-
Alternator-rozrusznik stuka po wymianie w ramach 27H2
Wracając do tematu tej akcji. Jak wiadomo w dalszym ciągu jest spory problem z dostępnością części i tak jak w moim przypadku czekam już od lipca na realizację tej akcji. Niemniej jednak w zeszłym tygodniu wysłałem dość mocny list do salonu oraz leasingodawcy. Poskutkowało to tym, że w dniu dzisiejszym dostałem telefon od serwisu, że przeczytali moje zażalenie i znaleźli nawet od razu części dla mnie i mogą mnie umówić z dnia na dzień Także jeśli ktoś dalej ma problem z realizacją tej akcji polecam napisać formę zazalenia/reklamacji. W moim przypadku poskutkowało. Ewentualnie mogę udostępnić ogólna treść mojej wersji pisma :).
-
B9 Fellows
Wygląda na to, że potwierdza się to co pisze kosmita. W mojej a4 z 2019 roku nie ma możliwości ustawienia nawiewu na tą kratkę tak jak pokazuje to filmik kolegi sowiqa
-
Fantasmagorius obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , B9 Fellows , Posiadam Audi A4 B9, a w karcie pojazdu wpisane jest A4 B8 i 1 inny
-
B9 Fellows
-
Posiadam Audi A4 B9, a w karcie pojazdu wpisane jest A4 B8
Właśnie rocznika 2019 też to dotyczy...
-
Alternator-rozrusznik stuka po wymianie w ramach 27H2
Tak sądzę, że kolega właśnie tak myli. O ile się nie mylę mild hybrind idzie od 2018 roku. A w moim jedyne co jest ultra to naped: quattro ultra. (swoją drogą z tym też może się mylić)
-
Fantasmagorius zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Posiadam Audi A4 B9, a w karcie pojazdu wpisane jest A4 B8
Może inni posiadacze b9-tek to zweryfikują. Również posiadam B9 a w karcie pojazdu jak i w dowodzie rejestracyjnym jest wpis B8. Przed chwilą przy okazji próby umówienia się na akcję 27h2 zapytałem o to serwis Audi z Poznania. Otrzymałem informację, że Audi (prawdopodobnie z uwagi na koszty) nie zmieniło homologacji z B8 na B9......
-
Alternator-rozrusznik stuka po wymianie w ramach 27H2
Z tego co wiem to ta akcja serwisowa nie tyczy się tylko wersji ultra. Posiadam A4 allroad 2019, 245 KM i również dostałem zaproszenie na wymianę. Niestety wg informacji od serwisu wciąż oczekują na części...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim, Miło dołączyć do forum fanów A4