Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siumkaj

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Siumkaj

  1. Cześć, Czy podłokietnik ma regulację wysokości? Wydawało mi się, że ostatnio był ustawiony jakoś wyżej, a teraz nie mogę go tak ustawić i dziwnie jest jakoś podczas jazdy Nie używałem auta przez jakieś 3 tygodnie i nie wiem czy mi się wydaje, że faktycznie był on wyżej, ale teraz nie mogę go ustawić na stałe wyżej. Pozdrawiam
  2. Siumkaj opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Cześć. Czy w A4 B8 zasygnalizuje mi jakąś kontrolką na desce rozdzielczej niski stan oleju? Olej sprawdzałem po przejechaniu 20km, odczekaniu 20-30minut od wyłączenia silnika na równej powierzchni i na bagnecie pokazywało mi dolną granicę "optymalnego" poziomu oleju. I czy auta te sygnalizują niskie ciśnienie w którymś z kół? Dla jednych te pytania mogą być komiczne, ale zrozumcie mnie, że przesiadka po 8 latach z E36 na a4b8 to jakbym przesiadł się w statek kosmiczny
  3. Siumkaj odpowiedział(a) na Siumkaj temat w Audi A4 B8
    Już nadrobiłem.
  4. Cześć wszystkim. Od kilku dni jestem posiadaczem A4 B8 i mam nadzieję poszerzyć tutaj swoją wiedzę o audi
  5. Siumkaj opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Cześć, od kilku dni jestem posiadaczem A4 B8 2.0 TDI 143konie 2008r. Nie wiem czy typ silnika to CAGA czy CAHA czy coś innego. Po sprowadzeniu auta z Belgii wymieniłem rozrząd, oleje, filtry i płyn chłodzący. Po odebraniu od mechanika zrobiłem trasę 200km, zdziwiło mnie to, że na takiej trasie temp. wskazywała tylko 60-70 stopni. Trochę poczytałem i część ludzi uważa, że ten typ tak ma, a druga część twierdzi, że wymiana zwrotnicy i termostatów może pomóc. Chciałbym wiedzieć jak dokładnie z tym jest i czy warto wymienić te części. Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.