Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja Daytona Grey Pearl#2x S-Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

po sprzedaży mojej b7 1.8t w quattro przyszedł czas na inne audi.. miała być c7 w sedanie.. ale padło na a4 b8 Avant polift, 177km CGLC,  rok 2012 i przebieg 184 tyś, napęd przód(tym razem nie quattro)  warunek był jeden, aby nie czarna. poprzednia była czarna efekt ładny po polerce i wosku ale ciężko utrzymać, padło na daytona grey pearl effect. Audi dość ciekawie wyposażona. nie jest to full opcja, ale jest dobrze w porównaniu do mojej b7 na starcie jest sporo lepiej:D

z fajnych rzeczy to lusterka boczne składane fotochrom, felgi 19 pompei, parktonik przód, s- line wewnętrzy i zewnętrzny. Kierownica ścięta :D  

w planach to wydech z 3 tdi na dwie fifki,  grill w plaster miodu, hamulce przód 345/356mm tył 330mm i program:D w porównaniu do poprzedniej o dużo mniej modów, tam to kupę kasy wpakowałem; D

 

bok 1.jpg

przód 11.jpg

tył 1.jpg

środek.jpg

Opublikowano

Gratuluję zakupu i niech służy tak dobrze jak poprzednia.

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano

No ładnie ładnie, nic się nie pochwali z forum trzeba się dowiadywać, piękna sztuka :D

Opublikowano

Ładna sztuka, gratuluję zakupu i powodzenia w modach :thumbup1:

Opublikowano

2xsline i bez AutoHold? :eusathink:

Opublikowano

a co w tym dziwnego? AutoHold wymagał dopłaty ;)

Opublikowano

Zakochany jestem w tym kolorze :wub:

Opublikowano
1 godzinę temu, NelsonPL napisał:

2xsline i bez AutoHold? :eusathink:

S-line nie ma nic do auto-hold, nie było to standardowe wyposażenie w tej wersji. Mam b8 z pełnym pakietem s-line i też nie mam tej funkcji. 

 

Co do samochodu, piękny kolor, szary na Audi robi robotę :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, R4xx napisał:

Zakochany jestem w tym kolorze :wub:

mi się też bardzo podoba!:)

mogłem mieć taką samą, tańszą i przebieg mniejszy, ale czarna i nawet nie było chwili zastanowienia którą wybiorę;D

Opublikowano

AutoHold tylko w A4 ultra Panowie. 

 

Po za tym ładne A4

Opublikowano

nieprawda. mój brat miał w swoim B8, a rocznik miał 2011 i silnik CAGA czyli zwykłe 2.0tdi 143km

Opublikowano
1 godzinę temu, jedrekx napisał:

nieprawda. mój brat miał w swoim B8, a rocznik miał 2011 i silnik CAGA czyli zwykłe 2.0tdi 143km

Nie zrozumiałeś przekazu hehc

Ja mam 2009 tfsi i mam u siebie 

Opublikowano

Czyli poprzedni właściciel (Niemiec) Mojej Ślicznotki widać, że dbał o auto i nie żałował na nią kasy, skoro ma AutoHold i Webasto :) i pewnie jeszcze coś, czego jeszcze nie odkryłem. :cygaro: Nic dziwnego, przecież to ULTRA.:dance2:

Edytowane przez NelsonPL

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

zapowiedź pierwszych modów..:D

20211209_195726.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dziś wymiana żarówek halegenowych na Led bo ori strasznie żółte. szybka akcja z wymianą i fajny efekt !:D

20211221_163707.jpg

20211221_165300.jpg

20211221_165852.jpg

Opublikowano

Podrzucisz linka do tych ledów tez zamówię bo fajny efekt widać po foto 

Opublikowano

Miałem u siebie takie ledy . Nie idzie wyregulować lampy na nich bo światło się rozprasza nie ma linii odciencia i przez to oślepiają na drodze

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, karolek_ust napisał:

Miałem u siebie takie ledy . Nie idzie wyregulować lampy na nich bo światło się rozprasza nie ma linii odciencia i przez to oślepiają na drodze

możliwe, ledy mają to do siebie że rozpraszają światło. sprawdzałem i zdaje mi się, że nie jest tak źle. Poza tym mi to służy do funkcji doświetlania do domu i przy skręcaniu. na co dzień nie jeżdżę na halogenach a jak będę musiał je włączyć w warunkach  małej przejrzystości powietrza wątpię żeby kogoś oślepiały:)

Opublikowano

przecież doświetlanie zakrętów masz inną żarówką która jest kloszu lampy a nie halogenami...

Opublikowano

P.S. Bardzo ładny kolor furki

Edytowane przez Użytkownik007

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.