Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mateusz8769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mateusz8769

  1. Hej Póki co wymieniłem 2 tygodnie temu: olej w skrzyni, poduszkę pod skrzynia i płyn hamulcowy. O ile płyn hamulcowy był w zaciskach ładny ( wymieniany co 2 lata w ASO był ) o tyle z wysprzeglika poleciał syf. Kangurkow juz niemal nie mam. Niemal gdyż czasami musze umiejętnie operować sprzęgłem by nie zaszarpało.
  2. Dziś pod wieczór dopiero wymieniałem płyn hamulcowy ( w wysprzęgliku był niemal czarny ) i od razu poduszkę pod skrzynią i olej w skrzyni. Po weekendzie dopiero stwierdzę czy jest efekt. Za to nie mam żadnych objawów dwumasy jako takiej.
  3. No to mnie zaskoczyłeś. Ponoć co 2 lata należy go wymieniać. Wysprzęglika bardziej chodzi o odciągnięcie płynu z niego by zalać nowym. Przynajmniej tak tutaj na forum chłopaki pisali.
  4. Już jakiś kontakt mam - może to wypali. Póki co pierdoły szczerze mówiąc: wymiana oleju w skrzyni manualnej, poduszki pod skrzynią i płyn hamulcowy razem z czyszczeniem wysprzęglika. To ostatnie głównie w celu sprawdzenia czy pomoże to na szarpanie przy ruszaniu z 1 na rozgrzanym. Poza tym przydałby się ktoś kto dba o to co robi, bo po przygodach z małymi warsztatami gdy miałem jeszcze Vectrę C ciężko komuś zaufać.
  5. Witam Macie może do polecenia jakiegoś zaufanego mechanika w Koszalinie ?
  6. Witam Spójrzcie proszę na film i powiedzcie czy z ciśnieniem paliwa jest wszystko dobrze. Szukam przyczyny drgań na lewarku biegów poniżej 1800 obrotów. Silnik CNHA. https://youtu.be/Ex33HN1CGjY
  7. Północ Polski Sprzeglo od LUKa te same co do CGLC akurat jest wiec tylko tysiaczek. Zadowolony jestem bardzo. W moim posiadaniu od 9 miesięcy. Jako ciekawostkę podam, że jeszcze w DE w 2020 roku była wymieniona głowica w raz ze wszystkimi uszczelkami, wiec trochę spokoju mam. Serwisowana tylko w aso wiec cała historie znam.
  8. Jeśli nikt nie potwierdzi opcji z CGLC. To wejdzie to:
  9. Witam. Czy jedynym objawem dwumasy mogą być drgania na lewarku zmiany biegów czy w jeździe czy na postoju) w przedziale obrotów 1200-1800 gdzie im niższe tym gorzej ? Nic nie stuka, nie puka czy to przy zmienianiu biegów czy wciskaniu/puszczaniu sprzęgła.
  10. Prawie tydzień minął więc podbije. Sprzęgło LUK ma takie same do CGLC jak i do CNHA. LUK jeszcze nie wypuścił dwumasy do CNHA, więc pytanie takie czy konkretnie dwumase LUK od CGLC można zamontować do CNHA ?
  11. Może ktoś potwierdzi, ale z tego co czytałem to komplet od LUKa jest dokładnie taki sam do CNHA co do CGLC.
  12. Z racji tego, że o Sport Edition mało w polskim necie, odgrzewam kotleta i wrzucam foto mojej Sport Edition zakupionej w zeszłym roku I na zimowych kapciach
  13. Witam Proszę o potwierdzenie czy mam radar do wymiany. Polift z fabrycznym radarem. Ostatnio przed śniegami, a po sporych deszczach przestał działać ACC. VCDS pokazuje brak dostępu do J428. Napięcie na wtyczce do radaru 12 i 2,6. Radar zdechł ? No i tak on wyglada jakby aluminium było już zażarte.
  14. Witam Proszę o pomoc w doborze części. Będę oddawał auto na wymianę napinacza, paska itd. Mechanik powiedział abym kupił pasek, napinacz, sprzęgło alternatora i rolkę prowadzącą. Znalazłem tak: Continental pasek wielorowkowy 6PK1026 04L 260 849 C - do tego silnika idzie inny pasek niż do innych 2.0 TDI ? INA rolka prowadząca 532 0468 10 04L 903 315B - ten sam numer OE co napinacz ? Czy to jest rolka z napinacza i nie o to chodziło ? INA sprzęgło alternatora 535 0124 10 03G 903 119 A - czy A czy B to ma znaczenie ? Bo numer w INA i tak wyjdzie ten sam. INA napinacz paska klinowego 534 0552 10 04L 903 315B Auto: A4 B8 Avant 2015 2.0 TDI 190KM Proszę o rady. Pozdrawiam
  15. Proszę o rozkodowanie: WAUFFCFLXEN022204 z góry dziękuję
  16. Witam Proszę o rozkodowanie : WAUZZZ8K6EA068731 Z góry dziękuje.
  17. Witam Proszę o rozkodowanie VIN: WAUZZZ8K9FN032025 Pozdrawiam
  18. Witam Proszę o rozkodowanie VIN WAUZZZ8K7EA083948 Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.