skoro masz antene gps na dachu to znaczy że po coś ona tam jest (może masz alarm z gps), albo po coś ona tam była (ktoś wymontował nawigacje), a to oznacza że można podpiąć te antene pod twoja nawigacje, u mnie kabel jest za radiem, zawsze jeszcze moze byc tak ze kto przykleil sobie atrape tzw rekina
miałem podobny problem, wygląda na to że te zatrzaski lubią się zacinać, trzeba podważyć płaskim śrubokrętem plastikową zapadkę a jak trochę wyjdzie to pociągnąć ją kombinerkami do góry, jak kanapa nadal nie chce się rozłożyć to trzeba jednocześnie ciągnąć za dzwigienkę i lekko ruszać klyczykiem w zamku u mnie zadziałało, po otworzeniu zatrzasnąłem klika razy "na sucho" kanape i teraz wszystko działa
tez kupilem swego czasu transmitter fm raczej z ciekawosci i do sprawdzenia jak to dziala, a pieniadze nie duze, ale jakosc dzwieku fatalna, gorzej niz z radia, teraz zamowilem sobie mp4 2GB i podlacze pod radio (blaupunkt travelpilot) koszt z przesylka i zasilaczem do zapalniczki 70 zl, jedyne wymagania to radio musi miec wejscie aux in