Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest możliwość by nie wykręcać zamka i odpiąć tą wtyczkę? Chce tylko sprawdzić ilość pinów.
  2. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szybkie pytanko: Jak odpiąć ta wtyczkę od tylnego zamka drzwi bo chce sprawdzic na ile pinów jest zamek by kupić ten sam...Wlasnie z tym walczę...Z góry dzięki...
  3. Polecam Michelin Primacy 4+
  4. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Realizuje swój plan. Moja ULTRA będzie jeszcze bardziej nowoczesna. W planach nowy Gateway i asystent zmiany pasa ruchu i wiele innych asystentow MMI 3G +Sim itd itd
  5. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czas na zamontowanie ściętej kierownicy. Pytania: 1.Czy kiera ścieta z s-line podejdzie bez problemu i przyciski na niej navi itp beda prawidłowo działać wszystkie? 2.Czy polecacie jakąś inną niż z S-line?
  6. Jeśli Żona przejmuje auto, to tylko taki zestaw osłon polecam. A na poważnie: Polecam NAVIPOL tylko że to w Krakowie.
  7. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie bawię się w naprawę, to dobre na chwilę.
  8. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    OK... Dzięki, kupię takie. Wymieniałeś kiedyś? Widziałem filmiki i myślę, że to nie jest chyba skomplikowane.
  9. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli będą pasować bez problemu? Wiesz coś o tej firmie? Niemiecka jest? Fabrycznie jakie zamki tam siedzą? Jakiej firmy?
  10. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Choroba każdej A4 B8 --zamki Mam do wymiany przedni lewy i tylny prawy.(zamyka, problem z otwieraniem) Pytania: Jakiej firmy zamki są montowane fabrycznie w A4 B8 ? (przedlift) W ASO za zamek jeden chcą 850 brutto Znalazłem w sklepie motoryzacyjnym za 350-400 (jeden) firmy FEBI Znacie tą firmę? Czy warto kupić taki zamek czy lepiej brać z ASO? Oczywiście wymianę sam ogarnę.
  11. Tylne lampy są takie jak powinny być. (LED) Następny cel: Kierownica (ścięta)
  12. Wpadły nowe mody 1. Funkcja Ambient Lighting 2. Automatycznie składane lusterka 20257457_AutomatycznieskadanelusterkaiAL.mp4
  13. Silownik wymieniony. Prosta robota. Wszystko działa jak należy .
  14. Siłownik już jest, teraz tylko jutro zamontować. (foto 1) Sam to z łatwością ogarnę. Wiem już co i jak. Z ciekawości zapytałem ile taki montaż w ASO. Powiedzieli 200 zł Wpadł też fajny dodatek do mojej ULTRA. (foto 2,3)
  15. W tym tygodniu do ULTRA wpadnie: -- Automatycznie składane lusterka --Aktywacja Ambient Lighting Wymiana na nowy siłownika klapki wlewu paliwa.
  16. Proszę o podanie numer części oryginalnej siłownika klapki wlewu paliwa. (przedlift) Muszę go wymienić, bo nie zawsze działa.
  17. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Głupoty piszesz. Dzwoniłem dziś do ASO i kosztuje: 493 zł Można też kupić sam znaczek, nie jest z tym problem. Jednak moja osłona jest już mocno zużyta( brak wyciszenia) więc zamawiam nową.
  18. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podaj.
  19. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Raczej samo odpadło.
  20. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Auto nie było w serwisie.
  21. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy możliwe, że oryginalny znaczek z pokrywy silnika mógł sam odpaść? Przy dolewaniu płynów zauważyłem jego brak. Z tego co wiem to jest na jakieś zatrzaski bo kawałek jednego został w pokrywie osłony silnika.
  22. Wymiana urwanej linki trzymającej korek wlewu paliwa. (2 sekundy roboty)
  23. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Już nie aktualne--wymiana uchwytu korka (mała gumowa linka)(wymienialne) jest możliwa więc zamawiam tą część i sam sobie wymienię.
  24. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Potrzebuje numer części: Korek wlewu paliwa (Audi A4 B8 )
  25. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Potzebuje nowej tej gumeczki co podtrzymuje korek wlewu paliwa (urwała się)... Macie może namiar gdzie to kupic do A4 B8?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.