Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak się składa że łyżki do demontażu mam najlepszej jakości. Tylko pytam jak to zrobić, by nic nie uszkodzić. Wyczytałem na forach, że podobno jest jakieś zabezpieczenie i bez zdjęcia całego panelu się nie obejdzie. Pytam by się upewnić by nic nie urwać. I jeszcze jedno--czy pokrętło (zgłaśniania) to do wersji polift będzie pasować do mojego auta? Takie zamówiłem . Podoba mi sie bo jest całe w chromie. Tylko czy spasuje?Taka sama wielkość itd? W ASO mówił że pasuje. Jak myślicie?
  2. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok. Proszę o dokładny, bardzo dokładny opis jak je ściągnąć tak by nic nie uszkodzić. Części przyjdą na dniach i nie wiem czy mam z tym zwracać się do ASO czy przy waszej pomocy poradzę sobie samemu. Z góry dzięki.
  3. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie.
  4. Jak to zrobić? Mam to samo pytanie.
  5. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Super--Dzieki
  6. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wyciągałeś z B8? Jesteś pewny? Bo za chiny nie idzie wyjąć. Masz może jakiś namiar stron Audi serwisów z Niemiec bym mógł sobie bezpośrednio od nich internetowo zamawiać części? Płacić w Euro itd
  7. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak. To są oryginalne części a nie marne zamienniki z Alledrogo.
  8. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok dzięki...Poradzę sobie..Czesci zamowione. Ceny spoko bo małe w ASO 108zl duże 200
  9. Nie widzę w tym nic złego...Pasuje idealnie z pokrętłem sterowania bo też jest w chromie. Ważne że mi się podoba i jest to część oryginalna.
  10. Projektory niebawem będą do odbioru. Zamówione nowe przyciski w ASO 1. Pokrętło zģłaśniania będzie całe w chromie. (foto) 2.I nowe pokrętło do sterowania MMI (foto)
  11. Nic nie wcisną--Żeby było jasne to w ASO innym potwierdzili że taka była oryginalna jak auto wyjechało z fabryki. Więc darujcie sobie takie teksty.
  12. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprawdzałem. Nie ma problemu wyciągnąć pokrętła od pogłaśniania--poradziłem sobie palcami. Jednak od MMI już za nic nie chce wyleźć (próbowałem palcami) Jakieś pomysły? Czy aby na pewno nie należy ściągnąć panelu całego? Może to ktoś dokładnie sprawdzić i opisać.
  13. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tu akurat pisze, że niedostępne. Z alledrogo mnie nic nie interesuje. Nigdy tam nic nie kupuje. Nie kupie jakiegoś badziewia co udaje oryginał. W grę wchodzi tylko kupno oryginalnego w ASO
  14. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Orientujecie się jaka jest cena tych przycisków? Tylko nie interesują mnie żadne zamienniki ttp Tylko oryginalne z ASO
  15. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok..a to drugie?
  16. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie należy wymontować tego całego panelu? Proszę o dokładny opis jak to zrobić... i jeśli można to numer tych części bym zamowil w ASO
  17. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    I jeszcze jedno pytanie: Czy mozna w ASO wymienić lub samemu (jeśli jest to proste-mile widziany opis) samych tych przycisków jak na fotce.
  18. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli na 100% jesteś pewny że w B8 sa takie same wtyczki z tyłu jak i z przodu?Czyli te duże...
  19. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rozumiem, doleje.. Co do lampek to dziwi mnie ze gosc w ASO mowi ze do tyłu nie ma a nie powie ze te z przodu to to samo i ze mozna wrzucić na tył... Chyba az sprawdze dzis bo bardzo mnie to dziwi...
  20. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dwa pytania: 1. Musze dolać płynu hydraulicznego do wspomagania. Na korku napisane: G 002000 Czy mogę dolać ORI G 004 000 M2 ? 2. Zamawiałem projektory z logo Ringi Audi jednak w ASO mowia ze nie ma szans zamówić do tyłu bo producent nie przewidział. Moje pytanie czy z tyłu nie jest to samo co z przodu? Czy nie wystarczy zamówić te do przodu i dać na tył?
  21. Wszystko w swoim czasie
  22. Jak już to dwa są do wymiany. W swoim czasie to zostanie zrobione. W tej chwili mam inne cele (montaż kamer i projektorów z tyłu)
  23. Dzisiejsza wycieczka Moją Pięknością. Zamek w Chudowie.
  24. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Malowałem...to zupełnie co innego...Były i są w doskonałym stanie.
  25. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak się składa że dawno mam 17 tki i sa w idealnym stanie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.