Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. Nowa uszczelka komory silnika już zamontowana. Od razu ładniej w środku.
  2. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki wielkie. Weszła bez problemu, nic nie psikałem itp Wyczyściłem tylko dokładnie miejsce gdzie była zakładana. Siedzi elegancko. Zajęło mi to dosłownie kilka minut. Prosta sprawa. Od razu ładniej.
  3. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanie: Pewnie to dla was banalnie proste, ale ja wole zapytać. Wymieniam tą uszczelkę komory silnika. (foto) Moje pytanie czy tylko należy ściągnąć starą i założyć nową, czy radzicie jeszcze coś z tą uszczelką zrobić przed założeniem itp Wiem że to banalne pytanie, ale chce to zrobić tak jak należy. Z góry dzięki za odpowiedź.
  4. Czas zrobić porządek pod maską. Uszczelka komory silnika [8T0 823 723 B] Zamówiona w ASO Jutro odbieram i sam zamontuje.
  5. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zaktualizuj sobie dane. Numer uszczelki to: 8T0 823 723 B Właśnie byłem w ASO i zamówiłem. Jutro do odebrania.
  6. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Utonąć może człowiek lub zwierze. Statek mówi się ,,zatonął'' Zwyczajnie nie opłaciłem i zrezygnowałem z zamówienia. Będzie z ASO innego które jakoś znalazło w Niemczech. Przyjdzie za tydzień.
  7. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wstrzymałem. Zostały zamowione w ASO.
  8. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanie: Wiecie może czy te projektory RINGI) to są z szeroką wtyczką? Numer: 4G0.052.130G Czy będą pasować do Mojej B8?
  9. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też mam problem z tym całym TPMS Ciśnienie sprawdzone. Na szczęście jestem już umówiony na wymianę wahaczy, to przy okazji sprawdzą to na komputerze, czy nie ma jakiś błędów. Wkurzające to, bo wtedy nie działa system AutoHold
  10. Projektory OEM? Czy inne chińskie, które według mnie są okropnie kiepskie.
  11. Projektory tył - zamówione w ASO - będą za tydzień. Wesołych Świąt
  12. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Moja Piękność oczywiście posiada Audi Music Interface do systemu MMI 2G High (foto 1) Jestem bardzo z tego zadowolony bo koszt takiej zabawki to ponad 1000zł Dwa pytania: 1 Wiem że z np pendriva odtwarza bez problemu muzykę w formacie WMA Jaki format jeszcze może odtwarzać? Chodzi mi o najlepszą jakość dźwięku np FLAC itp W jakim formacie radzicie wrzucać muzę na dyski przenośne? 2. Do czego służy ten kabelek? (foto2) Dwa inne kabelki jak na fotce, oczywiście mam.
  13. Nic mi nie przysyłają. Wszystkie wahacze były zamawiane w serwisie (no prawie wszystkie, bo banany dokupiłem w innym sklepie motoryzacyjnym) Wszystko nowe, z rachunkami itd itp (faktycznie, znaczki są specjalnie starte) Widać to na wahaczach. Teraz tylko czekam na umówiony dzień w serwisie i montaż.
  14. Dotarły dwa banany (wahacze) Wszystko skompletowane.
  15. Części prawie skompletowane. Jutro jeszcze dojdą tylko dwa banany.(wahacze)
  16. Odp: Zgadza się, dla Mojej Piękności tylko wszystko najlepszej jakości. Następny cel: Michelin Primacy 4+
  17. Poczytaj sobie o firmie TRW zanim coś napiszesz. To Niemiecka porządna firma.
  18. Wymiana w serwisie. (w tym czasie kawka) Projektory na tył zamontuję już sam, jak przyjdą z Ameryki (Atlanta) CDN....
  19. Wahacze kupione - czas profilaktycznie wymienić. Projektory (Ringi) oryginalne przyjdą z USA
  20. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Możesz wyjaśnić jak przebiega to wszystko przy sprowadzaniu z USA? Rozumiem że jak zapłacę kwotę tak jak jest na VW sklepie ASO czyli 147$ to juz jest wszystko? Płatność kartą MasterCard Sam towar pisze że kosztuje 97$ po doliczeniu wysyłki pisze 147$ Rozumiem że to jest całość i nic więcej nie dochodzi? Z innych krajów zamawiałem ale z USA jeszcze nie. I najważniejsze, ile taka przesyłka idzie?(Atlanta)
  21. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprawdzałem. Tam też nie ma. Szukam projektorów (Ringi) Z przodu już mam i potrzebuje te same do tyłu z szeroką wtyczką. Oczywiście muszą być nowe i oryginalne. nr katalogowy; 4G0052130A Mam pytanie... Znalazłem takie w sklepie Audi w USA (ASO) --Koszt z wysyłką taki sam jak w ASO by wyszedł zakup w Polsce. Czyli 650zł (przeliczając po kursie dolara) Pytanie brzmi czy w USA dadzą po numerze takie jakie mają być dwa i jak to długo by szło. W opisie pisze 1:4G0052130A czyli rozumiem, że jedna para. Ciężko mi to znaleźć i muszę chyba ze stanów ściągać bo nigdzie nie ma. Ps. Oczywiście żadne używki OEM nie wchodzą w grę. Tylko nowiutkie oryginalne.
  22. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rozumiem, ale chciałbym sam zamawiać, a nie liczyć na kogoś. W ASO tu gdzie mieszkam, nie zawsze wszystko mają na stanie. Czeka się nieraz długo, jak łaskawie sprowadzą z Niemiec. Dojazd do nich to też 20-30km Po co tracić cenny czas. Lepiej samemu zamówić i zaoszczędzić czas. Chyba lepiej zamówić w domu przed kompem niż jeździć do ASO. Mile widziany link do ASO w Niemczech które prowadzi wysyłkę na Polskę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.