-
[B6 AVJ] Jak odpowietrzyć układ chłodzenia?
Nie, nie odpowietrzałem jeszcze
-
[B6 AVJ] Jak odpowietrzyć układ chłodzenia?
Sam się odpowietrza? Czyli mam go nie odpowietrzać i zostawić samemu sobie?
-
[B6 AVJ] Jak odpowietrzyć układ chłodzenia?
Pytałem czy to uszczelka Waszym zdaniem czy jest zapowietrzony? Ps. Ogrzewanie wróciło ?♂️
-
[B6 AVJ] Jak odpowietrzyć układ chłodzenia?
Czyli Twoim zdaniem zapowietrzony tylko?
-
Wojtas8610 obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , [B6 AVJ] Jak odpowietrzyć układ chłodzenia? , Temperatura silnika faluje podczas jazdy i 2 innych
-
[B6 AVJ] Jak odpowietrzyć układ chłodzenia?
Podpinam się pod temat. Po wymianie rozrządu w moim a4 b6 1.8t bex problem z ciśnieniem w układzie chłodzenia. Gdy silnik nagrzeje się do 90st. Zaczyna wypluwać płyn i syczeć bez przerwy ( oczywiście mówiw o sytuacji gdy odkręcę korek wlewu). Do tego w aucie mam tylko opcje zimno/ciepło... muszę dać na maxa i wtedy wali gorącym a jak zdejmę o 2 st to już zimnym. Wieszkość mechaników u których byłem twierdzi, że uszczelka lub głowica walnięte, inni że zapowietrzony? Na trasie po 60km zdąża się że spada temperatura silnika i faluje w granicach 70/90st Jakaś diagnoza? A może ktoś zna sprawdzonego mechanika na mazurach który zdiagnozuje problem?
-
Temperatura silnika faluje podczas jazdy
Witam. Po wymianie rozrządu i napinacza łańcucha rozrzadu oraz uszczelnieniu układu chłodzenia zaczęła mi wariować temperatura silnika w moim a4 b6 18t bex. Wymieniony został termostat i problem nie zniknął. W czasie jazdy po mieście temperatura zazwyczaj jest ok. Ale jak wyjadę parę km za miasto spada nawet do 55. Od mechanika usłyszałem, że już tylko uszczelka pod głowica a jak zapytałem o koszt usłyszałem że koło 5k.... Więc pytanie do Was czy to może być coś innego niż uszczelka i jaki koszt wymiany uszczelki?
-
Sanki/Ława przód a4/b6
Cześć. Ma ktoś nr belki zawieszenia przód audi a4/b6 1.8t bex quatro 6 biegów? Słyszałem, że musi to być od benzyny quatro i 6 biegowa skrzynia? Dzięki
-
A4 B6 pompa ABS
Cześć. Padła mi pompa ABS. Mechanik mówi żebym kupił używkę ale po pierwsze nie wiem jaką dokładnie powinienem kupić A po drugie czy to nie śliski temat? Kupić coś co za chwilę się zepsuje to chyba słaba opcja? Poda mi ktoś jaka dokładnie to pompa i ile nowa może kosztować? Dzięki za odp
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć. Z tej strony nowy forumowicz, Wojtek z Giżycka i jego A4 B6 Awant 1.8t bex, quattro z 6 biegową skrzynią biegów. Pozdro wszystkich
Wojtas8610
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta