Treść opublikowana przez NelsonPL
-
B8 TrOOOOp
Tak się składa że łyżki do demontażu mam najlepszej jakości. Tylko pytam jak to zrobić, by nic nie uszkodzić. Wyczytałem na forach, że podobno jest jakieś zabezpieczenie i bez zdjęcia całego panelu się nie obejdzie. Pytam by się upewnić by nic nie urwać. I jeszcze jedno--czy pokrętło (zgłaśniania) to do wersji polift będzie pasować do mojego auta? Takie zamówiłem . Podoba mi sie bo jest całe w chromie. Tylko czy spasuje?Taka sama wielkość itd? W ASO mówił że pasuje. Jak myślicie?
-
B8 TrOOOOp
Ok. Proszę o dokładny, bardzo dokładny opis jak je ściągnąć tak by nic nie uszkodzić. Części przyjdą na dniach i nie wiem czy mam z tym zwracać się do ASO czy przy waszej pomocy poradzę sobie samemu. Z góry dzięki.
- B8 TrOOOOp
-
Pokrętło MMI 2G jak wymienić ?
Jak to zrobić? Mam to samo pytanie.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Wyciągałeś z B8? Jesteś pewny? Bo za chiny nie idzie wyjąć. Masz może jakiś namiar stron Audi serwisów z Niemiec bym mógł sobie bezpośrednio od nich internetowo zamawiać części? Płacić w Euro itd
-
B8 TrOOOOp
Tak. To są oryginalne części a nie marne zamienniki z Alledrogo.
-
B8 TrOOOOp
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Nie widzę w tym nic złego...Pasuje idealnie z pokrętłem sterowania bo też jest w chromie. Ważne że mi się podoba i jest to część oryginalna.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Projektory niebawem będą do odbioru. Zamówione nowe przyciski w ASO 1. Pokrętło zģłaśniania będzie całe w chromie. (foto) 2.I nowe pokrętło do sterowania MMI (foto)
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Nic nie wcisną--Żeby było jasne to w ASO innym potwierdzili że taka była oryginalna jak auto wyjechało z fabryki. Więc darujcie sobie takie teksty.
-
B8 TrOOOOp
Sprawdzałem. Nie ma problemu wyciągnąć pokrętła od pogłaśniania--poradziłem sobie palcami. Jednak od MMI już za nic nie chce wyleźć (próbowałem palcami) Jakieś pomysły? Czy aby na pewno nie należy ściągnąć panelu całego? Może to ktoś dokładnie sprawdzić i opisać.
-
B8 TrOOOOp
Tu akurat pisze, że niedostępne. Z alledrogo mnie nic nie interesuje. Nigdy tam nic nie kupuje. Nie kupie jakiegoś badziewia co udaje oryginał. W grę wchodzi tylko kupno oryginalnego w ASO
-
B8 TrOOOOp
Orientujecie się jaka jest cena tych przycisków? Tylko nie interesują mnie żadne zamienniki ttp Tylko oryginalne z ASO
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Nie należy wymontować tego całego panelu? Proszę o dokładny opis jak to zrobić... i jeśli można to numer tych części bym zamowil w ASO
-
B8 TrOOOOp
I jeszcze jedno pytanie: Czy mozna w ASO wymienić lub samemu (jeśli jest to proste-mile widziany opis) samych tych przycisków jak na fotce.
-
B8 TrOOOOp
Czyli na 100% jesteś pewny że w B8 sa takie same wtyczki z tyłu jak i z przodu?Czyli te duże...
-
B8 TrOOOOp
Rozumiem, doleje.. Co do lampek to dziwi mnie ze gosc w ASO mowi ze do tyłu nie ma a nie powie ze te z przodu to to samo i ze mozna wrzucić na tył... Chyba az sprawdze dzis bo bardzo mnie to dziwi...
-
B8 TrOOOOp
Dwa pytania: 1. Musze dolać płynu hydraulicznego do wspomagania. Na korku napisane: G 002000 Czy mogę dolać ORI G 004 000 M2 ? 2. Zamawiałem projektory z logo Ringi Audi jednak w ASO mowia ze nie ma szans zamówić do tyłu bo producent nie przewidział. Moje pytanie czy z tyłu nie jest to samo co z przodu? Czy nie wystarczy zamówić te do przodu i dać na tył?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Wszystko w swoim czasie
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Jak już to dwa są do wymiany. W swoim czasie to zostanie zrobione. W tej chwili mam inne cele (montaż kamer i projektorów z tyłu)
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
B8 TrOOOOp
Malowałem...to zupełnie co innego...Były i są w doskonałym stanie.
-
B8 TrOOOOp
Tak się składa że dawno mam 17 tki i sa w idealnym stanie...