Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bisio

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bisio

  1. mam podobny problem lecz w Q FY, zawieszenie 1BA jest za bujające, dodatkowo chciałbym go ieco obniżyć. Eibach pro kit odpada - za twardo. Myślałem nad sprężynami od sq5 - są 25 mm krótsze wiec wygląd by zyskał, tylko nie wiem jak z twardością. Ewentualnie 1BV z zwykłej Q5 tylko nie wiem czy również są niższe od 1 BA.
  2. Cześć. Bardzo proszę o rozkodowania wyposażenia. bardzo dziękuję WAUZZZFY9N2123626
  3. Pociagnąłeś dalej temat? ja założyłem eibach pro kit, auto ładnie usiadło, lepiej sie prowadzi, ale jest dużo mniej komfortowe. Zastanawiam się nad powrotem do serii.
  4. Jedna lampa jest cała, więc chciałem dokupić drugą, aby nie musieć kupować 2 w wersji EU. Po przekodowaniu ponoć nie ma byc z tym problemu.
  5. Jesli znajdę lampę full led z USA, lecz bez modułów, to czy moduły mogą być z wersji UE? Nie wiem czy cała różnica tkwi w samej lampie czy właśnie modułach?
  6. Też o tym myślałem, wydaje mi się że tak, lecz jakiś specjalista od kodowania musiałby sie wypowiedzieć.
  7. Z tego co się orientowałem to nie. Muszą byc 2 takie same, czyli 2 EU lub 2 US
  8. Witam. Uprzejmie prosiłbym o rozkodowanie Vin: Chciałbym poznac dokladne wyposazenie auta: WA1BNAFY0J2215293
  9. Czyli jakby ktoś chcial sprzedać lampę full LED wersja USA, Od strony kierowcy. To proszę o info ?
  10. Prwnie macie rację, właśnie natrafiłem na artykuł ze stycznia tego roku w którym jest napisane iż matrixy mają dopuścić do użytku dopiero w tym roku. A petycja złożona w 2013. Czyli nie tylko w PL urzędy wolno działają ?
  11. Witam wszystkich. Po kilku latach za kierownicą VW, znów wracam do drużyny pierścienia ? Wlasnie płynie do mnie q5 z USA. Nie otrzymałem niestety dokładnych zdjęć lampy z nr seryjnym. Więc nie mam pewności czy są tam full ledy czy matrixy. Czy na podstawie tego zdjecia da się to stwierdzić? Lub po nr vin?
  12. Witam wszystkich serdecznie. Pozdrowienia z Pomorza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.