Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja Daytona Grey Pearl#2x S-Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, Użytkownik007 napisał:

przecież doświetlanie zakrętów masz inną żarówką która jest kloszu lampy a nie halogenami...

Jeszcze nie widziałem by doświetlania było w kloszu lampy w A4. Każda B8 i B8.5 ma w halogenie

Opublikowano
11 minut temu, karolek_ust napisał:

Jeszcze nie widziałem by doświetlania było w kloszu lampy w A4. Każda B8 i B8.5 ma w halogenie

Bixenon skrętny ma w lampie doswietlanie.

PS bardzo ładna a4

Edytowane przez Krzy0

Opublikowano

No to może nie widziałem skrętychy jeszcze . Ale widzę że kolegi audi nie ma w lampie doświetlania

Opublikowano
  • Autor

u mnie normalnie lampa halogenowa doświetla zakręty:)

Opublikowano
  • Autor

 

 

20211223_123826.jpg

Opublikowano
  • Autor

kolejny element układanki;D redukcja 65mm na 55mm

dzięki koledze @simon__75 za adres firmy, która to ogarneła. 

Miał być montaż przed świętami, ale mi 3 tłumiki sprzątnęli z przed nosa .. w końcu kupiłem ale ma być po świętach.. brakuje mi jeszcze tych dwóch spinek do osłony termicznej i  myślę nad końcówkami f100, chyba że na wiosnę coś wpadnie. najpierw montaż wydechu:)

Opublikowano
11 minut temu, Misieqq7 napisał:

kolejny element układanki;D redukcja 65mm na 55mm

dzięki koledze @simon__75 za adres firmy, która to ogarneła. 

Miał być montaż przed świętami, ale mi 3 tłumiki sprzątnęli z przed nosa .. w końcu kupiłem ale ma być po świętach.. brakuje mi jeszcze tych dwóch spinek do osłony termicznej i  myślę nad końcówkami f100, chyba że na wiosnę coś wpadnie. najpierw montaż wydechu:)

??

Opublikowano

Do czego to redukcja.? Nie jest dobrze zmniejszac średnice wydechu . Chyba że powiększać he

Opublikowano
  • Autor
32 minuty temu, karolek_ust napisał:

Do czego to redukcja.? Nie jest dobrze zmniejszac średnice wydechu . Chyba że powiększać he

przy montażu wydechu z 2.7 albo 3 tdi potrzeba redukcję bo w 2.tdi jest 55 mm a tam jest 65mm

Opublikowano

To trzeba cały zmienić na 65mm od samej plecionki tak ja robiłem u siebie jak wsadziłem wydech z 2.0 tfsi , że cały bez redukcji

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzisiejsze prace :) jeszcze tylko końcówki 100mm zostało zakupić :)

20220118_133504.jpg

20220118_140636.jpg

Opublikowano

No i teraz elegancko wygląda tył 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, karolek_ust napisał:

No i teraz elegancko wygląda tył 

powiem Ci że dyfuzor przed liftem mi się bardziej podoba ;D jeszcze te końcówki i jakoś to będzie wyglądać;)

Opublikowano
13 godzin temu, Misieqq7 napisał:

dzisiejsze prace :) jeszcze tylko końcówki 100mm zostało zakupić :)

20220118_133504.jpg

20220118_140636.jpg

Idealnie:thumbup1:

Opublikowano
W dniu 18.01.2022 o 16:55, Misieqq7 napisał:

powiem Ci że dyfuzor przed liftem mi się bardziej podoba ;D jeszcze te końcówki i jakoś to będzie wyglądać;)

Maluje w czarny połysk będzie lepiej 

IMG_20210824_124521.jpg.f2f0001035f0627b1de1528e3303ddcf.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 9.12.2021 o 21:22, Misieqq7 napisał:

zapowiedź pierwszych modów..:D

20211209_195726.jpg

Masz może numery tego dyfuzora? 

Też chodzi mi po głowie wrzucenie dwóch kominów, fajnie to wygląda.

Opublikowano
4 godziny temu, mlodyQ napisał:

Masz może numery tego dyfuzora? 

Też chodzi mi po głowie wrzucenie dwóch kominów, fajnie to wygląda.

Jutro ci podam jak będę przy kompie 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.03.2022 o 16:14, mlodyQ napisał:

Masz może numery tego dyfuzora? 

Też chodzi mi po głowie wrzucenie dwóch kominów, fajnie to wygląda.

sory, że teraz odp, ale nie było mnie tutaj dawno. Niestety nie mam już tego numeru

Opublikowano
W dniu 21.03.2022 o 16:14, mlodyQ napisał:

Masz może numery tego dyfuzora? 

Też chodzi mi po głowie wrzucenie dwóch kominów, fajnie to wygląda.

Dyfuzor 8K0 807 521K

Listwa 8K0 807 833B

Opublikowano
  • Autor

Lato szkoda że narazie tylko na aucie :D

20220328_162017.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.