Treść opublikowana przez Krejsz
-
Tuleje wahaczy górnych przednich w A4 B9
Cześć, podpinam się do tematu. Czy jest ktoś kto mógłby znaleźć po numerze VIN tuleje wahaczy ( te poprawione )? Nr VIN: WAUZZZF44HA159635 Dzięki za pomoc! pozdrawiam
-
Tuleja lub sworzeń wahacza czyli popularna usterka w Audi A4 B9
Dzięki za info. Ma ktoś na forum może możliwość sprawdzenia części po VIN? pozdrawiam
-
Tuleja lub sworzeń wahacza czyli popularna usterka w Audi A4 B9
Cześć, czy wymienione przez Ciebie tuleje będą również pasować do allroada 2017 2.0TDI ? pozdrawiam
-
Profilaktyczna wymiana odmy w A4 B9 2.0TDI
Cześć, czy odmę powinno wymieniać się profilaktycznie? Prawdopodobnie nigdy nie była wymieniana. mam ok 140.000 km przebiegu i zastanawiam się czy przy najbliższej wymianie oleju nie wymienić odmy. Osobiście nie odczuwam jakiś objaw co by mogło wskazywać na konieczna wymianę. pozdro
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
Cześć, właśnie jestem po wymienie sterownika. Mimo, że nie wyrzucało mi błędu na deskę to po podpięciu kompa wyskakiwał mi błąd zbyt niskiego ciśnienia. Poniżej zdjęcie z aktualnego odczytu. Czy na chwilę obecną mogę uznać, że sprawa naprawiona ? Błędy skasowane i nic nie wraca. pozdrawiam
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
Cześć, czy chcąc przeczyścić system adblue gorącą wodą należy postępować wg jakieś określonej procedury? Jakieś problemy ? Też chciałbym to wykonać, gdyż nie wiem w jakim stanie jest czynnik oraz system a będę wymieniał sterownik na dniach. Pozdrawiam
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
Cześć, w przyszłym tygodniu będę miał 10 szt. na sprzedaż. W razie chęci zakupu proszę o kontakt. pozdrawiam
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
Cześć, czy ma ktoś na sprzedaż 2 szt. Membran? Jestem chętny - proszę o kontakt. Pozdrawiam
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
Cześć, mamy 100% pewności, że końcówka D podejdzie pod B ? Mam podobną sytuację I się zastanawiam czy to jest pewniak. pozdrawiam
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
Na deskę nie wyrzuca mi błędu ale po w pięciu komputera widnieje błąd niskiego ciśnienia. Zauważyłem na obdII, że nie pobiera mi też czynnika. Wtryskiwacz czysty.Na chwilę obecną jeszcze nie mam żadnego odliczania ale będąc przy okazji u mechanika, sprawdzili mi sterownik i jest na pewno walnięty. Dlatego szukam już bo chciałbym wykonać wymianę. I chciałbym żeby w tym nieszczęściu był to tylko sterownik. pozdrawiam
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
Dlatego też mam co do tego sterownika wątpliwości bo widać, że jest „ dotknięty „ warunkami zewnętrznymi. W takim razie może jeszcze poczekam na jakąś q7 bo wtedy jest szansa, że mogę trafić dobry egzemplarz. pozdrawiam
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
W moim przypadku naprawa jest ponoć trudna, niemówiąc, ze niemożliwa bez gwarancji, ze sie uda. Także wolabym kupić używkę i sprawdzić. Wydawało mi się, że jak jest wewnątrz to zużycie takiej puszki będzie trochę inne - bo tutaj wygląda jakby był na zewnątrz. Zawsze jest tak, że jak kod pasuje od q7 to zawsze będzie pasować w b9 ? pozdrawiam
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
Znalazłem taki na allegro od q7. Z tego co wcześniej było pisane powinien pasować. Ale czy nie wygląda dość słabo jak na to, że (sugeruje się poprzednimi wpisami) powinien być wewnątrz ? pozdrawiam https://allegro.pl/oferta/sterownik-modul-adblue-audi-q7-4m0907355b-15409551158
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
Cześć, czy posiada ktoś na sprzedaż albo wie gdzie można kupić pewny - działający używany sterownik adblue o kodzie: 4M0 907 355 B? Z góry dzięki za odpowiedź !
-
Gdzie naprawię system adblue w Poznaniu
Muskel1, masz rację powinienem zapytać. Lecz gdy usłyszałem dwie pierwsze takie sugestie to wydawało mi się, że to może być jakaś wiedza powszechna. Czy w okolicy 18-20 minuty czasami Krzysztof nie mówi, ze wtrysk adblue jest przed dpf? Jeżeli tak, to wpływ jakiś mieć musi - chyba , że kolejność jest inna a ja źle rozumiem. Pozdrawiam
-
Gdzie naprawię system adblue w Poznaniu
Między innymi o to pytam bo pojawiły się właśnie takie sugestie/ opinie etc. od innych rzekomo szanowanych fachowców. Przez to mam wątpliwości co do usunięcia adblue. Nie wiem właśnie z czego wynika ta rozbieżność zdan. pozdrawiam
-
Gdzie naprawię system adblue w Poznaniu
Muskel1, dzięki za odpowiedź. To skąd się biorą takie wypowiedzi, że jednak mają? Dostałem takie info od wydaje mi się dobrych zakładów tj. Kaliński w Chybach pod Poznaniem, który specjalizuje się w układach wydechowych ( choć sam adblue nie naprawia ). Pozdrawiam
-
Gdzie naprawię system adblue w Poznaniu
Cześć, tak jak w temacie. Prawdopodobnie mam walnięta pompę. Z diagnostyki wynika, że zbyt niskie ciśnienie, wtrysk czysty a w zbiorniku nie ubywa adblue. Czy w Poznaniu jest ktoś kto zajmuje się naprawą, nie usunięciem? Dlaczego zdania są podzielone co do wpływu adblue na dpf? Ponoć ma to wpływ na zapchanie.