Treść opublikowana przez sliwka1232
-
Klimatyzacja działa tylko na wolnych obrotach ( i to nie zawsze)
Niestety ale wcześniej było okej, sytuacja zaczęła się dziać stopniowo coraz częściej, podczas jazdy chodziła pół na pół, później coraz rzadziej, teraz podczas jazdy nie chodzi praktycznie nigdy a na postoju chłodzi elegancko. Przewody na postoju nie zamarzają
-
Klimatyzacja działa tylko na wolnych obrotach ( i to nie zawsze)
Auto właśnie stało, podpiąłem kompa i załączyłem klimę. Nie chciała się włączyć, dopiero jak woda przekroczyła 80 stopni. Jak już załączyła przy ustawieniu low, nawiew na max wyskoczyło 16b Temp na zewnątrz 27,5
-
Klimatyzacja działa tylko na wolnych obrotach ( i to nie zawsze)
Wg opisu tu na forum powinno trzymać właśnie w tych okolicach podczas ciągłej pracy. Zaraz po załączeniu wskakuje w okolice 20,zaczyna wiać chłodnym i powoli spada na te 12-13
-
Klimatyzacja działa tylko na wolnych obrotach ( i to nie zawsze)
Było jakieś 10szt takich większych - wymiary okół 1mm x 1mm
-
Klimatyzacja działa tylko na wolnych obrotach ( i to nie zawsze)
Witam. Mam problem z klimatyzacją w moim S4 B6 Na postoju klimatyzacja działa, chłodzi bardzo ładnie, utrzymuje 12-13b wg vcds, temp na kratkach robi 6-7 stopni. Ale czasami nagle przestaje chłodzić, pomaga przegazowka kilka razy ale na chwilę. Econ sie nie zaświeca. Blok 01: Wysterowane jest 0,65A, zawór otwarty w okolicach 70% a ciśnienie spada na 6 bar i mamy brak chłodnego powietrza. Blok 02 nie pokazuje żadnych warunków wyłączenia Blok 10 temp na wyjściu gdy klimatyzacja chłodzi koło 2 stopni, gdy spadnie ciśnienie nq sprężarce standardowo temp tutaj również wzrasta Pozostałe bloki również wg mnie w normie Podczas jazdy nie działa wcale, zatrzymam się na światłach lub w korku i zaczyna chłodzić. Brak błędów w vcds. Zmienione wszystkie oringi z ASO - była lekka nie szczelność przy osuszaczu - uciekło 300g przez zimę. Nabite 530,wymieniony zawór rozprężny, osuszacz. Ośka napędzająca kompresor okej (s4 nie ma na pasku tylko napęd idzie z rozrządu) Ktoś miał taki problem? Dziękuję za wszelkie informacje
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Koledzy, jest tu ktoś u kogo kupię nowego staba z rs4 22mm?
-
Moje S4 B6 - Brak mocy.
Kolego wiem zr stary post ale może odczytasz, od kogo brałeś klapę carbon?
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Dzięki. Niestety te kaybay juz niedostępne nigdzie, trzeba szukać używanych amorów
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Wkładał ktoś talerzyki z b5 do s4 b6? Zawieszenie 1bd, mam akurat jakieś 2cm różnicy między tyłem i przodem
-
Łuszcząca się farba pod pokrywą zaworów BBK
Witam, szukam trochę o temacie z tytułu i nic nie znalazłem żeby ktoś ten problem poruszył. Mianowicie świeżo po zakupie S4 B6 z uwagi na lekkie pocenie się z pokryw zostały one zdjęte. Mega zdziwiła nas ta jakby łuszcząca sie farba od wnętrza dekla. Sporo jej kawałków znaleźliśmy w filtrze. Oglądając foty z aukcji pokryw widzę ze tak mniej lub więcej wyglądają wszystkie pokrywy co nie występuje w S6 C5 lub A8 D3 wszystko 4.2 (znajomi posiadają więc mam porównanie) Ktoś poruszał ten problem? Bo nawet przychodzi mi do głowy teoria że to może wpływać na to zużywanie sie silnika w wielu przypadkach Co teraz zrobić? W planie zdjęcie miski, sprawdzenie smoka, boję się o filterki w fazatorach Zachęcam do podjęcia tematu. Pozdrawiam ? Ps. Sam silnik w moim przypadku wydaje się być w bardzo dobrym stanie, bardzo niski pobór oleju i praktyczni3 brak spadku mocy (minimalny), dorzucam foto pod pokrywami
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, można prosić o rozkodowanie? wauzzz8e54a193048 Pozdrawiam