Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. Tak? To ciekawe? Tylko dlaczego nie podają nigdzie że to na używanych częściach? Czyżby wprowadzanie klienta w błąd?
  2. Temat lamp zamknięty. Te co mam są spoko. Możliwe że jak się skusze, to kiedyś założę tylne OEM ledy. Na razie mam inne plany. Teraz projektory tył. Wymiana wahaczy przód i nowe opony. To jest priorytet. CDN.... Ps. Muskel1 -- To w takim razie jak mówisz że to ori powyżej to czy aby na pewno? W firmie Navi pisze cena 1500 za komplet. (foto) Czyli na bank to są jakieś tanie podróby?
  3. To dziwne bo w firmie Navipol podana cena 1999zł z montażem. To skąd cena 4500?
  4. A te co ja wrzuciłem ostatnie? Myślę poważnie nad ledami z tyłu ale w grę wchodzi tylko i wyłącznie ORI
  5. A te co na fotce ostatniej to nie są OEM?
  6. Odp: Czyli te co na fotce. Bardzo ładne, będą fajnie współgrać z przednimi lampami. Macie może ich numer katalogowy?
  7. Rozumiem. To jakie są takie które będą pasować do tej klapy itd?
  8. Tak, rozumiem że do sedana też są takie? To jakie proponujecie w takim razie? Mile widziany numer katalogowy.
  9. Odp: To dopiero początek. Dopiero się rozkręcam. W planie jest coś takiego z tyłu (foto) Jeśli chodzi o lusterka, tu zostawiam bez zmian. Przedlift ma większe lusterka i tu nie planuje zmian. Co myślicie o tych lampach na tył? Dobry wybór? Rozumiem że do sedana są jak najbardziej takie? Bardzo mi się podobają.
  10. Ledy - oświetlenie tablic. Efekt wspaniały. Widać co oryginalne to oryginalne. Jestem mega zadowolony.
  11. Wrzucę. Wszystko zajęło mi dosłownie 15 min roboty. Wszystko zrobione tak jak w instrukcji. Osłony na kabelek zamontowane itd. Prosta robota. W przyszłym tygodniu zamawiam projektory do tyłu z Niemiec. Sam to ogarnę, bo ASO nie potrafiło przez kilka miesięcy ich ściągnąć z Niemiec. Twierdzili, że nie ma. Jak nie chcą zarobić to ich strata. Ja znalazłem nowe oryginalne w 2 minuty.
  12. Lampy LED tablic już zamontowane. Czekam aż się ściemni by zobaczyć efekt.
  13. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tu nie chodzi o kasę. Stać mnie by to zamontować. Jednak po namyśle stwierdziłem, że mi to nie potrzebne.
  14. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  15. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam takie pytanko Zaświtało mi w głowie coś takiego jak wymiana tylnego wydechu na podwójny. Jak to wygląda i ile takie coś może kosztować? Oczywiście nie używki itp Tylko coś konkretnego. Do tego planuje dyfuzor z ASO.
  16. Zaraz wychodzę do pracy. Jutro to ogarnę. Jak świecą? Super? Masz je Vvalery? Nie wyskakują żadne błędy przepalonej żarówki itp?
  17. I dotarły z Niemiec ledy. Jutro czas zamontować.
  18. Nie zgadłeś. Zakup w sklepie motoryzacyjnym. TRW to dobra Niemiecka firma. Już sprawdziłem bo kupowałem dawniej części TRW. Mam zwyczaj nic nie kupować na alledrogo itp Nigdy tam nic nie kupiłem i nie kupie.
  19. TRW to b.dobra firma. Nie pierwszy raz kupuje ich części.. Zawsze się sprawdzają b.dobrze.
  20. LEDY są już w drodze z Niemiec. Najbliższy cel w tym miesiącu: Zamówienie z Niemiec (projektory tył) Czas na wymianę wahaczy wszystkich z przodu. Zamówienie wszystkich wahaczy firmy TRW. To dla bezpieczeństwa. Następny miesiąc: Nowiuteńkie opony Michelin Primacy 4 (225/50 R17)
  21. LEDY z Niemiec zamówione. Czekam aż przyjdą... numer katalogowy: 8K0052110 Cena spoko: 51,40 EURO (z wysyłką)
  22. Dzięki. Powoli realizuje wizje Mojego auta. CDN...
  23. Czas na dalsze upiększanie Mojej Piękności. W najbliższych dniach wpadnie: Projektory tył I zamawiam też LED podświetlanie tablicy rejestracyjnej. Zamówienie też z Niemiec z ASO.
  24. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja jestem innego zdania...
  25. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie opłaca mi się jechać do Marcina po te Ledy. 200zl u niego kosztują + Mój czas, itd Lepiej mi zamówić z Niemiec. Wyjdzie na to samo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.