Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krejsz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć, podpinam się do tematu. Czy jest ktoś kto mógłby znaleźć po numerze VIN tuleje wahaczy ( te poprawione )? Nr VIN: WAUZZZF44HA159635 Dzięki za pomoc! pozdrawiam
  2. Dzięki za info. Ma ktoś na forum może możliwość sprawdzenia części po VIN? pozdrawiam
  3. Cześć, czy wymienione przez Ciebie tuleje będą również pasować do allroada 2017 2.0TDI ? pozdrawiam
  4. Cześć, czy odmę powinno wymieniać się profilaktycznie? Prawdopodobnie nigdy nie była wymieniana. mam ok 140.000 km przebiegu i zastanawiam się czy przy najbliższej wymianie oleju nie wymienić odmy. Osobiście nie odczuwam jakiś objaw co by mogło wskazywać na konieczna wymianę. pozdro
  5. Cześć, właśnie jestem po wymienie sterownika. Mimo, że nie wyrzucało mi błędu na deskę to po podpięciu kompa wyskakiwał mi błąd zbyt niskiego ciśnienia. Poniżej zdjęcie z aktualnego odczytu. Czy na chwilę obecną mogę uznać, że sprawa naprawiona ? Błędy skasowane i nic nie wraca. pozdrawiam
  6. Cześć, czy chcąc przeczyścić system adblue gorącą wodą należy postępować wg jakieś określonej procedury? Jakieś problemy ? Też chciałbym to wykonać, gdyż nie wiem w jakim stanie jest czynnik oraz system a będę wymieniał sterownik na dniach. Pozdrawiam
  7. Cześć, w przyszłym tygodniu będę miał 10 szt. na sprzedaż. W razie chęci zakupu proszę o kontakt. pozdrawiam
  8. Cześć, czy ma ktoś na sprzedaż 2 szt. Membran? Jestem chętny - proszę o kontakt. Pozdrawiam
  9. Cześć, mamy 100% pewności, że końcówka D podejdzie pod B ? Mam podobną sytuację I się zastanawiam czy to jest pewniak. pozdrawiam
  10. Na deskę nie wyrzuca mi błędu ale po w pięciu komputera widnieje błąd niskiego ciśnienia. Zauważyłem na obdII, że nie pobiera mi też czynnika. Wtryskiwacz czysty.Na chwilę obecną jeszcze nie mam żadnego odliczania ale będąc przy okazji u mechanika, sprawdzili mi sterownik i jest na pewno walnięty. Dlatego szukam już bo chciałbym wykonać wymianę. I chciałbym żeby w tym nieszczęściu był to tylko sterownik. pozdrawiam
  11. Dlatego też mam co do tego sterownika wątpliwości bo widać, że jest „ dotknięty „ warunkami zewnętrznymi. W takim razie może jeszcze poczekam na jakąś q7 bo wtedy jest szansa, że mogę trafić dobry egzemplarz. pozdrawiam
  12. W moim przypadku naprawa jest ponoć trudna, niemówiąc, ze niemożliwa bez gwarancji, ze sie uda. Także wolabym kupić używkę i sprawdzić. Wydawało mi się, że jak jest wewnątrz to zużycie takiej puszki będzie trochę inne - bo tutaj wygląda jakby był na zewnątrz. Zawsze jest tak, że jak kod pasuje od q7 to zawsze będzie pasować w b9 ? pozdrawiam
  13. Znalazłem taki na allegro od q7. Z tego co wcześniej było pisane powinien pasować. Ale czy nie wygląda dość słabo jak na to, że (sugeruje się poprzednimi wpisami) powinien być wewnątrz ? pozdrawiam https://allegro.pl/oferta/sterownik-modul-adblue-audi-q7-4m0907355b-15409551158
  14. Cześć, czy posiada ktoś na sprzedaż albo wie gdzie można kupić pewny - działający używany sterownik adblue o kodzie: 4M0 907 355 B? Z góry dzięki za odpowiedź !
  15. Muskel1, masz rację powinienem zapytać. Lecz gdy usłyszałem dwie pierwsze takie sugestie to wydawało mi się, że to może być jakaś wiedza powszechna. Czy w okolicy 18-20 minuty czasami Krzysztof nie mówi, ze wtrysk adblue jest przed dpf? Jeżeli tak, to wpływ jakiś mieć musi - chyba , że kolejność jest inna a ja źle rozumiem. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.