Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michallxn

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. michallxn opublikował(a) temat w 3.0TDI
    IMG_0884.mov Panowie jakieś pomysły co może wywoływać taki dźwięk? Narastający jakby z prędkością. 3.0 tdi ccwa
  2. Dzięki wielkie za rady kolego, postaram się zrobić tak jak mówisz. Pozdrawiam
  3. Sam już nie wiem kolego, być może ja przesadzam bo żadnych innych objawów nie mam węże miękkie, ogrzewanie smiga, temp stoi w miejscu, zero dymu.
  4. O jakich problemach mówisz kolego np? A korek zmieniłem ale nie na jakiś oryginalny tylko z intercarsu za 3 dyszki.
  5. Nie nie mam kolego wszystko okej, nawet test zrobilem na co2 i wszystko wporządku. Tyle że ta różnica wydała mi się spora ale widocznie ten typ tak ma
  6. Witam Podpowie ktoś czy taka różnica poziomu płynu zwiastuje jakiś kłopot? Na zimnym silniku lekko ponad minimum A na rozgrzanym prawie max. Czy to normalne? 3.0tdi ccwa
  7. Kolego A dymił Ci ?
  8. Dzięki kolego, będę dopytywał
  9. Witam, poleci ktoś dobrego mechanika w swietokrzyskim lub w okolicach który ogarnie uszczelkę pod głowicą lub egr, rozrzad oraz wycieki w 3.0tdi? Pozdrawiam
  10. Uszczelka pod głowicą to częsta usterka w 3.0 tdi? Myslalem ze to pancerny silnik. No nic, dziękuję za odpowiedzi, jak się coś wyjaśni to będę pisał. Pozdrawiam
  11. Wiem kolego, jedynie na lawetę wjadę jak cos a podpowiesz moze czemu mogła ta uszczelka się posypać? Jakie mogą być tego przyczyny? Auta nie katowałem nigdy, nie przegrzałem i raczej jeździłem spokojnie.
  12. Dziękuję Panowie za odpowiedzi. Nie mam złudzeń ale sprawdzic zawsze można, mechanik dopiero za 3 tygodnie.
  13. Rozumiem, podpowiedziałbys gdzie jest ta chlodnica i jak wygląda? Ewentualnie jak ja sprawdzić? To mój pierwszy diesel i nie jestem jeszcze do końca zorientowany pozdrawiam
  14. Kolego mogła sama chłodnica puścić? Czy już wszystko razem się posypało?
  15. Witam wszystkich maniaków, Michał, Kielce, Allroad?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.