Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damianson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damianson

  1. Taka dostałem odpowiedź z aso dane.pdf
  2. To albo ja jestem jakiś nie... ALBO coś jest zblokowane robię dokładnie tak jak napisałeś, wysłałeś filmik. Nie działa ani czerwone ani zielone. Muszę do kogoś podjechać bo samemu nie wiem i co chodzi. Na zapłonie zwykłym, na odpalonym, nie odrazu doczekałem z 15 minut. Nie działa.
  3. Nie jestem w stanie włączyć czerwone menu być może jest zablokowane.
  4. Jutro rano to zrobię w wkleję screen.
  5. A jak się włącza te menu? Na pierwszy rzut oka patrząc po twoich screenach to wydaje się to samo.
  6. Cześć wszystkim Jak mogę włączyć google earth w swoim aucie 2017/2018 rocznik posiadając ważna licencję? Trzeba to jakoś odblokować czy jakaś aktualizacje robić? Pomóżcie jeśli to nie stanowi problemu.
  7. Witam Jeśli powielam temat to przepraszam ale nie mogłem znaleźć wątku. Mianowicie krótkie pytanie. Chciałem wymienić w swojej esce gril. Posiadam auto z 2017 roku więc wersja przed lift. Chciałem założyć wersję poliftowa. Czy będzie pasować?
  8. Napisałem tu i tam ale narazie zero odzewu.
  9. Witam Czy pomoże mi ktoś rozkodować vin WAUZZZF53JA032566
  10. Napisz do mnie na priv to podam ci vin myślę że szybciej byś to ogarnął i mi pomógł. Bo ja to tak średnio jak widzisz..
  11. Dodam że na tamtych lampach również nie działały długie.
  12. Wg myślenia mojego oraz mojego mechanika to dokładnie tak. Samochód był że Szwajcarii.
  13. Samochód był po dzwonie. Nie był do końca zrobiony jak trzeba a wręcz hu... Były błędy od lamp w vcds zarówno prawa i lewa. Okazało się że są uszkodzone czy jakoś tak. W każdym bądź razie nie były założone matrix tylko typu Led z tego co wywniioskowalismy. Zamówiłem nowe używane lampy typu matrix bo takie były prawdopodobne przy tym samochodzie original. Do tego moduły lamp z końcówka ad. Moduły zostały flaschoeane w vcp i dopisane do auta. Błędy się skasowały i tak ie ma nic w lampach teraz a długie nie świeca wogole.
  14. Na piątek jestem umówiony z jednym z kolegów co się zajmuje kodowaniem ściąganiem komponentu itd. Jak nie da rady to już nie wiem. Lampy były wielokroc wyjmowane oraz wkładane. Napewno nie byly dopisywane do auta i kalibrowane.
  15. Witam w jaki sposób się kalibruje i jakim programem światła matrix? Bo problem mam że wogole długie mi nie działają. Żadnych błędów nie ma. Dodam tylko ze lampy były wymieniane wraz modulami kierunku. Moduły zostały dopisane i działają. Natomiast długie nie idzie włączyć aby świeciły.
  16. Witam Od jakiegoś czasu pojawił mi się dziwny dźwięk w okolicach alternatora czy też pompy wysokiego ciśnienia. Brak błędów, brak opiłków w pompie. Co to może być? Wraz ze wzrostem obrotów bardziej słychać ten dźwięk. VID_20210522_164131.mp4
  17. Witam Od jakiegoś czasu zauważyłem w swoim aucie dziwny dźwięk z okolic alternatora czy też pompy wysokiego ciśnienia. Wraz ze wzrostem obrotów bardziej go słychać. Co to może być? VID_20210522_164131.mp4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.