już dotarły nakręteczki. Są świetne.... (Koszt:122zł)
  18. Jeszcze czekam na kuriera. Nie spieszą się (DHL)
  19. Oczywiście. Zamówione wczoraj. Jutro dostawa.
  20. Wrzucę swoje jak przesyłka przyjdzie. Czekam na kuriera.
  21. Kolejny malutki element układanki. Oryginalne nakrętki na wentyle.
  22. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rozumiem. Gdzie kupić taki sam stop nowy? Jaki jest jego koszt? W ASO będą mieli? Ps. Dziwne jest to że czasami się zaświeca.
  23. Przykre...Mam nadzieje że sprawca dostanie nieźle po kieszeni za coś takiego.
  24. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam. Wiecie jak to wymontować? Pojawia mi się kontrolka spalonej żarówki. Zauważyłem, że 3 światło stopu nie świeci. (czasami się zapala, ale nie często) Podejrzewam, że albo coś nie styka, albo przepalona żarówka. Jak wymienić żarówki? Czy to jest wymienialne? Muszę kupić nowe? Ps. Mile widziany dokładny opis demontażu, wymiany itd Dzięki.
  25. Nie interesują mnie rzeczy bez gwarancji itd Mam w zwyczaju nigdy nie kupować takich rzeczy od prywatnych osób. Zawsze kupuje w sklepach (nowe) Kupuje komplet w ASO (przód-tył)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.