Treść opublikowana przez Rafi075
-
Wypalanie DPF podczas jazdy w Audi A4 B8 2.0 TDI
Ok dzięki bo jesteśmy na wyjeździe i jadąc silnik rzadko silnik osiągał temperaturę 90 st i czy się wypalił DPF mimo że zrobiliśmy 400 km Pierwszy raz taka sytuacja
-
Wypalanie DPF podczas jazdy w Audi A4 B8 2.0 TDI
A czy jak temperatura nie jest 90 stopni na silniku to ma wpływ na wypalanie się DPF Audi a4b8 20011 silnik CAGA
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
- Błąd kolektora ssącego P201500
Umnie się okazało że zawór regulacji ciśnienia stracił ustawienia serwis bosch poradził sobie z tym i jest ok- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Dzięki u nas falują od 800 do 1000 i szarpie silnikiem też już przekładam walkę po nowym roku Mechanik nie może odjąć co jest- Błąd kolektora ssącego P201500
Jutro podjadę z tym do mechanika Dzieki- Błąd kolektora ssącego P201500
Na wykresie widać te skoki Niedokonca się znam- Błąd kolektora ssącego P201500
Wyrzyk mi coś wykonał przy kolektoże i jest ok Odezwij się do niego na Messenger wyrzyk wyrzyk on może zadziała Mechanik sprawdzał ten zawór podobno jestvok- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Chodzi o to że może miał ktoś podobny problem A opiłków nie było- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Witam mam taki problem że nabiegu jałowym obroty falują nie ma błędu ale ciśnienie paliwa skacze Mechanik sprawdzał regulatory czy zaworki ok Co może być Paciet audi a4b8 2.0 caga- Błąd kolektora ssącego P201500
Mi problem usunął wyrzyk i jest ok Mam teraz inny problem brak błędu A obroty falują bo nierówne dozowanie paliwa- Błąd kolektora ssącego P201500
Witam czy jest ktoś w Poznaniu okolicy co usówa błąd klapek kolektora Pacjent audi a4b8 2011 silnik caga- wahacz "banan" -jaki gwint sworznia
Ok a jakiej firmy polecacie- wahacz "banan" -jaki gwint sworznia
Witam Dziś przy serwisie olejowym mechanik stwierdził że mam rozerwaną gumę w wachaczu tym banalnie ale nic nie stuka ani nic nie puka Wymienia się to po jednym parami czy jak ? Jaką firmę wachacza wybrać- Jakie szpilki?
Ok dziękuję za info ?- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
ok przymieżyłem słabo to wygląda felga wciągnieta odpada- Jakie szpilki?
Witam na zimę kupiłem felgi mercedesa i mam po sprawdzeniu okazuje się że mam za krótkie śruby jak dobrać teraz śruby teraz mam alu i na zimę alu ale mercedesa- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Witam A 17 5x112 et54 j7 podejdą bo gość twierdził że je miał w a4b8 2012- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
A czy 17 5x112 et 54 j7 wejdą bo gość ma ładne i twierdzi że były w a4b8 2012- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Dzięki za info?- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Witam czy na zimę takie koła będą ok a4b8 2011 Felgi 17 5z112 J7,5 et40 Opony 225 x55 17- Falujące obroty
Mechanik znalazł błon nastawiacza klamek niskich obrotów Skasował błąd narazie ok- Falujące obroty
Witam Dziś po przejechaniu 300 km i zgaszaniu auta było ok A po ponownym odpaleniu na niskich obrotach szarpie silnikiem i falują obroty ,nie dymi niema żadnego błędu na komputerze co może być ? Pacjent a4b8 2012 silnik caga- Roleta bagażnika
Ok dzięki za pomoc ??- Roleta bagażnika
Ok te gniaza rolety czy całe te zagłębienie od rolety - Błąd kolektora ssącego P201500