Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

protoss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez protoss

  1. Tak coś mi świtało. Dziękuje Ci już po raz kolejny nasz Bohaterze
  2. Hejka. Próbowałem wgrać najnowszą mapę ale mi nie widzi karty SD - jednostkę mam spacjowaną. Karta powinna być w systemie plików Fat32? Exfat? Obecnie mam NTFS i nie widzi.
  3. Muskel1 dzięki za bardzo cenną uwagę!
  4. Wszystko jasne Dziękuję Ci za info. Odezwę się z tym tematem za tydzień w sobotę
  5. Ło matko... ale Ty masz wiedzę Chłopie Dziękuje Ci bardzo za szczegółowy opis. Oczywiście że programu nie mam - nie bawiłem się nigdy w takie rzeczy. Nie mniej jednak za tydzień będę w ASO to ich podpytam, pewnie mi to sprawdzą od ręki. Jak go zdobędę to dam znać Pozdrawiam
  6. O rany jestem trochę w tym zielony. Podpowiesz co to jest numer MCE i gdzie go szukać?
  7. Znalazłem coś takiego tylko nie wiem czy to będzie pasować do mojego auta: https://www.ebay.de/itm/184026186333
  8. O Kolega Muskel1 - Witaj Bohaterze tego forum Podpowiedziałbyś gdzie szukać takiej części? Jakieś strony, portale, aukcje?
  9. Cześć Forumowicze. Nie działają mi czujniki cofania z tyłu. W ASO powiedzieli mi, że fizycznie czujniki są podłączone ale sterownik ich nie widzi. Próbowali go przeprogramować ale podobno się nie da... Nazwa i oznaczenie sterownika w temacie. Powiedzieli mi również że nigdzie nie można obecnie tej części zdobyć dlatego postanowiłem Was o to dopytać. Może ktokolwiek coś wie albo ktokolwiek ma dostęp do tego modułu? Podobno w gry wchodzi tylko wymiana sterownika i jego przeprogramowanie.
  10. Koalakm ok dzięki za opinie. Nie uwierzycie. Ze szwagrem rozebrałem drzwi aby się dostać do przewodów od luterka, wypięliśmy je, podłączyliśmy - lusterko działa
  11. Na 90% to jest wkład więc chce kupić nowy. Powiedzcie mi proszę bo są zamienniki w cenie 50-90 zł a oryginalne prawie 300 zł. Bardziej bym się przymierzał do oryginału. Czy faktycznie jest nieporównywalnie lepsze? Jeśli tak to macie może jakieś namiary gdzie można by zamówić taki wkład? Na Allegro tylko zamienniki albo oryginalne używki :/
  12. U mnie taki sam objaw co u kolegi PrzeLis30 grzeje mi tylko lewe lusterko. Nie mam jak podpiąć się pod komputer więc chyba tylko zostaje serwis :/
  13. Dev stojąc np na czerwonym świetle? Jeśli tak to mamy już podzielone zdania Dwóch Kolegów za D a jeden za N ja wcześniej też wrzucałem na N dlatego wywołałem tą dyskusje Kto się jeszcze podzieli swoją opinią?
  14. Cześć Forumowicze Od pewnego czasu zastanawiam się jak prawidłowo użytkować skrzynie biegów w mojej Audiczce Słyszałem od niektórych znajomych którzy mają jakieś pojęcie na temat mechaniki samochodowej, że w automatach jak się długo stoi na czerwonym świetle, to lepiej zmienić bieg z D na N ponieważ jak jest na D i trzymamy pedał hamulca to wtedy jest taki efekt jak byśmy w manualu cały czas trzymali sprzęgło i hamulec, przez co sprzęgło się szybciej zużywa. Co o tym sądzicie? Czy to jest dobra praktyka czy to raczej legenda?
  15. alpacino5248 aktualizujesz w ten sposób: 2148->2161->3241->3344->3346 A potem patch i na końcu najnowsze mapy
  16. Muskel1 jeszcze raz bardzo Ci dziękuje. Będziesz przejazdem w Łasku to zapraszam na piwo
  17. No to mam najnowsza mapę w nawigacji. Mam nadzieje że na pól roku starczy Ogromne podziękowania dla Muskel1 - bez Ciebie nigdy bym tego sam nie zaktualizował - dzięki za cierpliwość i szybkie odpisywanie! Podziękowanie również dla autora postu pipen - który w jasny i przejrzysty sposób opisał co gdzie i jak - za pomocą postu Kolegi, zarejestrowałem się na niemieckim forum i pobrałem updaty firmwarow. 2 dni walki skutkują zaoszczędzonymi pieniędzmi, zdobytą wiedzą oraz cennym doświadczeniem Mam nadzieję że moja dyskusja z Musek1 w tym poście pomoże innym kolegą/koleżanką w aktualizacji navi i firmwarów
  18. Ale to roboty jest ja pierdykam... Ok idę aktualizować mapy - dam znać jak pójdzie to będę Ci bardzo dłużny
  19. Mówisz o tym: ?
  20. W moim przypadku jest tylko jeno pod prawym łokietnikiem od kierowcy z napisem tylko do ładowania. W jaki sposób mógłbym takie gniazdo dołożyć? Moze jakaś przejściówka z sd na usb? - z tego co się orientuję to tylko w drugą stronę. z usb na SD. A może jest jakieś drugi port usb ukryty w samochodzie? Co do mapek to mam dwa foldery: Rozumiem że w moim przypadku zgrywam zawartość tylko MIB2 na kartę?
  21. Ok chyba się udało. Mam teraz dodatkową opcję w menu głównym jednak dalej nie widzę Audi Android. Czy teraz spróbować wgrać najnowszą wersje firmware czy już wgrywać mapy?
  22. Hmm pogubiłem się już... Pobrałem patcha, zgrałem na kartę SD, zrobiłem aktualizację, zrobiłem backup. Nie mam żadnego folderu Patch
  23. Nie mam niestety. Ale na filmnie jest tak samo - też jest N\A wszędzie wiec chyba ok. Nie ma natomiast pokazane jak robi ten patch. Który filmik miałeś na myśli?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.