-
Seriale
"The Kominsky Method" na Netflix! Polecam! Mnóstwo dobrego, ciętego oraz inteligentnego humoru
-
COD WARZONE
Cześć! Tak dość często grywam w WARZONE, mój nick Dild0Vagins#2522 Dobra ekipa do grabieży mile widziana!
-
Smokin obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , Audi z USA , Rs4 limo 1300km spłoneło i 5 innych
-
Audi z USA
Ja nie widzę minusów jeżeli auto kupujesz od ubezpieczyciela. Sprawdzasz CARFAX, AutoCheck, dodatkowo jak masz jak to historię serwisową. Prawdopodobieństwo, że wjebiesz się na minę jest o wiele mniejsze niż kupowanie takiego auta od handlarza w EU. Swoją S3 ściągałem z USA, zakupiona od GEICO, kosmetyczna szkoda, fajny carfax wszystko pokrywało się z historią w ASO, nieskomplikowana naprawa. Auto bez mała jak nowe.
-
Rs4 limo 1300km spłoneło
Na bogato. Od razu widać, że nie będzie tutaj kompromisów.
-
Jakie zegarki nosicie?
Mój ostatni zakup - Seiko SNZH53J1
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim! Po 11 latach jeżdżenia BMW (e36/e46/e90 wszystkie R6), dość spontanicznie pojawiło się S3 8V sedan, obecnie jestem na stage2 (401km/550nm). Na chwilę obecną zmiany marki absolutnie nie żałuję. Zastanawiałem się nad F30 340i vs S3 8V finalnie padło na Audi, bez wahania można powiedzieć, że jeżeli chodzi o jakość wykończenia, jakość użytych materiałów etc to Audi bije na głowę BMW. Przynajmniej zestawiając ze sobą 340i i S3 8V. Pozdrawiam!