Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edys075

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edys075

  1. Tak wpadłem na ten wątek i się zastanawiam nad tym co pisaliście, że średnio 1g masy popiołu w oleju to średnio 3500km. Obecnie mam 184 tys. km i u mnie jest zaledwie 4.35g. Wstawiam foto z vcds. W sumie od niedawna jestem posiadaczem tej A4, może ktoś czyścił chemicznie przede mną filtr ? Swoją drogą myślicie, że mój filtr jest w dobrym stanie przy takim przebiegu ? ?
  2. No właśnie też jestem w szoku, a wszystko robiłem książkowo. Umówmy się to nie jest skomplikowane, a jednak były problemy. Najważniejsze, że się udało. Jest coś jeszcze co warto dodać? Zakodować? ?
  3. Mapy zaktualizowane pomyślnie! Natomiast muszę napisać dla potomnych, że w tej wersji MIB 3.6.0 po skończonym procesie jednostka sama się nie resetuje mimo upłynięcia ponad 15 minut. Wyświetla jedynie komunikat : You can go back now. Wiec trzeba samemu wyjść z MIB. Co więcej wydaje mi się, że kody Fec zostały dodane prawidlowo dopiero gdy ręcznie to wymusiłem w zielonym menu. Bo wcześniej gdy tego nie zrobiłem były te same kody, które miałem na początku patchowania. Koniec końców gdy wyszedłem z MIB i włożyłem kartę z mapami to zostały znalezione i poprawnie zainstalowane. Dzięki raz jeszcze za kilka wskazówek Muskel ?
  4. Więc dziś powtórzę raz jeszcze ten proces. Przypomniało mi się, że ostatnim razem sam zresetowałem jednostkę Bo wydawało mi się, że patch się wgrał bo nic nowego nie pokazywało się na ekranie.
  5. To spróbuję wgrać dziś jeszcze raz. Rozumiem, że jak wchodzę w GEM w patch unit aio I dalej daje Patch now to mam czekać aż proces się zakonczy i jednostka sama się zrestartuje? Po restarcie trzeba wchodzić w coś ponownie ? Bo w wątku na początku jest napisane by przejść w Navigation. Tylko tam jest wiele pozycji i nie za bardzo wiem co dalej robić i może w tym tkwi problem
  6. Ta wersja MIB 3.6 trochę się różni instalacją od tych starych o ktorych mowa w wątku na początku. Może wgram starszą ? Podasz proszę link ?
  7. Najnowszą dostępną tzn. P5092 / 1329
  8. 3.6.0. Spróbuję jutro jeszcze raz spatchowac... zrobie filmik z całego procesu to może wyłapiesz błąd.
  9. Tak wygląda to tak jak na załączonych zdjęciach. Stąd moje zdziwienie bo skoro Android się pojawił w interfejsie to dlaczego te kody fec się nie pojawiły.
  10. Mam 20230926 M.I.B Patches i wszystkie te pliki wgrałem do folderu Patches w MIB
  11. Dziwne bo wydawało mi się, że proces patchowania przebiegł pomyślnie.. Pojawiło mi się nawet w menu android auto... Wszedłem w patch unit aio i dalej instalacja. Patch skopiowałem w kartę SD do MIB do wszystkich jednostek, nie tylko do mojej. Może w tym problem ?
  12. Wszystko przebiegło pomyślnie, natomiast po włożeniu karty z nowymi mapami w wersji 370 jednostka ich nie czyta. Nie wiem w czym rzecz? Może te pliki na karcie są niepoprawne ?
  13. Wezmę Samsunga, chyba dopłacę do 64GB bo bardziej się opłaca względem 32GB. Pobrane oprogramowanie rozpakowałem... I rozumiem teraz, że wszystkie te pliki z zalaczonego screena przekopiować bezpośrednio na kartę SD, która jest sformatowana w FAT32 ?
  14. Super pobrane. Lecę kupić kartę 32gb. Masz jakieś sprawdzone czy to obojętne dla mmi ? Zastanawiam się tylko jak wgrywać update, bo nie mam prostownika, a słyszałem, że proces może dlugo zająć i aku może ucierpieć. Mogę zrobić po rozruchu samochodu ?
  15. Udało się w końcu po wielu próbach? co jak co ale powinno to być prostsze w wykonaniu albo to coś z moim samochodem nie tak. Które oprogramowanie jednostki jest najnowsze do mojego MMi ? Chciałbym to wykonać przed wgraniem patcha. P5092 ? Mogę to wgrać bezpośrednio z mojej wersji P3638 ?
  16. Ja wiem wiem, ale według opisanej kombinacji przez Ciebie w tym wątku nie mogę wejść w to menu. Wiem, że jest niezbędne. Przyciski mam sprawne, i robię wszystko identycznie ale menu się nie pokazuje nawet jeśli czekam 10 sekund. Spróbuję dziś raz jeszcze po dłuższej jeździe.
  17. Super dzięki ! Mapy pobrane, wersja 370 to najnowsza w tej chwili ? Natomiast mam problem z wejściem do red menu. Za żadne skarby nie mogę wejść według opisanych skrótów. Mam dużą navi. Zawiesiłem się na najbardziej banalnej rzeczy. Może muszę odpalić auto ?
  18. Wszystko zrozumiałe, trochę tych stron trzeba było przeczytać ? Powiedz mi tylko proszę skąd pobrać patch do map i aa bo te stare linki z całego postu nie działają. Mib jak wyżej pisałem mam ściągnięty, brakuje mi jedynie patcha i aktualnych map Swoją drogą ba tej stronie są jakieś mapy. To poprawne mapy ? https://www.briskoda.net/forums/topic/524024-columbus-map-update-2024-2025-mib12-high/
  19. Czyli instaluje normalnie MIB według poradnika i aktywuje na koniec android auto mimo iż nie mam jeszcze gniazda Ok. Czy M.I.B._More-Incredible-Bash-3.6.0 będzie w porządku? Które foldery wrzucić na kartę SD ? Wszystko to co jest na screenie czy może dopiero zawartość folderu : M.I.B._More-Incredible-Bash-3.6.0 ?
  20. A ja mam pytanko odnośnie tego patcha. Samochód posiada jedynie pojedynczy port USB, więc zanim kupie nowe gniazdo i po prowadzę kable to chciałbym jedynie zaktualizować mapy. Czy mogę wgrać powyzszy patch nie posiadając jeszcze gniazda z podwójnym usb ? Proces instalacji będzie taki sam ? Bo rozumiem, że nowych map nie mogę wgrać jeśli nie spatc**je MMI ? Dziękuję za pomoc
  21. Masz rację bo to się już chore robi. Codzienne przeglądanie nie przynosi skutków ? Znalazłem spoko egzemplarz ale bez sline, i z klimą jednostrefową... ta klima cholernie brzydko wygląda, ale to chyba ten kompromis? ?
  22. Ja tez nigdy nie rozważałem, ale mimo iż tych samochodów jest dużo to żadnego konkretnego od długiego czasu nie mogę trafić. W tym komisie jedyny egzemplarz co ma to co chciałbym by auto miało ? Natomiast to taki ryzyk fizyk, a kawałek mam do nich bo 330 km.
  23. Tak tylko dobre AC kosztuje krocie, często ma zaniżoną wartość pojazdu i statystycznie czekasz na pieniądze kilka miesięcy. Do pracy chodzisz z buta więc mało praktyczne
  24. Według mnie B8 było bardzo słabym samochodem pod względem technicznym, oraz samym wyglądem w środku, ale to moja subiektywna opinia. B9 to bardzo udany model i według mnie najładniejszy spośród wszystkich marek w podobnej klasie. Bmw 3 to komuna porównując wnętrze. Raport mogę wykupić ale nie wiadomo czy Niemiec serwisował samochód do końca w aso czy tez nie. Papiery kończą się na 181 tys. Auto obecnie ma 232 tys. I zastanawia mnie ta luka.
  25. 04.04.2022r. w tym roku miał 181 tys. i duży serwis w autoryzowanym serwisie... Pierwszy właściciel, który nagle przestał dbać o samochód? Bo jak wytłumaczyć to, że nie zrobił rozrządu I jeździł tak samochodem aż do 231tys. ? Przegląd Niemiecki był w 2023r. z przebiegiem 216 tys. Tak masz rację z tym paskiem. Jednak to kłuje w uszy i zniechęca. Samochód stoi u niego od marca z tego co wygooglowałem. Coraz bardziej się zniechęcam, natomiast już powoli mam dość szukania samochodu. Ciężko znaleźć dobry model z takim wyposażeniem w Polsce aktualnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.