Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja Daytona Grey Pearl#2x S-Line


Misieqq7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

po sprzedaży mojej b7 1.8t w quattro przyszedł czas na inne audi.. miała być c7 w sedanie.. ale padło na a4 b8 Avant polift, 177km CGLC,  rok 2012 i przebieg 184 tyś, napęd przód(tym razem nie quattro)  warunek był jeden, aby nie czarna. poprzednia była czarna efekt ładny po polerce i wosku ale ciężko utrzymać, padło na daytona grey pearl effect. Audi dość ciekawie wyposażona. nie jest to full opcja, ale jest dobrze w porównaniu do mojej b7 na starcie jest sporo lepiej:D

z fajnych rzeczy to lusterka boczne składane fotochrom, felgi 19 pompei, parktonik przód, s- line wewnętrzy i zewnętrzny. Kierownica ścięta :D  

w planach to wydech z 3 tdi na dwie fifki,  grill w plaster miodu, hamulce przód 345/356mm tył 330mm i program:D w porównaniu do poprzedniej o dużo mniej modów, tam to kupę kasy wpakowałem; D

 

bok 1.jpg

przód 11.jpg

tył 1.jpg

środek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu i niech służy tak dobrze jak poprzednia.

Edytowane przez Rob@k
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NelsonPL napisał:

2xsline i bez AutoHold? :eusathink:

S-line nie ma nic do auto-hold, nie było to standardowe wyposażenie w tej wersji. Mam b8 z pełnym pakietem s-line i też nie mam tej funkcji. 

 

Co do samochodu, piękny kolor, szary na Audi robi robotę :thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, R4xx napisał:

Zakochany jestem w tym kolorze :wub:

mi się też bardzo podoba!:)

mogłem mieć taką samą, tańszą i przebieg mniejszy, ale czarna i nawet nie było chwili zastanowienia którą wybiorę;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprawda. mój brat miał w swoim B8, a rocznik miał 2011 i silnik CAGA czyli zwykłe 2.0tdi 143km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jedrekx napisał:

nieprawda. mój brat miał w swoim B8, a rocznik miał 2011 i silnik CAGA czyli zwykłe 2.0tdi 143km

Nie zrozumiałeś przekazu hehc

Ja mam 2009 tfsi i mam u siebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli poprzedni właściciel (Niemiec) Mojej Ślicznotki widać, że dbał o auto i nie żałował na nią kasy, skoro ma AutoHold i Webasto :) i pewnie jeszcze coś, czego jeszcze nie odkryłem. :cygaro: Nic dziwnego, przecież to ULTRA.:dance2:

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś wymiana żarówek halegenowych na Led bo ori strasznie żółte. szybka akcja z wymianą i fajny efekt !:D

20211221_163707.jpg

20211221_165300.jpg

20211221_165852.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem u siebie takie ledy . Nie idzie wyregulować lampy na nich bo światło się rozprasza nie ma linii odciencia i przez to oślepiają na drodze

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, karolek_ust napisał:

Miałem u siebie takie ledy . Nie idzie wyregulować lampy na nich bo światło się rozprasza nie ma linii odciencia i przez to oślepiają na drodze

możliwe, ledy mają to do siebie że rozpraszają światło. sprawdzałem i zdaje mi się, że nie jest tak źle. Poza tym mi to służy do funkcji doświetlania do domu i przy skręcaniu. na co dzień nie jeżdżę na halogenach a jak będę musiał je włączyć w warunkach  małej przejrzystości powietrza wątpię żeby kogoś oślepiały:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...