-
Damian2712 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Wiecie gdzie znajdę jakiś autoszrot gdzie będą jakieś b6? Szukam kilku pierdół ale przede wszystkim zaślepki spryskiwacza xenonu i drzwi lewy tył LY7W ?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
To że ludzie wyrastają to normalne ale szkoda ze juz ich nie przybywa. Tak jak wyżej, ludzie odeszli na tiktoka a szkoda. W razie jakiegoś spotkania też jestem chętny ?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jestem nowy z Zamościu, zajechałem wczoraj pod kino, pusto, obleciałem parkingi, pusto ? szkoda
-
Damian2712 obserwuje zawartość Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Cześć, spotykacie się jeszcze?
-
Damian2712 obserwuje zawartość soul87
-
-
Wycieraczki robią zwarcie
- Wycieraczki robią zwarcie
Błąd z MCE 01753 - Windshield Wiper Motor (V) Stage 1 31-10 - Open or Short to Ground - Intermitten Silnik wygląda tak- Wycieraczki robią zwarcie
Cześć, sytuacja wygląda tak: wycieraczki pracują non stop i robią jakieś zwarcie, nie reagują na manetkę, gasnie podświetlenie zegarów i przestaje działać manetka świateł/kierunków, działa jedynie ta od tempomatu. Pomaga jedynie wyjecie bezpiecznika od wycieraczek :/ Dostałem poradę żeby zajrzeć do modułu świateł, rozumiem że moduł świateł, mce i moduł komfortu to to samo?- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim, Damian Lublin ? B6 1.8t Q podłubane- Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
W przypadku braku naklejek, baaardzo pomagasz. Poproszę o rozkodowanie WAUZZZ8EZ1A018624- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, B6 1.8tq Lubelskie ? - Wycieraczki robią zwarcie