Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Statek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Statek

  1. Ok, wszystko działa zasłoniłem czujnik zmierzchu szmatką by imitować wieczór. Po włączeniu przycisku na podsufitce wszystko się świeci po otwarciu zamków. Pozdrawiam.
  2. Robiłem tak, ale dalej brak świecących świateł. Robiłem to w ciągu dnia jak jest jasno. Zobaczę wieczorem.
  3. Cześć. Podpinam się pod temat. U mnie to samo po otwarciu drzwi nie działa żadne światło tylko ręcznie moge je włączyć. Czyli jak dobrze rozumiem ta ikonka samochodu z otwartymi drzwiami musi się świecić?
  4. Witam. Jestem świeżym posiadaczem Audi A4 B9 2,0 TDI 150 km. Jeżeli temat już taki był to sorki. Mianowicie przy każdym uruchomieniu Auta w okolicach 40km/h słyszę takie jak by dwa cykniecia, chrobotanie pod pedałem gazu. Dzieję się to tylko po włączeniu silnika za każdym razem, później jak jadę nie ma nic. Coś się tam aktywuje ? Dziękuję za wszelkie sugestie.
  5. Trafna diagnoza, mechanik stwierdził że lekko ją słychać już.
  6. Autkiem dziś wracałem do domu jutro jadę na olej w skrzyni. Zauważyłem podczas postoju na D przy wciśniętym hamulcu wibruje trochę buda. Może to być przez olej stary ?
  7. Być może. Tam były normy do 0,5 nam wyszedł wynik 0,02. Ja nie twierdzę, że on ma rację to był tylko test spalin.
  8. Dzięki za komentarz. Auto zakupiłem w weekend teraz czekam na zarejestrowanie go i ubezpieczenie, bo jestem 1 właścicielem w PL. Auto sprawdzałem prawie 5 godzin w tym podnośnik i przegląd. Od dołu autko zdrowe żadnych oznak korozji. Przeguby, gumowe elementy, łączniki wszystko gra. Amory ponad 75%. Jedyne co to klocki i tarcze ( tył ) diagnosta wspomniał, że do wymiany koło wiosny. Test spalin z wydechu wyszedł 0,02. Diagnosta wspomniał, że to bardzo dobry wynik świadczący o dobrej kondycji DPF i motoru. Autko generalnie ładne całe w oryginale tylko szyba przednia wymieniana. Ma swoje mankamenty jak to auto używane tu odprysk tam jakaś ryska na błotniku, ale to auto używane. Podczas jazdy nie zauważyłem żadnych objawów szarpania skrzyni. Jeździliśmy na D,S nawet agresywnie pod 4 tyś obrotów i nic żadnego szarpania. Po podpięciu komputera wyszedł tylko błąd świecy żarowej na 3 cylindrze i padła decyzja o wymianie wszystkich. Lepiej wymienić wszystkie nawet jak jedna zła. Podczas skręcania, hamowania żadnych dźwięków i drgań. Rozrząd był wymieniany przy 188 tyś ( jest faktura z DE ) a ma 220 tyś także spokój na długi czas. Ojej wymieniony pazdziernik 2025 ( też jest faktura na to ). W środku auto czyste, zadbane na tych plastikach drobne rysy, ale to chyba częste. Kolega podjechał swoją B9 też miał te plastiki porysowane. Osłony silnika wszystkie całe brakuje tylko jednej małej osłonki z prawej strony od przydu co jest za kołem. Ona jest wymienialna bo widziałem śruby była tam tylko jej połowa ( urwana ). Można ją kupić za 100 zł i założyć. Mapy są tylko Niemieckie trzeba by było Polskie wgrać. Auto od pierwszego właściciela. Jedyne co muszę zrobić na teraz, to wymienić olej w skrzyni. Silnik chodzi cicho na biegu jałowym nic nie trzęsie. Dopiero jak wracałem moim B7 zwróciłem uwage jak głośno chodzi przy B9. Lekko bujnie przy odpalaniu, ale może to przez tą świece być wadliwą Padła decyzja o kupnie auta. 62 tyś. Do auta komplet opon lato/zima. Auto stało na letnich i były w bdb stanie.
  9. Rozrząd był wymieniany widziałem fakturę na niego za 650 E przy 188 tyś. Muszę sprawdzić czy jest coś o pasku.
  10. Mój mechanik powiedział mi, że te silniki są trwałe generalnie, ale warto czasem zwrócić uwagę na napęd pompy oleju ( tzw mokry pasek ) co ile tyś km to kontrolować? Czytałem, że wytrzymują po 300-400 tyś.
  11. Podczas oględzin auta na komputerze wyszedł błąd świecy żarowej na 3 cylindrze. Wymienia się zawsze wszystkie czy tylko uszkodzoną?
  12. Ostatnie pytanie bo czytam różne sprzeczne opinie czy w skrzyniach s tronic Audi wymienia się olej tylko statycznie?
  13. Czy Twoim zdaniem taki silnik mimo 220 tyś może być zajechany przy takich interwałach? Czy może jak by teraz skrócić wymiany co 10-12 tyś to będzie ok.
  14. On jeździł na long life, dlatego Niemiaszek wymieniał co 30 k
  15. Muskel1 a te wymiany oleju co 30 tyś nie za duże interwały?
  16. Dziękuję za opinie. Jak będę na miejscu przejże dokładnie papiery może coś będzie o oleju w skrzyni a jak nie to gdybym się zdecydował od razu wymieniam. Wyczytałem, że powinno się wymieniać regularnie co 60 tyś ale można przeciągnąć jak auto latało głównie po autostradach. A i jednego właściciela miało to auto.
  17. Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Na codzień jeżdżę Audi A4 B7 dziś minie 20 rok tego auta rocznik 2006 w moich rękach 9 rok i nadszedł czas na zmiany. W oko wpadło mi A4 B9 podoba mi się jego wnętrze i generalnie cala linia. Just a moment... AUTO-KOSTKA.PL W oko wpadł mi ten model mam do wydania kwotę do 70 tyś zł. Zdaje sobie sprawę, że nie kupię full opcji, ale szczerze nie zależy mi ważne by miał Virtual Kokpit i ten duży ekran środkowy. Wyposażenie tego konkretnego modelu mi odpowiada i teraz kilka kwestii. Samochód sprowadzony z DE. 220 tyś oryginalny przebieg jego. Auto jeździło głównie po autostradach. Samochod jest z lipca 2016 a w listopadzie 2017 miało już 60 tyś nalotu. Z informacji jakie udało mi się uzyskać właściciel wymieniał olej co 20-30 tyś. Trochę długie interwały, ale biorąc pod uwagę autostrady i jak ten olej pracował nie powinno być to problemem. Samochód przy 188 tyś wymieniony rozrząd a przy 217 tyś olej. Jeśli chodzi o skrzynie to jest info o wymianie przy 131 tyś chodź uważają że skoro był wymieniony rozrząd przy 188 tyś to olej też mógł być chodź to znak zapytania. Wiadomo po zakupie olej do wymiany w skrzyni jak nie znajdę informacji o wymianie z rozrządem. Pytanie do was na co zwrócić uwagę przy oględzinach samochodu a pozniej jeździe. Tam jest automat s tronic więc wiadomo ma nie szarpać i wydawać dziwnych dźwięków. Do samochodu dołączone są dwa komplety opon letnie i zimowe. Gość po zakupie daję pół roczną gwarancję na silnik, skrzynie biegów i mechanizm różnicowy. Będę chciał obejrzeć ten samochód i bardzo dziękuję za wszystkie rady i wskazówki.
  18. Witam wszystkich nazywam się Adam i na codzień jeżdżę Audi A4 B7.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.