Treść opublikowana przez tomcio2512
-
centralny nie zamyka drzwi kierowcy
Przepraszam ze tak dlugo trwalo odpisanie, ale zgubilem haslo do konta. Problem powiedzmy ze sie naprawil. Znikł komunikat o otwartych drzwiach, ale teraz nie pokazuje ze drzwi sa otwarte pokazuje ciagle zamkniete drzwi
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
u mnie skromne 398 tys silnik avb. jak na razie nic nie padlo. mocy malo troche
-
centralny nie zamyka drzwi kierowcy
wymienilem ten modul co jest przy silniczku otwierania szyby i centralny wrocil. Natomiast nadal na fisie wyswietla mi sie otwarte drzwi kierowcy
-
Ubywanie płynu chłodniczego b6 avf
Podejrzewalbym uszczelke pod glowica ewentualnie sama glowice. Mialem a4b5 ajm i jak za mocno gazowalem znikal plyn. Okazalo sie mikropekniecie w glowicy. Sprawdzales poziom spalin w plynie chlodniczym?
-
centralny nie zamyka drzwi kierowcy
Dodam ze jak zamykam nie slysze zamka w drzwiach tylko jak zamykam to slychac
-
centralny nie zamyka drzwi kierowcy
Tak. Wypialem kostke ze slupka i wyciagnalem cala wiazke lacznie z harmonijka. Jest bez przetarc
-
centralny nie zamyka drzwi kierowcy
Witam. Otoz z dnia na dzien przestaly mi sie zamykac drzwi kierowcy z pilota. na fisie wyskakuje czesto ze drzwi sa otwarte oraz nie dziala lusterko lewe (lewo prawo obrot) wiazke rozprułem cala w drzwiach. Zero przetarc czy uszkodzen. Modul komfortu tez suchy i zero sladu wilgoci. Podmienialem zamek i tez nic. Prosze o pomoc bo nie moge zamknac auta. Pozdrawiam
-
centralny nie zamyka drzwi kierowcy
Przepraszam. Pomylilem dzialy. Prosze o przeniesienie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Licze na to i chetnie rowniez pomoge
-
centralny nie zamyka drzwi kierowcy
Witam. Otoz z dnia na dzien przestaly mi sie zamykac drzwi kierowcy z pilota. na fisie wyskakuje czesto ze drzwi sa otwarte oraz nie dziala lusterko lewe (lewo prawo obrot) wiazke rozprułem cala w drzwiach. Zero przetarc czy uszkodzen. Modul komfortu tez suchy i zero sladu wilgoci. Podmienialem zamek i tez nic. Prosze o pomoc bo nie moge zamknac auta. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich i pozdrawiam. A4b6 avant 1.9 tdi 2003r