Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mateo_1988

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mateo_1988

  1. Wybacz WAUENAF48KN018708 Teraz gra. To a4 b9 z USA
  2. Witam, Poprosze o rozkodowanie: WAUENAF484N018708 Z góry wielkie dzięki!
  3. Poproszę o rozkodowanie WAUZZZ8K7DA166763 Z góry dziękuję!
  4. 211 tys km
  5. Przy ok 2600 do 2800 obrotów miał duży spadek mocy i momentu, następnie moment wzrastal az do 425nm przy ok 3200 obr. Ślad w sterowniku tylko po aktualizacjach...
  6. Jestem po hamowni i strojeniu. Seria kiepska, niby ślad tylko po aktualizacjach serwisowych dieselgate... spadki mocy i skoki nm. Po naprawie i powrocie do serii 169km i 385nm. Po strojeniu 204/428. Wrażenie meega pozytywne. Bez porównania!
  7. Witam, Pytanko - czy ktoś z Was robił program w 2.0 TDI CAHA z wgranym dieselgate? Jestem ciekawy jak wyglada seria na hamowni z tą "fabryczną korektą"... Jakieś doświadczenia?
  8. Witam;) czy da radę z passkiem B8? WVWZZZ3CZGE062602 Dzięki!
  9. Pięknie dziękuję Dev!! Termostat kupić w ASO, Mahle czy jakiś inny? Jaka rekomendacja?
  10. WAUZZZ8K5BA178486 Dev bardzo dziękuję za wczesniejsze rozkodowanie wyposażenia. Świeży zakup i moje piewsze Audi
  11. Widzę, że temat rozległy, postaram się zwięźle i będę wdzięczny za odpowiedź: A4 2.0 TDI CAHA, usterka termostatu - nie dogrzewa do 90st, przy szybkiej jezdzie osiąga 90st (+2 st na zewnatrz)ale wystarczy zwolnic do 120km/h i temp spada. Dmucha ciepłym powietrzem do kabiny lecz też nie zawsze. Auto posiada fabryczne webasto, i moje pytanie: Jaki termostat kupić? Poproszę o nr części, czytałem wyżej, że najlepiej oryginał. Gdzie kupić? Mieszkam we Wrocławiu, warto w salonie audi czy ktos ma sprawdzone części? Posiadam Audi od paru dni i jeszcze słabo sie orientuję. Dzięki z góry
  12. Witam ? W końcu udało się i od 2 dni jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B8 2.0TDI CAHA (Wilczyce/Wrocław). Bardzo dziękuję uzytkownikowi Dev! Dzięki za rozkodowania po vinie potencjalnego zakupu, w końcu sie udało! Pozdrawiam wszystkich?
  13. Witam, poproszę o rozkodowanie;) WAUZZZ8K5BA178486 dzięki;)
  14. Witam, poproszę o rozkodowanie:) Wauzzz8k3ba050621 Dziękuję z góry!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.