Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W ASO jest normalna cena.
  2. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Uuuuu Co to się stało z lustereczkiem?
  3. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    vcds --należy używać z głową... Tak jak z rozpracowywaniem spolszczeń (dlatego dałem taki przykład) Przy spolszczeniach jeden postawiony zły znaczek potrafi rozwalić całą grę. To bardzo dobre porównanie do VCDS-a Ja szybko się uczę i wiem, że będzie on dla mnie idealny.
  4. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem czy wiesz, ale zajmuje się spolszczeniami gier na PC i myślę, że z VCDS-em poradziłbym sobie bez problemu. (bardzo szybko się uczę) Pewnie powiesz, że co to ma do rzeczy. Jednak kto zna temat, zrozumie. Jakieś badziewia za 150-200zł mnie nie interesują. Całkowicie się zgadzam z Muskel1
  5. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Super. Więc będzie to w planie moich zakupów. (bez ograniczenia na VIN) Dzięki.
  6. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy warto takie coś kupić? Czy będzie to przydatne?
  7. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chciałbym sobie kupić, żeby mieć możliwość podpinania i sprawdzania i kasowania błedów itd czyli tz vcds Możecie polecić co należy kupić i jaki jest tego koszt? Jeśli chodzi o vcds to jestem zupełnie zielony. I nie wiem co i jak.
  8. Czyli jak przerobiona to jak dla mnie żadna rewelacja.
  9. Ta kiera to oryginalna czy jakaś chińska podróba?
  10. W dziale ,,Multimedia, Komutery'' można obejrzeć film Terminator: Hunter Killer Jestem autorem polonizacji. Moja Piękność też tam się pojawiła.
  11. Terminator: Hunter Killer w wersji PL. Oczywiście Moja Piękność też tam jest.
  12. Łożysko (prawy przód) wymienione. Znowu nastała cudowna cisza.
  13. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zapala się kontrolka ,,przekreślona literka ,,P,, --Nie działa przez to mi AutoHold Hamulec ręczny działa poprawnie. Macie jakiś pomysł? Wiązka od ABS jest OK--Sprawdzone.
  14. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Magnetic Ride...
  15. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sachsy zamienniki pod 1BL pneumatyczne Magnetic ride?
  16. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W sumie masz rację. Nie kupuje, chowam kasę na ten cel do sejfu.
  17. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rozumiem Wiem że to pewnie drogie i dlatego już kupie na zapas. Pewnie z kilka tys jeden. Będzie jak znalazł, jak będzie potrzeba wymienić. Rozumiem, że mogą sobie leżeć i im nic się nie stanie?
  18. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanko: Mam zamiar kupić sobie amortyzatory do Mojej Piękności (tak by mieć już w zapasie) Nie muszę obecnie wymieniać bo mam b.dobre. Ile takie coś może kosztować oryginalne a ile zamiennik i co polecacie? Zaznaczam że interesują mnie tylko nowe porządne części. Amortyzatory pneumatyczne mam(regulacja jest na auto,komfort itd) (1BL)
  19. No i nadal nic nie kupuje z portalów. (Allledrogo itp) Kupuje zawsze nowe części i porządnych firm.
  20. Ja tam mam tarcze i klocki Zimmermann i sobie bardzo chwalę. Spokój na dłuższy czas. Hamulce działają wyśmienicie.
  21. Zamek-Niedzica 20.05.2022
  22. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Już dawno to ogarnąłem. Ps. Zluzuj majty bo widzę, że Cię zazdrość zżera.
  23. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanie: Mam Audi Music Interface do systemu MMI 2G HIGH Podpinam pendrive z setkami utworów. Jak można ustawić by odtwarzało samo kolejne utwory? W tej chwili mam tak, że zapętla i cały czas odtwarza jedną piosenkę, chyba że sam zmienię. Nie chce mi się szukać tego w instrukcji. Z góry dzięki za odpowiedź.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.