-
Karol1226 obserwuje zawartość Amortyzatory tył S4 B8 , Wymiennik ciepła , 3.0 TFSI - Stukanie z okolicy rozrządu i 5 innych
-
Wymiennik ciepła
Witam, Chciałbym zamontować wydajniejszy wymiennik ciepła, żeby poprawić trochę chłodzenie. Jaki zestaw polecacie? Czytałem tez, ze dobrze zamontować dodatkowa pompę cieczy, ale czy to jest koniecznie? Tez gdzieś widziałem jakiś wpis, ze jakaś firma w Polsce robi taki wymiennik, który nie kosztuje miliona monet. Pozdrawiam
-
3.0 TFSI - Stukanie z okolicy rozrządu
Ale pojawia się tylko na zimnym silniku jak odpalasz?
-
Po jakim odcinku 3.0 TFSI łapie 90 stopni?
Potwierdzam, u mnie tez po podobnym dystansie jest już 90 stopni
-
S4 B8 CCBA STAGE1
Właśnie wiem, ze wiele aut na stage2 takich mocy nie robi dlatego chciałem skonsultować czy ktoś miał tak podobnie na stage1, szukałem po necie, ale najwyższa moc zrobiona jaka udało mi się znaleźć to 414km
-
S4 B8 CCBA STAGE1
Witam wszystkich. Chciałbym porównać swój wykres po stage1 z innymi autami z tego forum, nie jestem jakimś znawcą w tej dziedzinie dlatego chciałem to z wami skonsultować. Soft został zrobiony niedawno, auto jeździ bardzo przyjemnie teraz, ale dziwni mnie fakt, ze silnik zareagował tak na zmiany. Auto ze skrzynia manualna, wrzucone downpipe’y, customowa rura dolotowa na seryjnej puszce z filtrem K&N. Poniżej wrzucam wykres.
-
S4B8 3.0 TFSI CCBA błąd P0643
Katalizatory masz wyrzucone czy są seryjne?
-
3.0 V6T Stage 1 Stage 2 Stage 3
A tak z ciekawości zapytam, żeby nie zakładać kolejnego tematu. Sa tu osoby co maja zrobiony stage1? Jakie wam moce wyszły w serii a jakie po sofcie?
-
Lejący się olej z dyferencjału S4 B8
To jakieś różnice w sterownikach są? Już mam dość tego auta, kapryśne strasznie się zrobiło
-
Lejący się olej z dyferencjału S4 B8
Dzięki wielkie za pomoc. Ze sprzedawcą gadałem, że jak coś będzie źle to mogę tą część zwrócić, więc tyle dobrego. Na allegro jednak nie wszyscy dobrze opisują te części a wizualnie wygląda jak u mnie. Jest jakaś różnica w dyfrach między automatem a manualem?
-
Lejący się olej z dyferencjału S4 B8
A gdzie znaleźć to oznaczenie na części?
-
Lejący się olej z dyferencjału S4 B8
Numer części znalazłem, ale na allegro nikt nie pisze numeru i bardziej po wyglądzie szukałem. Wydaje mi się, że ten powinien być, ale sprzedawca nie potrafi znaleźć numeru części, a z tego co wiem znajduje się po prawiej stronie od miejsca przykręcania wału napędowego. Ale za taką cenę to nie wiem czy nie zaryzykować, bo nowy to jednak koszt miliona monet allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Lejący się olej z dyferencjału S4 B8
Wywala tam gdzie są sprzęgła. VIN: WAUDGAFL0BA159874
-
Lejący się olej z dyferencjału S4 B8
Aktywny
-
Lejący się olej z dyferencjału S4 B8
Witam. Mam mały problem z tylnym dyferencjałem. Sprawa wygląda tak, że odpowietrzeniem wyrzuca olej (tak około 200ml). Oleje zostały spuszczone i się ze sobą nie zmieszały, więc uszczelniacz w środku nie puścił, pompka rozebrana, wyczyszczona i też z nią wszystko okej. Zalane zostało wszystko nowymi olejami, zrobione testy, nic się nie działo. Po ponad 100km znowu most jest cały w oleju. Ktoś się spotkał z czymś takim i wie co to może być? Z tego co się dowiadywałem to koszt zestawu naprawczego to jakies 1200zł, a na aukcjach można znaleźć cały dyfer za 300zł. Pozdrawiam
-
Amortyzatory tył S4 B8
Witam, Mam problem, wylał mi się jeden amortyzator na tylnej osi, więc czas na wymianę obu. Mechanik nie znalazł żadnych zamienników w intercarsie, zostało tylko aso, a koszt jednego amortyzatora to 650zł. Grzebałem w internecie i z zamienników znalazłem jedynie trw, bilsteina nie ma dostępnego. Może wiecie gdzie mogę dostać takie amorki? Jak nie znajdę to kupię oryginał w aso. Jeśli to pomoże to podaję numer oryginalnej części: 8K0513035AB. Dzięki wielkie za pomoc i pozdrawiam.
Karol1226
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta