Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie interesują mnie jakieś chinski zamienniki... Tylko czesc z ASO
  2. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co to jest adapter? Chce zamówić z Niemiec coś takiego: Die einfache Nachrüstlösung auf LED-Kennzeichenleuchten. Lieferumfang: - 2x LED-Kennzeichenleuchten - Adapterkabel - Schaumstoffrohr - Kabelbinder - Einbauleitung Artikelnummer: 8K0052110 Jest podane na stronie że podobno pasuje do modelu: A4 2008-2012 Jest to podświetlanie LED rejestracji. Podobno można zamontować do mojego modelu. Czy sposób samego montażu jest banalnie prosty? I czy nie będzie żadnych komunikatów spalonej żarówki itp przy zamontowaniu tego. Zaznaczam że jest to z oficjalnego sklepu ASO-Audi z Niemiec. (cena 50Euro)
  3. Dlatego że czujniki do przodu nie były nigdy przewidziane fabrycznie do tego modelu. W żadnym ASO ci ich nie doposażą. Wspomniał o tym Muskel1 ale widzę że nie chciało się przeczytać powyżej.
  4. Mylisz się. To są oryginalne nakładki z ASO za kilkaset złotych. Przewiń sobie dużo wcześniej a znajdziesz i opis i zdjęcia z montażu nakładek. Ja kupuje tylko oryginalne rzeczy. Nieźle mnie rozbawiłeś....
  5. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spokojnie, już wszystko wiem.
  6. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie do końca tak. Mogę otwierać bagażnik pilotem nie naciskając nic przy klapie.
  7. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szybkie pytanie: Czy jak mam bagażnik otwierany el. z pilota to czy można zamontować np w NaviPol zamykanie z pilota? Zaznaczam że przycisku zamykania nie ma przy klapie bagażnika. Tylko jest możliwość otwierania z pilota i z (drzwi kierowcy-przycisk otwierający)
  8. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jaka jest nazwa tej części? Jak to się nazywa? Wie ktoś może?
  9. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    OK. Podjadę do ASO i tak bo muszę zamówić tą część. Podpytam co i jak z wymianą.
  10. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Możesz mi podać numer katalogowy tej częsci do mojego auta? Jaki jest jej koszt w ASO? Wiesz może?
  11. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    OK. czyli prosta sprawa. Jutro to wybadam. Mam nadzieje że sam sobie poradze z wymianą tej osłony.
  12. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak zdjąć pokrywę silnika? Proszę o dokładny opis tak bym nic nie uszkodził.
  13. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolejna rzecz którą chcę wymienić. (foto) Czy poradzę sobie z tym sam? Jak to wymontować i czy musi być do tego kanał?
  14. Nowe pokrętła w Mojej Piękności. Sam zamontowałem.
  15. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Misja wykonana. Pokrętła sam zamontowałem. Z tym od MMI było pierońsko ciężko. Przy okazji kupiłem porządne kąbinerki. (płaskie) Muskel1 -Dzięki za pomoc.
  16. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Niebawem Moja ULTRA tam zawita. Myślę że kilka dodatków z czasem u Niego wpadnie. Najpierw jeden (czujniki przód) jak mi się spodoba i potwierdzą się pozytywne opinie będę tam częstym klientem.
  17. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chłopaki z Mysłowic wgrywali mi soft {PL-navigacja itp) Doświetlanie zakrętów,test zegarów i takie tam bajery. Już wybadałem ten Navipol--Niebawem mam zamiar ich odwiedzić. Mają dobrą opinie. Kilka rzeczy od nich pewnie wpadnie do mojego Audi.
  18. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok. To co proponujecie zrobić? Można kupić czujniki parkowania do przodu? w ASO (czy jak?) Znacie jakieś polecane firmy które mi to ogarną? (Kraków-Katowice)na śląsku. Jaki tego koszt? Czy tylne zostają tylko domontują przednie? I na MMI będzie to ładnie wyświetlać jak przy tych z tyłu?
  19. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A dlaczego w ASO nie chcą tego zrobić? Mnie interesuje tylko montaż oryginalnych czujników w ASO a nie jakieś z alledrogo...
  20. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanie: Czy jest możliwość zamontowania czujników parkowania do przodu takich jak są z tyłu? Oczywiście żeby to potem wszystko wyświetlało na MMI itd Pytałem w ASO i stwierdzili że do Mojego modelu nie ma takiej możliwości. Czy mieli rację?
  21. Dzisiejsza wycieczka 12.03.2022 Zamek w Czchowie
  22. Dzisiejsza wycieczka: 11.03.2022 Taras widokowy w Woli Kroguleckiej Zamek w Rytrze
  23. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy zeby wymienić ten przycisk wyciąga się go razem z tym jak na fotce czy nie? Nadal mam problem by go wymontować...
  24. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie nie...wole dać parę groszy i zrobią to w ASO jak należy. Ja w tym czasie tradycyjnie wypiję kawusie.
  25. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Coś mi się zdaje że chyba w ASO muszę poprosić o wymiane tego pokrętła sterowania do MMI Nie ma szans je wyciągnąć. Nic to nie daje jak były podane rady powyżej. Macie jakiś pomysł? Przy odbieraniu części chyba im każe zamontować. Nie mam zamiaru coś sobie uszkodzić. Wole zapłacić ASO.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.