Treść opublikowana przez MaTTym
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
Wiesz cena nie istotna. Ważne aby wytrzymało i był ładny efekt
-
Amazon Green Perl by Hiper
Dobrze kombinujesz Co do 1.8T też patrzyłem dlatego z zainteresowaniem wbijam do ciebie bo będę wiedział co mnie czeka w późniejszym etapie SWAPU Załóż BOV i będzie mokro hahahah
-
[B5 AFN] A4 Avant 1999 Mingblau Pearl by Undisclosed
Ładna sztuka. Powodzenia !
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
Nagrzewałem folię w byłej Hondzie Civic 6th miała a`la drewno wiec postanowiłem zastąpić niebieskim carbonem ale utrzymało się może ze 2 tygodnie a potem folia zaczęła odłazić. Więc opcja z folią i resztą dziadostwa odpada. Jedynie hydrografa lub tak jak enczu napisał Black piano wchodzi jeszcze w grę.Koszt owego spreja ile może wynieść ? Bo na allegro nic nie mogę znaleźć
-
Amazon Green Perl by Hiper
Widzę konkretny plan na swap Ehh kiedy u mnie ten setup podejdzie
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
O k**wa Szkoda bo uciążliwe strasznie takie męczenie się na progach coś o tym wiem bo w kpl tak samo nie dam rady przejechać Co byście Panowie powiedzieli gdyby elementy wnętrza np listwy wysłać na hydrografikę ? Taki np biały carbon ? ;p
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Bardzo ładna audi Widać że o nią dbasz
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
Ło panie to w porównaniu u mnie do ciebie to u mnie wyje kozą U ciebie to już serio dobrze siedzi ... Da się chociaż jeździć ??? :DD To ja myślałem że pod wahaczem jak już pięść nie wchodzi to jest ciężko a u ciebie rozpierodol
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
No zawsze można umówić się na wolnym czasie,można spota zrobić zebrać większą ilość osób :))
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Ten rotor jest mega do stylu tego auta. Audi robi na mnie za***iste wrażenie. Powodzenia !
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Więcej nie muszę dodawać Może by przy sobocie jakaś sesja jesienna w dobrym plenerze hmm ?
-
Amazon Green Perl by Hiper
Wczoraj jadąc sobie miastem rzuciła mi się A4. Przyśpieszyłem do niej i siadłem jej na tyłku bo dałbym sobie rękę uciąć że to twoja ale jednak jest nie zgodność numerów rejestracyjnych Taka sama + wlepy takie same i ten sam układ wszystkiego Ale ona była na numerach RST a u ciebie są inne ;p
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
Zdziwił byś się Między asfalt a wahacz pięści nie wsadzę więc raczej nisko druga sprawa między naadkole a koło tak samo palce ciężko wsadzić Więc to drugi powód że ona siedzi nisko teraz jest 15 zimówka a na wiosnę wpadnie Fela ze zdj wyżej. No właśnie czytałem że wszystko podchodzi normalnie lecz kostka jest inna. Hmm szukałem w googlach ale nic nie znalazłem na temat kostki do lamp polift. Co do Kozy to ci powiem że u mnie nie jest skręcona do końca, wjazd na podwórko jest strasznym wyzwaniem ale jakoś się jeździ hehe Współczuje prostowania. No u nas latał civic 6th taki padnięty do gleby że na progu ją przepychał bo nie dawało rady przejechać. Rejon - świętokrzyski powiat staszowski Dziura na dziurze chociaż ostatnio polepili nawet te dziury
-
Odpięcie immo ?
hej doszły mnie słuchy że można rozłączyć immobilizer ale auto i tak dalej będzie palił. w jaki sposób ? Po przez VAG ? Jak go ominąć by przestał działać ?
-
Audi a4 b5 1.6 AHL '97 by TAPO94
ładna Audi Powiedz mi od czego podciągałeś prąd na podświetlane kratki nawiewu ?? ;p
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
ładna Audi !!! Powodzenia !
-
Alternatywa dla katalizatora
Odkop. Jak to jest z tymi przeglądami za brak kata ? Przejdzie normalnie czy raczej wspawać go od nowa ??
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
Heh dokładnie. Wypadało by wymienić zawieszenie na ori bo kurde śnieg za pasem a jako pług nie bardzo chce aby robiła. Co do kręcenia wyżej to czuje że za dużo jej chyba nie podniesie A jak to jest z lampami od polifta na tył ? Normalnie podchodzą jak z przedlifta ?? Bo mam na oku zmienić ale nie wiem czy podejdą
-
Amazon Green Perl by Hiper
Ciekawa ta audi Powiedz mi oklejałeś kierunek folią ??
-
Moja krwawica (B8)
ładna sztuka.
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
Dzięki wielkie Wszystko przy 10-tym się okażę co wpadnie ale plany chwilowo są grube Żeby było tyle hajsu co planów
-
Spociki w Kielcach
Również piszę się na następny zlocik Do CK mam 100km więc się wpadnie ;p
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
Kolejne dni i kolejne prace. Korzystając z ładnej soboty postanowiłem umyć,posprzątać i nawoskować Audi, wyszło całkiem spoko. Audi jeździ trąbi. W planach na przyszłą wypłatę to kupić podświetlane kratki od polifta i może grill od S`ki a może by tak dokładkę cupry ? Panowie powiedzcie mi jak to jest z licznikiem, mam w planach zmienić licznik z ori na polifta lub może od S`ki. Czy są jakieś utrudnienia po przełączeniu ze Audi nie zapali i czy wgl podejdzie licznik od polifta ew.S`ki ?? Takie wnętrze Honorowe miejsce córki : Dystanse + Granie : I brzydkie wgniecenie
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
O widzę kolega z tego samego miasteczka Czego ja cię nie widzę ? Audi z dnia na dzień coraz lepiej jak i gorzej... Podłączając delikatne car audio Audi nie chciała już później odpalić. Co się okazało ? Słabo dokręcona klema plusowa,wszystko niby było podłączone a jednak immo nie mógł się połączyć z kluczem. Taki delikatny fail. Muszę zmienić radio w Audi bo niebieskie radio do czerwonego podświetlenia słabo pasuje
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
Dzisiaj wolne z powodu deszczu więc coś się dłubało przy audi Setup zimowy założony więc koza bleeee Wymieniłem filtr kabinowy bo szyby parowały bardziej niż doda po stosunku. Następnie brałem się za polerowanie lamp jedna spolerowana ciekawe kto zgadnie która ^^ : Lewa lampa przed polerką : Lewa lampa po polerce : Przy okazji zrobiłem kilka zdjęć : Brzydkie zadrapania. Przy okazji była i gorsza chwila. Urwałem połowe hokeja ale już wstawiony