Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emswisnia

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emswisnia

  1. Jest szansa aby dowiedzieć się czy sprezarka 4F0260805AP posiada jakies zamienniki? Jedynie udało mi się dowiedzieć ze 4F0260805aa jest zamienne z 4F0260805ap.
  2. Dziś już pokazało 6 bar ale jest o kilka dobrych stopnii chłodniej. Wykonalem jesscze testy w kanale od klimatyzacji (na zgaszonym silniku) dotyczące wentylatora chlodnicy ale nie załączyło wentylatora. Przy odpalonym silniku oczywiście wentylator się kręci. Tak na szybko obczaiłem bo dostęp niestety kiepski w exeo ale po załączeniu econ nic w środku kola pasowego się nie kręci.
  3. W jak najszybszy sposób sprawdzić oś kompresora? Sprzęgło zapewne będzie elementem wymiennym? Zastanawiam się co robić czy od razu nie bawić się w weryfikację tylko wymienić całą sprężarkę - akurat mam możliwość otrzymania w dobrej kwocie z auta do demontażu. Auto bez czynnika mogło jeździć góra 2 miesiące ale przez ten czas bardzo mało użytkowane.
  4. Witam, Niestety spotkał mnie problem z klimatyzacją a mianowicie po nabiciu czynnika klima nie chłodzi, tzn na początku palił się cały czas ECON po nabiciu czynnika dioda zgasła. Po wciśnięciu przycisku do załączenia klimy nie ma żadnej reakcji nie leci zimne powietrze. Według vcds ciśnienie w układzie 7bar. Na szybko udało mi się podłączyć vcds i sprawdzić te oto parametry. Jest ktoś w stanie podpowiedzieć mi co można jeszcze sprawdzić albo po tych parametrach naprowadzić na rozwiązanie problemu. Grupa 001 oraz 012 klima on Grupa 001 i grupa 012 off Grupa 001 oraz 014 on Grupa 001 oraz grupa 014 off
  5. Nie porównuje tylko nie każde auto z przebiegiem 300k km musi być od razu gruzem :) Na wieczność to były D w Mercach :) 1.9 też miały swoje bolączki przeważnie pod koniec produkcji. Z drugiej strony kto nie ryzykuje ten nie ma zabawy. No nic nie o to tutaj chodzi aby dochodzić co i jak ile wytrzymuje ani ile wytrzyma tylko czy w tych okolicach jest ktoś kto ma pojęcie o tym co robi. Pozdrawiam
  6. Obstawiam że większość TDI ma magiczny przebieg przy kupnie 180tys :) Zawsze myślałem że TDI kupuje się aby jeździć i robić km a nie po to aby przejechać w roku 5tys. km. Akurat jestem osobą która jeździ autem nie przebiegiem... Wcześniejsze auto zapewne będzie miało już 500tys km 1.9TDI AFN po chipie i jeździ do tej pory bez najmniejszego problemu.
  7. Witam, Poszukuje tunera w okolicach Piotrków Tryb lub Częstochowa co zmodyfikował by mapę w Seat Exeo 2011r. 2.0tdi o mocy 143KM. Auto oryginalne 300tys. km. Nie oczekuje nie wiadomo jakich parametrów po modzie ale czy jest szansa na 180KM i moment w okolicach 400Nm?
  8. U mnie przedstawia sie dokładnie sytuacja tak. Auto się nagrzewa do kreski pionowej na srodku. Po podłączeniu pod vcds pokazuje 83'C. Po czasie gdy otrzyma pion i jadę spokojnie wskazowka opada lekko za srodek ukazując na komputerze 79'C. Po jakim czasie znowu rośnie do pionu i przy spokojnej opada Nie występuje tak dtastyczny spadek jak w temacie ze nawet do 70'C. Dzisiaj akurat podczas drogi po podłączeniu vagdpf okazało się że za 1% będzie się wypalał dpf. Zweryfikowalem czy dojdzie do tego i bez problemu filtr się wypalił podczas spokojnej drogi. Szkoda ze nie ma sposobu aby zweryfikować który to termostat nawala czy główny czy ten mały a może oby dwa.
  9. Udalo się podmienić moduł na inny a ten z auta naprawić. Uszkodzeniu uległ przekaznik odpowiedzialny za szyby. Takze jak ktoś chętny mam na zbyciu moduł komfortu
  10. PS Wymieniałeś ten 1K0121113A czy tzw zawór zwrotny 1J0122351
  11. Auto sprowadzone także zapewne nie odpowiem kiedy był termostat wymieniany. W książce serwisowej wpisu nie znalazłem. Też właśnie myślałem nad wymianą tego małego. Niestety nie wiem jaki jest numer części tego małego termostatu.
  12. Witam Ja mam takie zjawisko ze auto przy prędkościach autostradowych utrzymuje 90'C natomiast gdy jade ze stałą prędkością powiedzmy 80km/h to spada na pierwszą kreskę przed 90'C i tak się utrzymuje. Wystarczy że dam troche po garach i lapie 90stopni ale wystarczy znowu stala prędkość i lekko spada. Na postoju wydaje mi się ze rośnie powoli do 90'C. Silnik 2.0tdi 143KM. Czy w takim wypadku winnyn moze byc termostat główny czy może ten mały?
  13. Witam, jestem świeżym użytkownikiem Seat Exeo 2.0tdi 2011r z silnikiem CAGA. Podczas jazdy zauważyłem że auto jadać ze stałą prędkością nie może osiągnąć 90'C. Szukając informacji często można spotkać się z informacją że silniki te tak mają ale również są rozwiązania w postaci wymiany termostatu na nowy. Mój objaw jest następujący auto podczas jazdy np autostrada jest w stanie nagrzać się do 90'C ale wystarczy jazda ze stałą prędkością i temperatura spada tak jakby na przedział 80-85'C. W środku oczywiście nie ma problemu by w aucie było ciepło. Tak samo podczas jazdy po mieście nie potrafi dobić do 90. Jedynie na postoju jak silnik jest zagrzany to wskazówka dojdzie do 90'C ale wystarczy ruszyć i już spada w pobliże 80'C. Chciałbym się dowiedzieć czy jest ogólnie sens wymiany termostatu czy ten model tak po prostu ma - chociaż troszkę było by to dziwne. Czytałem również że auto mogło zostać wyprodukowane na cieplejsze rynki gdzie termostat otwiera się przy 82'C i wówczas na nasz klimat trzeba wymienić na 87'C i wówczas nie będzie problemu ze spadkiem na wskaźniku. Czy w mojej sytuacji będzie wersja z dwoma termostatami?
  14. Czyli u Ciebie jest ta sama sprężyna co u mnie tylko będzie z oznaczeniem niebieski rozowy rozowy rozowy - kod cześci z końcówką DL. TEn kolor zastąpił później ten kolor co ja mam szary z brazowym. Także zamawiając lesjofors który podałeś powinienem wstrzelić się w to co dała fabryka.
  15. To wychodzi na to że firmę tę można bez problemu montować. Jedynie czego się obawiam to że auto będzie jakoś inaczej stało niż na tych fabrycznych montowanych. Na używki średnio się zaopatruje ale w moim odcieniu ciężko nawet znaleźć. Tak się zapytam czy Ty miałeś te same oznaczenia na sprężynach co w moim przypadku?
  16. Jeśli chodzi o.kayaba i monroe tez maja jakiś oficjalny zamiennik? Kojarzysz moze.
  17. Witam, Prosiłbym o pomoc w doborze sprężyn na tył. Posiadam Seat Exeo kombi który na wlepce ma oznaczenie 1BE. Na tyle pęknięta sprężyna ma oznaczenia kropki biała, pomarańczowa. Auto jest z fabrycznym hakiem. Niestety nie wiem jaka jest klasa wagowa ponieważ na wlepce nie ma takich oznaczeń - według tabelki klasa 13. Teraz pytanie skoro auto jest w wersji 1BE - zawieszenie sportowe mogły być na tyle zamontowane sprężyny standardowe? Według tabelki wychodziło by ze jest to ta sprężyna 8E0511115DC ale według etki i wyborze Exeo nie wyskakuje taki kod części. Prawdopodobnie będzie to odcień szary i brązowy Jest szansa na dobór sprężyn do tego auta? Na podstawie produkowanych zamienników.
  18. Witam. Chciałbym podzielić się również problemem u siebie (seat exeo 2.0tdi) mianowicie nie działają wszystkie szyby elektryczne czy to po stronie kierowcy czy w reszcie drzwi. Również nie dzialaja poprzez opcje na pilocie od centralnego zamka. Sprawdziłem bezpieczniki i kable wszystko wydaje się być ok. Chociaż mam pytanie czy jakby przetarł się kabel w drzwiach kierowcy to czy w pozostałych drzwiach działały by przełączniki? Drugie pytanie co trzeba wykonać jeśli chciałbym wymienić caly moduł komfortu na inny? Jak wykonac programowanie aby były wszystkie opcje co w fabrycznym module? Podłączając vcds i wchodząc w kanal 46 podaje tam numer części. W ttm przypadku modulu komfortu czy jest szansa że taki sam kod będzie na module pod tapicerka?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.