Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi075

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi075

  1. Ok dzięki bo jesteśmy na wyjeździe i jadąc silnik rzadko silnik osiągał temperaturę 90 st i czy się wypalił DPF mimo że zrobiliśmy 400 km Pierwszy raz taka sytuacja
  2. A czy jak temperatura nie jest 90 stopni na silniku to ma wpływ na wypalanie się DPF Audi a4b8 20011 silnik CAGA
  3. Umnie się okazało że zawór regulacji ciśnienia stracił ustawienia serwis bosch poradził sobie z tym i jest ok
  4. Dzięki u nas falują od 800 do 1000 i szarpie silnikiem też już przekładam walkę po nowym roku Mechanik nie może odjąć co jest
  5. Jutro podjadę z tym do mechanika Dzieki
  6. Na wykresie widać te skoki Niedokonca się znam
  7. Wyrzyk mi coś wykonał przy kolektoże i jest ok Odezwij się do niego na Messenger wyrzyk wyrzyk on może zadziała Mechanik sprawdzał ten zawór podobno jestvok
  8. Chodzi o to że może miał ktoś podobny problem A opiłków nie było
  9. Witam mam taki problem że nabiegu jałowym obroty falują nie ma błędu ale ciśnienie paliwa skacze Mechanik sprawdzał regulatory czy zaworki ok Co może być Paciet audi a4b8 2.0 caga
  10. Mi problem usunął wyrzyk i jest ok Mam teraz inny problem brak błędu A obroty falują bo nierówne dozowanie paliwa
  11. Witam czy jest ktoś w Poznaniu okolicy co usówa błąd klapek kolektora Pacjent audi a4b8 2011 silnik caga
  12. Ok a jakiej firmy polecacie
  13. Witam Dziś przy serwisie olejowym mechanik stwierdził że mam rozerwaną gumę w wachaczu tym banalnie ale nic nie stuka ani nic nie puka Wymienia się to po jednym parami czy jak ? Jaką firmę wachacza wybrać
  14. Ok dziękuję za info ?
  15. ok przymieżyłem słabo to wygląda felga wciągnieta odpada
  16. Witam na zimę kupiłem felgi mercedesa i mam po sprawdzeniu okazuje się że mam za krótkie śruby jak dobrać teraz śruby teraz mam alu i na zimę alu ale mercedesa
  17. Witam A 17 5x112 et54 j7 podejdą bo gość twierdził że je miał w a4b8 2012
  18. A czy 17 5x112 et 54 j7 wejdą bo gość ma ładne i twierdzi że były w a4b8 2012
  19. Witam czy na zimę takie koła będą ok a4b8 2011 Felgi 17 5z112 J7,5 et40 Opony 225 x55 17
  20. Rafi075 odpowiedział(a) na Rafi075 temat w 2.0TDI
    Mechanik znalazł błon nastawiacza klamek niskich obrotów Skasował błąd narazie ok
  21. Rafi075 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Dziś po przejechaniu 300 km i zgaszaniu auta było ok A po ponownym odpaleniu na niskich obrotach szarpie silnikiem i falują obroty ,nie dymi niema żadnego błędu na komputerze co może być ? Pacjent a4b8 2012 silnik caga
  22. Rafi075 odpowiedział(a) na Rafi075 temat w Audi A4 B8
    Ok dzięki za pomoc ??
  23. Rafi075 odpowiedział(a) na Rafi075 temat w Audi A4 B8
    Ok te gniaza rolety czy całe te zagłębienie od rolety

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.