Treść opublikowana przez LukaLuk
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
LukaLuk skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUKFCFL4GN013967
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
LukaLuk skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUFFCFL8EN025022
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
LukaLuk skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUWFBFR5EA068481
-
Numer pompy paliwa w zbiorniku Audi A4 B8 2.0 TFSI 2015 sedan
Cześć Udała się podmianka z AN na G? Mam ten sam problem i zastanawiam się czy G podejdzie
-
Zawyżone spalanie benzyny w Audi A4 B8 2.0 TFSI CPMB
Na kompie średnie spalanie główne wychodzi 11 i ok ale lampa mi się zapaliła po tym jak potrafił zrobić na odcinku 30 km od 7,5 do 8,5 i fizycznie wskazówka adekwatnie schodziła, a na kolejnej trasie już nie chce zejść poniżej 9,5 i wskazówka ucieka jak szalona. Pora dnia podobna, nawiew ciepły włączony tak samo, temperatura otoczenia podobna i kultura jazdy również podobna. Nagle coś się przełączyło na większe spalanie i nie potrafię tego zlokalizować. Ogólnie to już druga pompa założona w przeciągu 2 tygodni. I przy pierwszym razie było identycznie ale ta padła i po 200km pojawił się check z niskim ciśnieniem bo to był chinol odesłany na zwrot pieniędzy. Druga teraz jest już lepsza i droższa i jest ogólnie ok ale to spalanie i szybko spadającą wskazówka mnie nie pokoi. Najgorsze że nie ma do kogo zaprowadzić bo nie wiedzę w mieście żadnego specjalisty od Tfsi a Aso to Aso wiadomo jak z nimi jest. Ogólnie wiem że jest coś nie tak bo to nie pierwszy mój tfsi i wiem że lubią chlapnąć sporo benzyny ale tutaj nie ma równowagi
-
Zawyżone spalanie benzyny w Audi A4 B8 2.0 TFSI CPMB
Jeśli ktoś zna w Kielcach dobrego mechanika typowego od tfsi to śmiało niech poleci
-
Zawyżone spalanie benzyny w Audi A4 B8 2.0 TFSI CPMB
Siemanko Może ktoś miał podobny przypadek więc zapytam. A4b8 2.0tfsi 2015 CPMB Quattro 8HP skrzynia Jestem po wymianie pompy wysokiego ciśnienia. Check z info o niskim ciśnieniu już się nie pojawia. Odebrałem auto od mechanika, zatankowałem do pełna i przejechałem 60 km. Łącznie 2 trasy i spalanie było mniej więcej 7,7-8,5-super. Wskazówka od baku lekko zeszła z górnej maksymalnej kreski-super. Na drugi i trzeci dzień zrobiłem łącznie miasto plus trasa około 80. Łącznie 140km i wskazówka sporo spadła w dół. Poniżej dolnej kreski przed połową baku, a spalanie przy takiej samej jeździe jak przy pierwszych 60km nie chce zejść poniżej 9,5. Paliwo nie spływa już do oleju, innych problemów nie ma. Co może być przyczyną?
-
Czy reflektory w moim Audi A4 B8 są skrętne?
Tyle że ja nie mam wersji allroad
-
Czy reflektory w moim Audi A4 B8 są skrętne?
Podobno różnica jest tylko skrętne lub nie. Do mojego wsadziłem o innych numerach i wszytsko działa odpowiednio.
-
Soft US-EU do nawigacji w Audi A4 B8
Siemanko, jedno pytanie. Mam taką wersję Software version: HN+_US_AU3G_P0900 Navigation database version: 8R0060884CS NAR 6.12.1 Pytanie czy będzie wszystko ok jeśli wgram wersje np. HN+ EU AUS3G KO942? Czy muszę zacząć od softu EU z wersji P0900?
-
Kodowanie reflektorów w Audi A4 B8 z Kanady
Ziomeczku Muskell przeglądając forum widzę że masz ogromną wiedzę. Mógłbyś pomóc mi z ogarnięciem przewodów kierunkowych do tylnych lamp? Kanada-Eu. Lampy do przełożenia mam gotowe Eu. Masz gotowy schemat do jakiej kostki trzeba się wpiąć przy module i przy kostkach Kanadyjskich od lampy?
-
Kodowanie reflektorów w Audi A4 B8 z Kanady
Dev czyli zostaje tylko vcds?
-
Kodowanie reflektorów w Audi A4 B8 z Kanady
Bo jedna lampa pęknięta i nie chce się tym bawić, więc je po prostu sprzedam. Zostaje tył i za tydzień się dowiem czy faktycznie trzeba jeden kabel dołożyć do kierunków, bo różne info widzę w necie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko wszystkim ✌️ Stworzyliście tutaj niesamowitą społeczność. Pozdrawiam 🙃
-
Kodowanie reflektorów w Audi A4 B8 z Kanady
Cześć, już za chwilę będę miał na placu swoją a4b8 2015r z Kanady. Kupiłem obd11 pro i chciałbym prosić o pomoc w kodowaniu/adaptacji przednich oraz tylnych świateł. Przednie reflektory i tylne kupiłem już EU. Kwestia tylko przełożenia i zaprogramowania. Znajdzie się ktoś życzliwy i udzieli wskazówek/kodów? 🙃
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
LukaLuk skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUFFCFL4GN015669
-
Zamiennik przedniego zderzaka Audi A4 B8
Cześć Czy montował ktoś zderzak, zamiennik firmy Polcar PJ lub PC i może się wypowiedzieć na temat dopasowania oraz jakości? Widziałem już założony zderzak u firmy, która sprzedaje ten produkt i widać po zdjęciach, że pasuje idealnie. Ma ktoś doświadczenie z tym zderzakiem? Audi a4b8 lift s line
-
Czy reflektory w moim Audi A4 B8 są skrętne?
Cześć Mam lampy z Kanady o oznaczeniu 8k0941043E. W aso podali info, że na EU będzie 8k0941043F. O tyle problem, że nie da się ich nigdzie znaleźć. Pytanie więc czy jest spora różnica z 8k0941043C? Czy to tylko kwestia kosmetyczna nowszego rocznika? czy ta litera na końcu ogranicza się jedynie do nowszego rocznika i nie ma żadnej różnicy ?
-
Czy reflektory w moim Audi A4 B8 są skrętne?
Siemaneczko Poproszę o rozkodowanie lamp czy są skrętne WAUFFCFL4GN015669 dzięki wielkie 🙏