Treść opublikowana przez NelsonPL
-
B8 TrOOOOp
Nie polecam regeneracji felg... Jeśli są zniszczone, warto wymienić na nowe.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Dali rabat w tym sensie że za montaż płaciłem tylko 22zł... Wszystko mam na fakturze... Foto: I co? szczeka opadła?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Dali rabat ponad 100zł bo za montaż płaciłem grosze.... W DE Kosztuje taka 165 euro..
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
W ASO dobrze sprawdzili. Sam tez to sprawdzałem... Mam jasną podsufitkę, siedzenia mają obicia w kolorze gałki i VIN tez to potwierdza. Więc kłócić się nie będę. Swoje wiem... Poprzednia gałka była z modelu B7
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Panel na zdjęciu jest zabrudzony... 1.Na fotce tak tylko wygląda, tym nie planuje nic robić... 2. Kierownica jest idealna. Tu też nic w planach. 3.Jedyne czym się zajmę to w przyszłości tym przyciskiem zużytym... Kolor mieszka i gałki jest taki jaki był gdy auto wyjechało z fabryki. (sprawdzone-vin itd) Ktoś pisał że cena nie ta. W autoryzowanym sklepie Audi w Niemczech kosztuje w przeliczeniu na zł 750
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Możecie sobie pisać co chcecie. Ja kupiłem to co chciałem i sam taką wybrałem. Kierownice mam taką jaką chce i nie zmieniam. I nie jest to zwykła gałka bo B8 miał jeszcze inną troszku gorszą. (pierwsze modele -roczniki) Radze się udać do ASO i dopytać. Dla mnie gładka jest dożo lepsza. Następne cele: Za tydzień montuje projektory - tył --(oczywiście sam bo to prosta sprawa) Za niecały miesiąc montaż moich rejestratorów (przód - tył) Koszt montażu 1300 zł Oczywiście zrobią to w ASO bo będą kabelki ciągnąć pod podsufitką itd Dalsze plany: Michelin Primacy 4 CDN....- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Tylko że mi chodziło nie to by dobrać pod kierownice, tylko o to żeby było to co było jak auto wyjechało z fabryki. Dokładnie ten model co mam. Co do cen, to udowodnijcie jakie są ceny. Piszecie a dowodów zero.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Taaa? To udowodnij. Pokaż ceny z ASO.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Jestem bardzo zadowolony z nowego mieszka i gałki. Dla jasności: A8S - Standard equipment OG1 - Gearshift lever 1XW - Leather-covered multifunction sports steering wheel, 3spoke Niemiec zwyczajnie sobie zmienił. Wcześniej miał mieszek i drążek z Audi A4 B7 Zresztą widać że dużo w aucie zmieniał na lepsze. --Webasto -AutoHold i wiele innych rzeczy.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Sprawdź sobie ceny w ASO, a potem pisz. Z ortografią też u Ciebie kiepsko.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
VIN-nie kłamie. Jeden z drugim cwaniakuje a nie pomyśli że Niemiec mógł zmieniać sobie kierownice itd- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Tak? To dziwne że zgadza się z vin. Następny cel: Projektory - tył CDN....- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Sprawdzili po vinie i jest taka jak być powinna. Jak dla mnie--idealna. Sam też przed chwilą sprawdziłem po vin--i jest wszystko OK. Więc daruj sobie uwagi jak nic nie wiesz.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Nic mi nie wcisnęli. Mam taką jaką sobie wybrałem.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
I tu się mylisz. Dokładnie sprawdzali i w moim egzemplarzu taka była oryginalna.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Jest taka jak być powinna, przy moim modelu auta.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Już nowa rzecz zamontowana Mieszek i gałka zmiany biegów. Sam montaż kosztował astronomiczną kwotę. Niewiele a bym zemdlał, na widok rachunku za montaż 22zł Oczywiści jak zawsze kawka przy okazji.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Cofam pytanie. Już zdecydowałem, że zostaje przy 17 tkach ( mam bardzo ładne i w idealnym stanie felgi Audi 1500zł-sztuka) Kupię tylko nowe opony Michelin Primacy 4 do nich. Siano pójdzie na inne bajery.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Ja nie widzę w tym nic śmiesznego. Odbieram mieszek rano i od razu montują... Za to im płacę... Proste.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
W ten piątek montaż mieszka i gałki oryginalnej do Mojej Piękności. Następny cel: Projektory tył. Nowe opony i felgi 18tki na wiosnę. Macie jakieś propozycje felg? Cenowo 1000zł za 1 sztukę Co proponujecie? Co do opon to będą Michelin Primacy 4- B8 TrOOOOp
W ten piątek montują mi nowy mieszek i gałkę w ASO to zapytam. Przy okazji podepną i sprawdzą.- B8 TrOOOOp
I jak na razie zero problemu z ciśnieniem w kołach jak pisałem wcześniej. Jaka to mogła być przyczyna? Dziwne..- B8 TrOOOOp
Gdzie kupić i jaki koszt? Byłoby to bardzo przydatne. Podpiąć i sprawdzić co jest grane. Na chwile obecną wszystko OK. Zobacze czy jutro się zapali.- B8 TrOOOOp
Na razie spokój. Nic się nie wyświetla. Po kołach nie widać wizualnie, by zeszło powietrze chociaż trochę. Dziwne to jest. Czasami jak dopompuje to nie zapala się przez np 200km trasy. Dopiero na drugi dzień się zapala przy uruchamianiu auta. Trochę to wkurza bo wtedy automatycznie nie działa AutoHold Jak dopompuje wtedy działa. - Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność