Treść opublikowana przez michallxn
-
Stuk z przodu auta
IMG_0884.mov Panowie jakieś pomysły co może wywoływać taki dźwięk? Narastający jakby z prędkością. 3.0 tdi ccwa
-
Poziom płynu chlodniczego
Dzięki wielkie za rady kolego, postaram się zrobić tak jak mówisz. Pozdrawiam
-
Poziom płynu chlodniczego
Sam już nie wiem kolego, być może ja przesadzam bo żadnych innych objawów nie mam węże miękkie, ogrzewanie smiga, temp stoi w miejscu, zero dymu.
-
Poziom płynu chlodniczego
O jakich problemach mówisz kolego np? A korek zmieniłem ale nie na jakiś oryginalny tylko z intercarsu za 3 dyszki.
-
Poziom płynu chlodniczego
Nie nie mam kolego wszystko okej, nawet test zrobilem na co2 i wszystko wporządku. Tyle że ta różnica wydała mi się spora ale widocznie ten typ tak ma
-
Poziom płynu chlodniczego
Witam Podpowie ktoś czy taka różnica poziomu płynu zwiastuje jakiś kłopot? Na zimnym silniku lekko ponad minimum A na rozgrzanym prawie max. Czy to normalne? 3.0tdi ccwa
-
Biały dym z rur, ubytki płynu
Kolego A dymił Ci ?
-
Mechanik/serwis 3.0tdi
Dzięki kolego, będę dopytywał
-
Mechanik/serwis 3.0tdi
Witam, poleci ktoś dobrego mechanika w swietokrzyskim lub w okolicach który ogarnie uszczelkę pod głowicą lub egr, rozrzad oraz wycieki w 3.0tdi? Pozdrawiam
-
Biały dym z rur, ubytki płynu
Uszczelka pod głowicą to częsta usterka w 3.0 tdi? Myslalem ze to pancerny silnik. No nic, dziękuję za odpowiedzi, jak się coś wyjaśni to będę pisał. Pozdrawiam
-
Biały dym z rur, ubytki płynu
Wiem kolego, jedynie na lawetę wjadę jak cos a podpowiesz moze czemu mogła ta uszczelka się posypać? Jakie mogą być tego przyczyny? Auta nie katowałem nigdy, nie przegrzałem i raczej jeździłem spokojnie.
-
Biały dym z rur, ubytki płynu
Dziękuję Panowie za odpowiedzi. Nie mam złudzeń ale sprawdzic zawsze można, mechanik dopiero za 3 tygodnie.
-
Biały dym z rur, ubytki płynu
Rozumiem, podpowiedziałbys gdzie jest ta chlodnica i jak wygląda? Ewentualnie jak ja sprawdzić? To mój pierwszy diesel i nie jestem jeszcze do końca zorientowany pozdrawiam
-
Biały dym z rur, ubytki płynu
Kolego mogła sama chłodnica puścić? Czy już wszystko razem się posypało?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich maniaków, Michał, Kielce, Allroad?
-
Biały dym z rur, ubytki płynu
Witam serdecznie. Mam problem z moim allroadem, 3.0tdi, ccwa. Z dnia na dzień dokladnie w niedzielę zaczal strasznie kopcić na bialo, doslownie biała chmura, za autem nic nie widac. Auto miało moc nie szarpało nic się nie działo. Podjechałem do mechanika, żadnych błędów ale nadal kopcilo. Podczas drogi powrotnej zaczęła wariować temp. z nawiewu zimne powietrze. Po dojechaniu do domu w zbiorniczku było minimum płynu, po jakiejś godzinie postoju juz nic nie było w zbiorniczku. Na końcówkach wydechu mieszanka oleju i płynu. Panowie doradzi ktoś? Uszczelka? Czy cos innego daje takie objawy? Pozdrawiam