Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Crusho

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Crusho

  1. Siemka i jak tam z twojego problemu dpf
  2. No byłem o mechaniką i tak , rok temu wymieniałem termostat ale coś znowu jest nie tak nie trzyma 90 stopni ale tylko jak auto jest na postoju następni czwartak mam termin na wymiana termostatu i zobaczymy dam znać
  3. Witam trochę czasu minęło ale mam to samo. I jak udało ty się tego problemu załatwić ?
  4. No właśnie pytałem czy jest robioną adaptacje i mówili że tak ale teraz już nie jestem pewny nie wiem że nie kupią sobie taki urządzenie a co tam trzeba zmienić dokładnie
  5. No czujnik z Bosch zobaczę w wtorek jak wszystko sprawdzą , za szybko rośnie poziom sadzy coś powoduje szybko zapchanie myslialem że to EGR bo był już do wymiana bo nie działał w ogule ale widocznie nie jest od tego
  6. Dzięki, wtorek będą to wszystko sprawdzał bo w ogule EGR miałem tak że się nie otwierał a nie zamykał ta klapą i kupiłem nowy i myslialem że będzie od tego bo był nie sprawny ale dalej jest to samo , dam znać jak wszystko sprawdzą jescze raz
  7. No Oczywiście że c**jnik różnicy ciśnienia ale ja napisałem na sam początek że to wszystko wiminilem na nowy czujnik różnica ciśnienie, EGR , wtryski i tak dalej , ale od czujnika temperatury też moze być tak jak napisałem :przesyła inf. Do sterownika na temat temperatury spalin jaka występuje pszed filtrem z koli pozwala na obliczenie zapchania i zapełnienia filtra i wpływa na częstotliwość procesu jego regeneracji , i jescze Objawy uszkodzonego czujnika mogą obejmować redukcja osiągów związana z niewłaściwą oceną ilości sadzy w filtrze DPF ale dzięki że w ogule odpisujesz bo za żywicznej jak ktos już załatwi swój problem później nawet nie da znać co tam dokładnie był ten problem i jak to zrobił
  8. No właśnie poczebuje pomoc a ty się śmiać jak by nie wiem co , po za tym silnik pracuje jak nowy w sumie wszystko tak jest oprócz DPF ? chce sprawdzić najpierw czujnik temperatury dpf bo przesyła inf. Do sterownika na temat temperatury spalin jaka występuje pszed filtrem z koli pozwala na obliczenie zapchania i zapełnienia filtra i wpływa na częstotliwość procesu jego regeneracji , i jescze Objawy uszkodzonego czujnika mogą obejmować redukcja osiągów związana z niewłaściwą oceną ilości sadzy w filtrze DPF. I tak chyba jest u mnie zobaczymy
  9. Po wypalenie DPF poziom sadzy jest 5 gr , czyli mieszanka która wtryski lejący podaję nie jest za dużo chyba bo poziom sadzy spadł na 5 gr od 24g , a dopiero później na każdy 10 km rośnie po 1 gr coś takiego ! Tak że nie rozumiem twoje emotki po chuuu napisałeś " ???? " , jak możesz pomóc to napisz jak nie to nie kom.
  10. I jak tam dalej co 200 km , czy już znalazłeś gdzie jest problem bo też mam to samo nie ma błędów , EGR nowy , DPF wyczyszczone , czujnika DPF nowy , wtryski ok i dale co 200 km wypalenia , bardzo szybko rośnie poziom sądź ? czy może być od czujnika temperatury spalin?
  11. Część , jak tam z DPF ? Co tam wyszło w końcu , bo mam to samo i już nie wiem co mam zrobić ?
  12. Witam i jak znalazłeś problem ?
  13. Witam , udało się znaleźć problem jaki był ? mam to samo tylko wtryski my zostało sprawdzić , nie wiem jaki może być problem mam dość .
  14. U mnie DPF się wypalał co 200 km wymieniłem czujnik nic nie dało , regeneracja dpf też nic nie dało i się okazało że zawór EGR do wymiana

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.