Treść opublikowana przez MaTTym
-
Zapach płynu chłodniczego.
Tak powiem im niech ją sprawdzą bo szkoda dwa razy płacić wolę zapłacić raz a żeby chociaż trochę pojeździła chociaż do wiosny jak zacznę sie z nią grubo bawić.
-
[B5 APS] Fake S4 Silver & Black Avant
haha współczuje. Czyli interes życia udany ? Sam planuje swoją przerobić na polfit ew fake Sline <3
-
Zapach płynu chłodniczego.
U nas powiedział mi 250zł z moją nagrzewnicą. Więc za 250zł szkoda mi psuć sobie nerwów oddam do mechanika niech się tym zajmie
-
[B5 APS] Fake S4 Silver & Black Avant
Audi fajnie utrzymana Koszt zderzaka od Ski ile cię wyniósł ? ;P
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
Dzięki wielkie za tak miłe słowa Dalej mi się i tak wydaje że w porównaniu do innych forumowych B5 to moja to gruz Ale wszystko zaradzimy przy wiośnie Zima to i się w garażu nawet ciepłym nie chce siedzieć Widać widać Twoja robi robotę.
-
Zapach płynu chłodniczego.
Ciepły garaż + Zestaw narzędzi jest więc tu nie ma problemu lecz moje nerwy mogą nie wytrzymać
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
Nie ma sprawy Korzystając z pogody wyczyściłem audi w środku,pod maską i na zewnątrz. Brak felgi = brak wyglądu. Audi podniosłem maksymalnie do góry ile się dało żeby w zimie nie robić za pług. Foty takie z podwórka Jutro wleci sesja Mam podłączone lampy od polifta, były właściciel kombinował i wykombinował to tak że dziś zmieniając żarówkę W5W w postojówkach zaczęło ich brakować tzn ich nie ma Coś chyba naruszyłem przy kablach muszę go zwołać niech to naprawi
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
Cena to jest kwestia dogadania.Patrząc po necie za 2szt kubłów z wystrzelonymi poduszkami gość ceni 300zł czyżby śmiech na sali ?? hihihi
-
Zapach płynu chłodniczego.
Właśnie tego się obawiam że wszystko rozbiorę a tu się d*pa okażę. Ta nagrzewnica była wyjęta po tym jak ktoś przyprowadził A4 na złom więc może jej nic nie jest. Jak sądzicie sam się z tym paprać czy oddać do warsztatu ??
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
Ogólnie siedzenia są w bardzo dobrym stanie jedyny mankament to siedzenie kierowcy materiał się ściągnął i pasowało by go nad szyć ogólnie czyste i pachnące
-
Zapach płynu chłodniczego.
Właśnie mam w planie ją najpierw sprawdzić zanim wybebeszę wnętrze. Trochę się boje jej rozebrać Ale wszystko powinno pójść w dobrą stronę
-
Zapach płynu chłodniczego.
Właśnie o to tylko się rozchodzi. że zima i lipa z deka. Ale postaram się to wymienić byłem się pytać to z moją nagrzewnicą 250zł z robocizną
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
Ouu dopiero zauważyłem twoją odpowiedź Myślałem od A6 zarzucić siedzenia Te kubły są strasznie nie wygodne a preferuję dla siebie żony i dziecka raczej w wygodę A tak wgl korzystając z ciepłej soboty mogę podłubać przy Audi Przy okazji gruzek załapał się na focie Wrzucam foty i spadam myć Audi To zadrapanie strasznie mnie irytujeee ... Masakra ... Na wiosnę lakiernik musi być odwiedzony Jak ją umyję to wrzucę piękne foty
-
Zapach płynu chłodniczego.
Oby dobrze i aby nie ciekła bo szlak mnie trafi z trudnem w jeździe gdy masz tak jak by utłuszczone szyby. Mi tam nie przeszkadza ale żonie heh ;p
-
Zapach płynu chłodniczego.
Zamówiłem sprawną nagrzewnice na złomie u kumpla za 30zł więc jutro postaram się za wymianę brać
-
Zapach płynu chłodniczego.
Mokro nigdzie pod nogami nie jest więc może efekt początkowy. Hmm macie może jakąś wyśrodkowaną cenę co do wymiany nagrzewnicy ??
-
Zapach płynu chłodniczego.
Witam. Ostatnim czasem poczułem zapach płynu chłodzącego + delikatnie tłuste szyby. Czyżby nagrzewnica nawaliła ?
-
Amazon Green Perl by Hiper
Coraz bardziej podobają mi się te podświetlane kratki Chyba na mikołaja sobie takie kupię
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Pfff nie wiem A nie chce mi się iść sprawdzić Jutro ci wszystko powiem co i jak
-
Lalunia by BlackHazelAudi
Piękna Audi. Utrzymana seria ładnie się prezentuje
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
Piękna maszyna. Czekam na więcej fotek i co najważniejsze czekam na progres
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
Dużo roboty nie ma a warte próby
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Kawał dobrej roboty W razie handlu alusa jestem chętny ! Zastanawiałem się nad dystansem przód ale nie wiem jaki wsadzić Twoja dała mi dużo do myślenia chodź szukałem tego tematu od godziny !
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
Wcale nie mówię że nie ale spróbować można ^^
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
Hmm...spróbuję jeszcze z tą folią od 3M. Hmm planuje zamontować siedzenia od passata b5 jak myślicie podejdą ? Niby wszystko i to samo.