Czesc.
Fajnie sobie modzisz to autko. Ja bede dopiero zaczynal. Na pewno kola , lane assist , czytanie znakow no i jakies tam drobnice Pierwsze pytanko to wlasnie lane assistance. Bo widze ze u Ciebie na kierunku sa linie a ja widzialem pajaka z autem na kierunku i distance +/- na cruise controle. I teraz ktory do czego jest. To na razie tyle by bylo.