Treść opublikowana przez edys075
-
erWin Audi
Witam wszystkich serdecznie. Czy po wykupieniu dostępu na erWin powiedzmy na godzinę dostanę dostęp do informacji wykonanych usług serwisowych podając numer vin pojazdu ? Chce sprawdzić czy samochód był serwisowany, co miał robione i kiedy. Dziękuję z góry za odpowiedź
-
Audi A4 B9 2.0TDI - Kupić? Nie kupić?
Tak tak to jakiś mały handlarz, ale jak twierdzi to sam sprowadza samochody i byle złoma by nie wziął. Generalnie mówi, że możemy lecieć na SKP, diagnostykę, że nie ma nic do ukrycia. Z 82900 udało mi się zejść do 75000 zważywszy na przebieg i ten rozrząd do wymiany. Zastanawia mnie tylko fakt, iż Niemiec reguralnie serwisował Audi do 180tys. Km i nagle zanik dokumentów do 230tys. Km. W 2023r. robił TUV już z większym przebiegiem. To co przestał dbać o samochód? I olał wymianę rozrządu po 211tys. Km ? Dziwna sprawa. Jeśli chodzi zaś o Passata to nie podoba mi się zupełnie wnętrze tego auta. Już bym wolał Octavię... a czy Audi gorzej wykonane od VW to bym polemizował... przecież to klasa wyżej. Zawsze byłem zadowolony z wykonania.
-
Audi A4 B9 2.0TDI - Kupić? Nie kupić?
Siemanko wszystkim. Noszę się z zamiarem kupna Audi A4 B9 2.0 tdi 2017r. Poszukiwałem sporo czasu upragnionego modelu z wyszukanym wyposażeniem, bezwypadkowego i w końcu jest ! Martwi mnie jednak fakt dość sporego przebiegu bo 231 tysiecy. Serwis był na bieżąco do 185 tysiecy bo później historia się urywa. Z papierów wynika, że filtry, oleje w tym ten w Stronic były wymieniane reguralnie, natomiast dziwi mnie fakt braku papierów na wymianę rozrządu. Samochód według tego co podaje producent powinien mieć przy 211 tys. zmieniony rozrząd. Wiem, że po kupnie muszę to zrobić w pierwszej kolejności, pokuszę się nawet o mokry pasek ale nie wiem czy nie właduje się w jakieś spore koszty w tym przebiegu. Obecny właściciel sprowadził samochód z Niemiec. Wysłał mi film na którym uruchomiony pojazd charakterystycznie piszczy. To napinacz ? Pasek klinowy? Generalnie myślę czy to zakup opłacalny. Doradźcie coś panowie. Audi A4 B9 2.0 tdi 190 km 2017r. S-tronic Napęd Quattro Z ważniejszych rzeczy wyposażenia: Matrix Led Radary Czujniki przód i tył Klimatyzacja 3 strefy Webasto Elektryczne fotele 3x Sline QQ2 Virtual I wiele innych( martwi brak kamery tył) Udało się faceta sprowadzić na ziemię i chce ode mnie 75 tysiecy złotych. Opony tylko zimowe na stanie. Ps. Poniżej video z tym charakterystycznym piszczeniem spod maski. https://files.fm/u/m8f6atjfug
-
Kradzieże Audi A4
Dokładnie tak. Tutaj liczą się sekundy i minuty. Nikt nie będzie rozbierał samochodu i szukał tego urządzenia. Są filmiki na necie. Złodziejaszek wchodzi, chce odjechać i ładnie wychodzi ?
-
Kradzieże Audi A4
Nie mówię o pastylce. Tutaj masz małe urządzenie wpięte w magistralę can gdzieś w samochodzie. I odpalisz samochód tylko po wpisaniu kodu. Nawet jeśli złodziej zczyta twój kluczyk i wejdzie do samochodu to go nie odpali bo nie zna kodu. Urządzenie jest niewykrywalne i nie emituje żadnego sygnału który można zczytać. Mówimy o dwóch różnych zabezpieczeniach. https://zabezpiecz-auto.pl/?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwh7K1BhCZARIsAKOrVqEG725SB1vD2WYQH6ElVggYoQAwEUF5uI2kJmY9Lb6RH2VISpRHqmkaAtIzEALw_wcB
-
Kradzieże Audi A4
Nie zgodzę się. Nie ma możliwości na dzień dzisiejszy obejść tego zabezpieczenia. Możesz próbować auto wrzucić na lawetę, ale na to również jest zabezpieczenie bo samochod zaczyna wyć i migać jeśli zmieni się jego kąt położenia w dodatku przychodzi powiadomienie na telefon.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko mordki! Po wielu latach przesiadam się z mojej kochanej Audi A3 8P na większego brata A4 B9. Mam nadzieję, że będzie równie dobrze się sprawować! Przy okazji pozdrawiam tutaj zgromadzonych i do zobaczenia na szlaku !
-
Kradzieże Audi A4
Teraz jest bardzo dobra metoda zabezpieczenia. Cyfrowy immobiliser. Działa w oparciu o samochodową magistralę CAN, przez co potrafi blokować / modyfikować / wysyłać odpowiednie sygnały cyfrowe. W skrócie złodziej do samochodu wejdzie, ale nie odjedzie nim bez odblokowania pojazdu specjalnym konfigurowalnym kodem. Na dzień dzisiejszy nie ma nic lepszego. Proponuję poczytać:)
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZF40HA021509 Pozdrawiam ?