Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AlbionTheBest

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AlbionTheBest

  1. Temat do Zamknięcia Auto po wypadku będzie rozebrane na części
  2. w edc15 się da multimape a w edc16 ?
  3. Audi straciło Przód lampy do regeneracji oraz wpadł pomysł przeróbki grila Snapchat-2107805319.mp4
  4. Org wiazka z chińskiego androida się zaczęła topić przy wyjściach an tylne głośniki mimo dolozonego chińskiego konwertera. Zlanalazlem na allegro adapter do bose od audi tt nowa końcówka radia z starej wiązki przełożony canbus i wiazka polutowane odrazu przygotowana w przyszłości pod swap bose
  5. Wydech jak wsadził poprzedni właściciel tak był nie ruszany nic przy nim nie robione więc skorodowany tam gdzie robione wszystko jest okej
  6. A od ilu ci wstaje turbina i w jakiej kondycji jest po takim czasie szczalów i lancza szukam alternatywy do sb w miejsce 2.0brb
  7. Ja jak kupiłem to wyglądało to tak ale faktycznie żadnych dzior nie miała i najpierw wziąłem zeszlifowalem calos potem chemia która sprawia że wszystko się odkleja od blachy na to neutralizator odtłuszczenie i an łączenia podklad epoksydowym w spraju nie oszczędzane by wcieklo w kazda szczelinę na to tam gdzie było org masa uszczelniajaca potem 2 warstwy epoxydu i na to farba okretowa poliretanowa i tak samo zrobiłem błotniki przednie od srodka i po 2 latach na rancie podniosło lakier od zewnątrz a od srodka nie ruszone 135612be5b590563880902b0c739e38d.mp4
  8. 2 lata już ma i nie wygląda by coś się działo
  9. Najpierw czyściłem szczotami drucianymi a potem chemicznie . Najpierw odtluscilem potem neutralizator rdzy po 2 dniach odtluscilem i 3 warstwy epoksydu i na to farba okretowa poliretanowa
  10. Zdjęcia i muzyka bo to z mojego tiktoka
  11. Jakie pompowtryski (oznaczenie) masz ? I ile finalnie wyszło mocy na tej turbince ?
  12. 2024-12-28-125213165.mp4 2024-12-28-161343733.mp4
  13. Mój prywatny projekt A4 B7 1.9AVF QUATTRO W seri: -2.0BPW -Przód napęd -4 szyby prąd -tempomat -czerowny fis -4 ramiena kierownica multi funkcja MODYFIKACJE: -SWAP 1.9AVF -SWAP QUATTRO Z A4 B6 2.5TDI -RADIO ANDROID -Podwojny wydech Z dyfuzorem sline -swap Xeonów+zderzak z spryskiwaczami s-line -turbo brd -pompowtryski Al - 2 coolery od wersji 2.0BRD -kolorowy fis -fotele speed - tunel 2 din - zmiana podswietlenia wyswietlaczy klimatronika -zmiana podswietlenia wyswietalczy i wskazówek, customowe tarcze, wskazowki z s4 - listwy progowe s-line - wywalenie dpf i egr i wstawineie katalizatora sportowego - dołożone oslony filtra,zbiorniczkow I podszybia -zmieniome przewody nagrzewnicy i króciec od a4 b6 bez chłodnicy egr -zamontowana chłodnica paliwa z oslona od a4 b6 -zamontowane oslony podwozia -kamera cofania w klamce NAPRAWY: - wyczyszczone całe podwozie i zabezpieczone podkładem epoksydowym i zakonserwowane -odnowione zawieszenie tylne i przednie poza wózkiem Przód - pomalowane elementy silnika:kolektor Dolotowy, zimna strona turbiny, korki od zbiorniczka wspomagania, hamulcowego,wody, spryskiwaczy, pomalowany bagnet -wyczyszczone zapokladowane i pomalowane podloznice bc0826cca2f93157cedd15c7fca0b788.mp4 452589764_8060747157319036_1075232256952558499_n.mp4 452680663_7570443539734238_2694816471705925718_n.mp4 40f9550266d2f40416b1a5addd5fbe91.mp4 f468e1be5878cf0050489bf39da8af56.mp4 fedd09371640964d9499b3b72b045a24.mp4 452468526_7842066389242015_2365082678509465443_n.mp4
  14. z 2.0tfsi na 1.8t
  15. dzięki wielkie za porady odpuszczę swapa 1.9 do b8 może się uda 1.8t
  16. właśnie występowały 1.9tdi z gateway i z tego co mi mówił znajomy tuner to kwestia wyłączenia ochrony i powinien się do gadac po canie z edc16
  17. akurat 1.9 i 2.0 bpw miały dpf wiec słupek 1.9avf i osprzet od b7 tak jak pisałem 1 poście
  18. z tego co wiem to na ecu master black się da to postawić bez problemu a widziałem filmiki ze gość nawet odpalił a3 po swapie z 1.8tfsi na 1,8t wiec w b8 też się powinno dać tym bardziej że seat exeo ma 1.8t a to już buda technologii b8 https://www.youtube.com/watch?v=cy7fidXs-xA
  19. z tego co wiem to edc 16 od edc 17 sie dużo nie różni immo off i pytanie czy panel klimatyzacji i zegary nie będą martwe. 1.9 jest jeszcze z edc17 w seacie ibizie 6
  20. Witam czy do A4 b8 z 1.8tfsi czy 2.0tfsi można wsadzić stare 1.8t w a4 b7 robiłem swapa z 2.0tfsi na 1.8turbo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.