Treść opublikowana przez NelsonPL
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Tak? To ciekawe? Tylko dlaczego nie podają nigdzie że to na używanych częściach? Czyżby wprowadzanie klienta w błąd?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Temat lamp zamknięty. Te co mam są spoko. Możliwe że jak się skusze, to kiedyś założę tylne OEM ledy. Na razie mam inne plany. Teraz projektory tył. Wymiana wahaczy przód i nowe opony. To jest priorytet. CDN.... Ps. Muskel1 -- To w takim razie jak mówisz że to ori powyżej to czy aby na pewno? W firmie Navi pisze cena 1500 za komplet. (foto) Czyli na bank to są jakieś tanie podróby?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
To dziwne bo w firmie Navipol podana cena 1999zł z montażem. To skąd cena 4500?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
A te co ja wrzuciłem ostatnie? Myślę poważnie nad ledami z tyłu ale w grę wchodzi tylko i wyłącznie ORI
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
A te co na fotce ostatniej to nie są OEM?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Odp: Czyli te co na fotce. Bardzo ładne, będą fajnie współgrać z przednimi lampami. Macie może ich numer katalogowy?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Rozumiem. To jakie są takie które będą pasować do tej klapy itd?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Tak, rozumiem że do sedana też są takie? To jakie proponujecie w takim razie? Mile widziany numer katalogowy.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Odp: To dopiero początek. Dopiero się rozkręcam. W planie jest coś takiego z tyłu (foto) Jeśli chodzi o lusterka, tu zostawiam bez zmian. Przedlift ma większe lusterka i tu nie planuje zmian. Co myślicie o tych lampach na tył? Dobry wybór? Rozumiem że do sedana są jak najbardziej takie? Bardzo mi się podobają.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Ledy - oświetlenie tablic. Efekt wspaniały. Widać co oryginalne to oryginalne. Jestem mega zadowolony.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Wrzucę. Wszystko zajęło mi dosłownie 15 min roboty. Wszystko zrobione tak jak w instrukcji. Osłony na kabelek zamontowane itd. Prosta robota. W przyszłym tygodniu zamawiam projektory do tyłu z Niemiec. Sam to ogarnę, bo ASO nie potrafiło przez kilka miesięcy ich ściągnąć z Niemiec. Twierdzili, że nie ma. Jak nie chcą zarobić to ich strata. Ja znalazłem nowe oryginalne w 2 minuty.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Lampy LED tablic już zamontowane. Czekam aż się ściemni by zobaczyć efekt.
-
B8 TrOOOOp
Tu nie chodzi o kasę. Stać mnie by to zamontować. Jednak po namyśle stwierdziłem, że mi to nie potrzebne.
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Mam takie pytanko Zaświtało mi w głowie coś takiego jak wymiana tylnego wydechu na podwójny. Jak to wygląda i ile takie coś może kosztować? Oczywiście nie używki itp Tylko coś konkretnego. Do tego planuje dyfuzor z ASO.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Zaraz wychodzę do pracy. Jutro to ogarnę. Jak świecą? Super? Masz je Vvalery? Nie wyskakują żadne błędy przepalonej żarówki itp?- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Nie zgadłeś. Zakup w sklepie motoryzacyjnym. TRW to dobra Niemiecka firma. Już sprawdziłem bo kupowałem dawniej części TRW. Mam zwyczaj nic nie kupować na alledrogo itp Nigdy tam nic nie kupiłem i nie kupie.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
TRW to b.dobra firma. Nie pierwszy raz kupuje ich części.. Zawsze się sprawdzają b.dobrze.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
LEDY są już w drodze z Niemiec. Najbliższy cel w tym miesiącu: Zamówienie z Niemiec (projektory tył) Czas na wymianę wahaczy wszystkich z przodu. Zamówienie wszystkich wahaczy firmy TRW. To dla bezpieczeństwa. Następny miesiąc: Nowiuteńkie opony Michelin Primacy 4 (225/50 R17)- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
LEDY z Niemiec zamówione. Czekam aż przyjdą... numer katalogowy: 8K0052110 Cena spoko: 51,40 EURO (z wysyłką)- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Dzięki. Powoli realizuje wizje Mojego auta. CDN...- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Czas na dalsze upiększanie Mojej Piękności. W najbliższych dniach wpadnie: Projektory tył I zamawiam też LED podświetlanie tablicy rejestracyjnej. Zamówienie też z Niemiec z ASO.- B8 TrOOOOp
Ja jestem innego zdania...- B8 TrOOOOp
Nie opłaca mi się jechać do Marcina po te Ledy. 200zl u niego kosztują + Mój czas, itd Lepiej mi zamówić z Niemiec. Wyjdzie na to samo. - B8 TrOOOOp