Treść opublikowana przez damianww
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Czyli fabrycznie tylko i wyłącznie 320mm,tak?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
320mm i 345mm. Chcę kupić tarcze zimmermanna i są modele które mają wymiary 320mm i 345mm. Mówisz że to nie jest wysokość tarczy zatem co to za wymiar? Wysokość w sensie średnica. I pytałem o to czy 345mm wejdzie bez problemu do a4 b8 2.0 TDI 150km (bez zmieniana osłony tarcz itd) ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
W takim razie o czym mówią te wartości?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Chodzi mi o wysokość tarczy. Są 320/30, 345/30. Te większe wejdą bez problemu? Tzn nie będzie problemu z zamontowaniem ori osłony na tarcze? + może ma ktoś wyrobioną opinię odnośnie konkretnego modelu? Czy jest sens dopłacać do innego modelu?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Cześć. Jaki model tarcz Zimmermann do b8 2.0 TDI 150km 2015r? Są różne wymiary, wolałbym się nie nadziać, że będzie coś za duże..
-
2.0 TDI 150km Temperatura oleju rośnie bardzo powoli
Dzięki śliczne za wyjaśnienie
-
2.0 TDI 150km Temperatura oleju rośnie bardzo powoli
Witam. Pacjent to A4 B8 2.0 TDI 150km CSUA. Od około miesiąca silnik bardzo wolno się nagrzewa. Wskazówka temperatury rusza po około 5km a do pełnego rozgrzania potrzeba około 10km. Jak już złapie te 90 stopni to je trzyma. Nagrzałem tez silnik do 70 stopni i się zatrzymałem. Temperatura ani nie rosła ani nie spadała. Dodam, że 2 miesiące temu zapalił mi się check. Podjechałem na stację i miałem dwa błędy: trzecia świeca do wymiany (ta z czujnikiem) oraz "wysterowanie wentylatora chłodnicy (usterka sporadyczna)". Po wymianie świecy check zniknął. Nie wiem czy ten drugi błąd może wpływać na nagrzewanie silnika? Wentylator nie odpala się gdy nie trzeba jak coś. Jakieś pomysły gdzie mogę sam sprawdzić zanim wpakuje się w koszta? Chciałbym doprowadzić auto do ładu przed zimą. Pozdrawiam.
-
Check Engine kody P067300 oraz P069100
Test robił mi przypadkowo wybrany mechanik. Odrazu jak check mi wyskoczył to podjechałem bo miałem po drodze, ale jak patrzę, to całkiem możliwe, że to takie urządzenie.
-
Check Engine kody P067300 oraz P069100
Niestety tylko to mam
-
Check Engine kody P067300 oraz P069100
- Check Engine kody P067300 oraz P069100
Nigdy go nie zamienię na inny, po prostu pierwszy raz się z tym spotkałem i cena mnie zaskoczyła ? Już zamówiłem oryginalną świecę. Dziękuję za wyprowadzenie z błędu ?Odnośnie usterki związanej z wentylatorem... Jakieś pomysły co to konkretnie może być?- Check Engine kody P067300 oraz P069100
Cena też konkretna ?- Check Engine kody P067300 oraz P069100
Jakiej firmy polecacie? Są po 300, są po 800... Szukać takiej co miałem, czy lepiej kupić coś innego?- Check Engine kody P067300 oraz P069100
Boję się odpowiadać, ale tak. Myślałem, że ktoś przy tym grzebał. Nie spotkałem się dotychczas z czymś takim ?- Check Engine kody P067300 oraz P069100
Witam. Ostatnio zapaliła mi się kontrolka CheckEngine. Okazało się, że mam dwa błędy P067300 (trzecia świeca żarowa) oraz P069100 (wysterowanie wentylatora chłodnicy / zwarcie do masy?? 'usterka sporadyczna'). P067300 - Kupiłem cały komplet świec żarowych NGK. Zabrałem się za wymianę i ta 3 świeca okazało się, że jest kompletnie inna (dłuższa, inna końcówka). Wtyczka świecy żarowej też jest inna. Świeca to BorgWarner VW-AG 03L 905 061 G. Świeca ta kosztuje...500zł! Wsadziłem tę świecę NGK (dało się, świeca się nagrzewa ale ta wtyczka jest inna i nie wiem czy tak mogę jeździć). Mam na stanie wtyczkę świecy, która jest taka sama jak pozostałe. Co polecacie zrobić? Czemu w ogóle jedna wtyczka jest inna? CheckEngine nadal się swieci, ale nie wiem czy przez świecę czy przez ten drugi błąd. Nie chce ciągle podpinać pod kompa (dopóki nie uporam się z drugim błędem) bo taka przyjemność to każdorazowo parę dyszek. P069100 - Macie jakiś pomysł co to konkretnie może być? Pozdrawiam- Trzęsienie po rozgrzaniu silnika
Witam. Mam problem, który nie daje mi spokoju - mianowicie - jechałem sobie w deszczową pogodę ~100km/h. Kałuże na drodze i lekki uskok spowodowany zmianą nawierzchni (stary asfalt na nowy). Po tym uskoku, po paru sekundach odczułem trzęsienie w aucie. Przypomina to bardziej uszkodzoną oponę aniżeli zwichrowane tarcze hamulcowe (przy hamowaniu nasila się trzęsienie natomiast nie czuć tego na kierownicy). Z racji, iż była to późna godzina to nie miałem czasu ani możliwości zajrzeć do auta. Następnego dnia się przejechałem - wszystko okej - więc odstawiłem autko. Dziś rano jadę, na początku jest okej, natomiast gdy auto się rozgrzało to problem powrócił. Macie pomysły co to może być? Niepokoi mnie fakt, że trzęsienie zaczyna się tylko wtedy, gdy auto się rozgrzeje. Martwię się, że to może być coś poważniejszego niż tylko opony... Pozdrawiam.- A6 C7 zmiana koloru LED
Witam. Mam pytanie odnośnie przednich lamp a konkretnie LEDów. Czy zmiana koloru z żółtego na niebieski jest kosztowna? Czy trzeba wymieniać całą lampę? Pozdrawiam - Check Engine kody P067300 oraz P069100