Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. Uszkodzenie zderzaka na parkingu. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Zdobyłem nagrania z monitoringu i oczywiście wcześniej natychmiast wezwałem na miejsce Policje. Policja ma już numery rejestracyjne sprawcy i zajmuje się sprawą. Dostała też mojego pendriva z nagraniem z prywatnej kamery na parkingu. Na zderzaku zostało też sporo lakieru sprawcy. Został zabezpieczony. Sprawca to (starszy pan z sosnowca) Kilka kamer w mieście go złapało. Widać też dokładnie całe zajście na parkingu. Oczywiście jeśli o mnie chodzi mam OC i AC To się teraz dziadzio zdziwi, jak zapuka do niego Policja. Mam nadzieje że dostanie spory mandat i słono zapłaci za naprawę auta itd
  2. Nic nie trzeba naprawiać. Wystarczy odpowiednio ustawić w MMI Miałem podobny problem.
  3. Same plusy. Auto świetnie się prowadzi i opony są ciche. Zrobiłem na oponach Michelin tych co mam czyli Primacy 3 (letnie) i Alpin 5 (zimowe) kilkanaście tys km i zawsze sprawdzają się świetnie w ciężkich warunkach. Doskonała przyczepność i pewność na mokrej nawierzchni.
  4. Myślę że Michelin Primacy 4 będzie idealne. Teraz śmigam na nowych zimówkach Michelin Alpin 5 205/60 R16 Michelin to porządna firma.
  5. Jednak zostanę przy Michelin Primacy 4 Moim zdaniem są lepsze. Tym bardziej że śmigam na zimówkach Michelin i śmigałem na letnich Primacy 3 Spisują się idealnie.
  6. Czyli rozmiar jest prawidłowy? 225/50 R17 Myśle o oponach Michelin Primacy 4 Co o nich sądzicie? Dobry wybór?
  7. Jakie polecacie opony letnie? Właśnie przymierzam się do kupna opon letnich. Obecnie śmigam na Michelin Primacy 3 225/50 R17 Chce kupić taki sam rozmiar opon.
  8. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Super sprawa z tymi czujnikami ciśnienia w kołach. Też to mam. Bardzo przydatne....
  9. Czyli poprzedni właściciel (Niemiec) Mojej Ślicznotki widać, że dbał o auto i nie żałował na nią kasy, skoro ma AutoHold i Webasto i pewnie jeszcze coś, czego jeszcze nie odkryłem. Nic dziwnego, przecież to ULTRA.
  10. 2xsline i bez AutoHold?
  11. Mycie Mojej Piękności
  12. Bardzo ładna Audiczka.(świetne felgi) AutoHold to też wspaniała rzecz, która podczas jazdy bardzo pomaga. Życzę ci dużo zadowolenia z autka i żeby długo dobrze służyło.
  13. Gratuluje zakupu. Mam też WEBASTO - Wspaniała rzecz w autku.
  14. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, kupuje za swoje i tylko ORI. Nigdy nic nie kupuje przez jakieś aliexpres itp
  15. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Moim zdaniem nie warte zakupu i montażu. Polecam Oryginalne. Zdecydowanie ładniejsze i lepsza jakość.
  16. Ojców - Maczuga Herkulesa - Zamek w Pieskowej Skale 12.09.2021
  17. Taką ślicznotką jechałem z Żoną do ślubu.
  18. Najbliższy cel: Nowa oryginalna gałka zmiany biegów do Audi A4 B8 c203d2a0bc238a3963aeaf6de5267c01 (5).mp4
  19. 20210705_135508 (4).mp4
  20. ,,,Muskel1 Miałeś przecież CBI montować. ''' Odp: I takie też są zamontowane. OSRAM COOL BLUE INTENSE XENON D3S Jestem z nich bardzo zadowolony. Super żaróweczki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.