Treść opublikowana przez NelsonPL
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Uszkodzenie zderzaka na parkingu. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Zdobyłem nagrania z monitoringu i oczywiście wcześniej natychmiast wezwałem na miejsce Policje. Policja ma już numery rejestracyjne sprawcy i zajmuje się sprawą. Dostała też mojego pendriva z nagraniem z prywatnej kamery na parkingu. Na zderzaku zostało też sporo lakieru sprawcy. Został zabezpieczony. Sprawca to (starszy pan z sosnowca) Kilka kamer w mieście go złapało. Widać też dokładnie całe zajście na parkingu. Oczywiście jeśli o mnie chodzi mam OC i AC To się teraz dziadzio zdziwi, jak zapuka do niego Policja. Mam nadzieje że dostanie spory mandat i słono zapłaci za naprawę auta itd
-
otwieranie drzwi, centralny zamek
Nic nie trzeba naprawiać. Wystarczy odpowiednio ustawić w MMI Miałem podobny problem.
-
Polecane opony letnie
Same plusy. Auto świetnie się prowadzi i opony są ciche. Zrobiłem na oponach Michelin tych co mam czyli Primacy 3 (letnie) i Alpin 5 (zimowe) kilkanaście tys km i zawsze sprawdzają się świetnie w ciężkich warunkach. Doskonała przyczepność i pewność na mokrej nawierzchni.
-
Polecane opony letnie
Myślę że Michelin Primacy 4 będzie idealne. Teraz śmigam na nowych zimówkach Michelin Alpin 5 205/60 R16 Michelin to porządna firma.
-
Polecane opony letnie
Jednak zostanę przy Michelin Primacy 4 Moim zdaniem są lepsze. Tym bardziej że śmigam na zimówkach Michelin i śmigałem na letnich Primacy 3 Spisują się idealnie.
-
Polecane opony letnie
Czyli rozmiar jest prawidłowy? 225/50 R17 Myśle o oponach Michelin Primacy 4 Co o nich sądzicie? Dobry wybór?
-
Polecane opony letnie
Jakie polecacie opony letnie? Właśnie przymierzam się do kupna opon letnich. Obecnie śmigam na Michelin Primacy 3 225/50 R17 Chce kupić taki sam rozmiar opon.
-
B8 TrOOOOp
Super sprawa z tymi czujnikami ciśnienia w kołach. Też to mam. Bardzo przydatne....
-
Moja Daytona Grey Pearl#2x S-Line
Czyli poprzedni właściciel (Niemiec) Mojej Ślicznotki widać, że dbał o auto i nie żałował na nią kasy, skoro ma AutoHold i Webasto i pewnie jeszcze coś, czego jeszcze nie odkryłem. Nic dziwnego, przecież to ULTRA.
-
Moja Daytona Grey Pearl#2x S-Line
2xsline i bez AutoHold?
-
Black Magic OEM+ by FroS-t
Super
-
B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint
GoPro super sprawa....Tez mam.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
Audi A4 B8/Avant/LY9C/CCWA 3.0/Quattro/1BL/19'/ADS/ACC/AHA/Webasto/B&O/Tiptronic/Panorama/MGmotorsport
Bardzo ładna Audiczka.(świetne felgi) AutoHold to też wspaniała rzecz, która podczas jazdy bardzo pomaga. Życzę ci dużo zadowolenia z autka i żeby długo dobrze służyło.
-
Audi A4 B8/Avant/LY9C/CCWA 3.0/Quattro/1BL/19'/ADS/ACC/AHA/Webasto/B&O/Tiptronic/Panorama/MGmotorsport
Gratuluje zakupu. Mam też WEBASTO - Wspaniała rzecz w autku.
-
B8 TrOOOOp
Tak, kupuje za swoje i tylko ORI. Nigdy nic nie kupuje przez jakieś aliexpres itp
-
B8 TrOOOOp
Moim zdaniem nie warte zakupu i montażu. Polecam Oryginalne. Zdecydowanie ładniejsze i lepsza jakość.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Najbliższy cel: Nowa oryginalna gałka zmiany biegów do Audi A4 B8 c203d2a0bc238a3963aeaf6de5267c01 (5).mp4
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
20210705_135508 (4).mp4
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
,,,Muskel1 Miałeś przecież CBI montować. ''' Odp: I takie też są zamontowane. OSRAM COOL BLUE INTENSE XENON D3S Jestem z nich bardzo zadowolony. Super żaróweczki.