Treść opublikowana przez NelsonPL
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Napisane wyżej jak byk, że wiązka będzie dopiero robiona.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Moja ślicznotka już ma nowe zawieszenie (wahacze itd) Następny cel: -- Wymiana łożyska (prawy przód komplet) -- Wymiana wiązki do ABS ( usunięcie problemu z TPMS) --Montaż projektorów tył + PDC (przód)
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Mam sprawdzony serwis (jakościowo robią jak w ASO-pełen profesjonalizm) To duży serwis bo naprawiają tam nawet samochody ciężarowe. Serwisują auta wszystkich marek. Nie jest to serwis typu: u Januszka w garażu. Robili mi tam już kilka rzeczy(hamulce itp) i wiem że zawsze zrobią jak należy. Dają też auta zastępcze więc tak jak mówiłem -SUPER. Jeśli potrzebuje coś z ASO to mi zamawiają. I co ważne, mam do nich bardzo blisko.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Dokladnie.... Tyle kosztuje. Razem z wiązka od ABS + robocizna wyjdzie mnie 800-850zl
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Spokojnie.... Mam sprawdzony serwis (nie ASO)gdzie juz robiłem hamulce i nie tylko i ceny za robotogodxine nie maja z kosmosu... Mnie to będzie kosztować niecale 1000zł Wymiana jednego tego co lekko zaczyna dawać znaki + wiązka od ABS by problem z TPMS rozwiązać. Części zamówione, termin ustalony.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Przeczytaj uważniej co napisałem, to zrozumiesz.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
OK Czy można wymienić tylko przy tym kole co są lekkie objawy? Czy zalecane jest, by jednak wymieniać parami?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Nie siadły. Podczas odbioru w serwisie stwierdzono, że przy jednym kole przednim delikatnie daje znać łożysko. Więc się nie zastanawiałem, tylko od razu zamówiłem i umówiłem wizytę. Przy wiązce od ABS ktoś chyba w DE coś majstrował, bo kabelek był sklejony taśmą. W tym przypadku, też od razu robię z tym porządek.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Wahacze i końcówki drążka kierowniczego wymienione. Zbieżność ustawiona. Następny cel: Wymiana łożysk (przód) Konieczna wymiana wiązki od ABS ( z tego powodu są problemy z TPMS) Wizyta w serwisie już umówiona.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Nie oryginalne mnie nie interesują-jakoś jest dużo gorsza. Na E-bayu są ale za 1400-1000zł --taką cenę to ja dziękuję. Już idą z USA za niecałe 700zł (normalna cena)
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Pleciesz głupoty. Dostępne to są (mała wtyczka) lub z przejściówkami tz adapter. Jakbyś uważnie czytał to byś wiedział że mnie interesują tylko z szeroką wtyczką. Nie bawię się w żadne adaptery itp Już zamówione i zapłacone w USA--takie jak być powinny.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Nie ma jednak szans na kupienie projektorów(,ringi) w Niemczech.. Sprawdzili wszystkie ASO w Niemczech i w Pl. Dzwonili przed chwila i chcą oddać wplacona kasę. Juz teraz zamawiam z USA.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Jakbyś uważniej czytał to byś wiedział, że projektory nie zostały zamówione w USA tylko w Polsce.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Pewnie że to ma. Jeśli chodzi o projektory to za tydzień już będą do odbioru. Na początku przyszłego tygodnia ULTRA zostaje wstawiona do serwisu na wymianę wahaczy itd (przednie zawieszenie) Następne cele to: PDC (przód) Nowe opony letnie Michelin Primacy 4 + 225/50/ R17 94Y Montaż rejestratorów (tył i przód) CDN..
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Właśnie odkryłem że w Mojej ULTRA jest domykanie szyb z kluczyka. Fajna niespodzianka.
-
B8 TrOOOOp
Dla Ciebie może tak. Dla mnie to wspaniały system który mi bardzo pomaga.
-
B8 TrOOOOp
Ok, dzięki za info. W przyszłym tygodniu robią mi zawieszenie z przodu (wymiana wahaczy itp) to im powiem by to sprawdzili przy okazji. Koszt takich czujników ABS chyba nie jest spory? Prawda? Z wymianą też chyba nie problem? Trochę to wkurzające bo lubię jeździć z systemem AutoHold.
-
B8 TrOOOOp
Jak odczytać? Czyli muszę podjechać na serwis? Jeśli chodzi o zapis ciśnienia to zrobiłem. Czasami zauważyłem że napis od zapisywania i sprawdzania ciśnienia lekko miga w MMI. Jednak to było tylko może z 2-3 razy. Teraz jest OK. Czyli padł czujnik jakiś od ABS?
-
B8 TrOOOOp
Problem z TPMS Zmieniłem koła na letnie 17tki i cały czas mam problem z TPMS. Zapala się TPMS i czasami kontrolka od ABS przez co nie działa mi AutoHold Macie jakiś pomysł jaka może być tego przyczyna? Ciśnienie jest OK
-
[CCWA] Meteorgrau | E4J | 240HP/500Nm | Quattro | Tiptronic | B&O | QQ1 | 19" | by R4xx
Żółty kolor moim zdaniem zacisków wygląda okropnie. Czerwone są najlepsze.
-
[CCWA] Meteorgrau | E4J | 240HP/500Nm | Quattro | Tiptronic | B&O | QQ1 | 19" | by R4xx
Nie mam. Mówię tylko, że nie mam potrzeby zmieniać felg, jeśli Mi się bardzo podobają i są w stanie idealnym. Proste.
-
[CCWA] Meteorgrau | E4J | 240HP/500Nm | Quattro | Tiptronic | B&O | QQ1 | 19" | by R4xx
Felgi są oryginalne Audi (jedna taka kosztuje teraz 1800zł) Mi się one bardzo podobają.
-
[CCWA] Meteorgrau | E4J | 240HP/500Nm | Quattro | Tiptronic | B&O | QQ1 | 19" | by R4xx
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Jakie podszybie? Jedną osłonę ściągałem, by było prościej zakładać uszczelkę. Jeśli o to pytasz. ( to co zasłania miejsce, gdzie można wstawić dodatkowy filtr)