-
michallxn obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , Stuk z przodu auta i Poziom płynu chlodniczego
-
Stuk z przodu auta
IMG_0884.mov Panowie jakieś pomysły co może wywoływać taki dźwięk? Narastający jakby z prędkością. 3.0 tdi ccwa
-
Poziom płynu chlodniczego
Dzięki wielkie za rady kolego, postaram się zrobić tak jak mówisz. Pozdrawiam
-
Poziom płynu chlodniczego
Sam już nie wiem kolego, być może ja przesadzam bo żadnych innych objawów nie mam węże miękkie, ogrzewanie smiga, temp stoi w miejscu, zero dymu.
-
Poziom płynu chlodniczego
O jakich problemach mówisz kolego np? A korek zmieniłem ale nie na jakiś oryginalny tylko z intercarsu za 3 dyszki.
-
Poziom płynu chlodniczego
Nie nie mam kolego wszystko okej, nawet test zrobilem na co2 i wszystko wporządku. Tyle że ta różnica wydała mi się spora ale widocznie ten typ tak ma
-
Poziom płynu chlodniczego
Witam Podpowie ktoś czy taka różnica poziomu płynu zwiastuje jakiś kłopot? Na zimnym silniku lekko ponad minimum A na rozgrzanym prawie max. Czy to normalne? 3.0tdi ccwa
-
Biały dym z rur, ubytki płynu
Kolego A dymił Ci ?
-
Mechanik/serwis 3.0tdi
Dzięki kolego, będę dopytywał
-
Mechanik/serwis 3.0tdi
Witam, poleci ktoś dobrego mechanika w swietokrzyskim lub w okolicach który ogarnie uszczelkę pod głowicą lub egr, rozrzad oraz wycieki w 3.0tdi? Pozdrawiam
-
Biały dym z rur, ubytki płynu
Uszczelka pod głowicą to częsta usterka w 3.0 tdi? Myslalem ze to pancerny silnik. No nic, dziękuję za odpowiedzi, jak się coś wyjaśni to będę pisał. Pozdrawiam
-
Biały dym z rur, ubytki płynu
Wiem kolego, jedynie na lawetę wjadę jak cos a podpowiesz moze czemu mogła ta uszczelka się posypać? Jakie mogą być tego przyczyny? Auta nie katowałem nigdy, nie przegrzałem i raczej jeździłem spokojnie.
-
Biały dym z rur, ubytki płynu
Dziękuję Panowie za odpowiedzi. Nie mam złudzeń ale sprawdzic zawsze można, mechanik dopiero za 3 tygodnie.
-
Biały dym z rur, ubytki płynu
Rozumiem, podpowiedziałbys gdzie jest ta chlodnica i jak wygląda? Ewentualnie jak ja sprawdzić? To mój pierwszy diesel i nie jestem jeszcze do końca zorientowany pozdrawiam
-
Biały dym z rur, ubytki płynu
Kolego mogła sama chłodnica puścić? Czy już wszystko razem się posypało?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich maniaków, Michał, Kielce, Allroad?
michallxn
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta