Treść opublikowana przez irko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wyprzedzili Cie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przyznajcie sie lepiej, ze kazdy po cichu sobie pomyslal zeby takim posmigal
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale trzeba przyznac, ze po fotkach bardzo zadbane
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czapek tez
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
teraz tylko czapki z daszkiem na topie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i trzeba miec jeszcze takie fotele bo inaczej wszystko zgrane a kiera z bazaru
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zrob fote i do tapicera, cena duzo sie zmniejszy na moj gust lipa fota albo lipa odcien tego weluru? calkiem czarna bylaby ladniejsza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nastepny wi aj pi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a to nic nowego, sam tez wybieram te ladniejsze fotki Sokol gg z forum aktualne? bo mam pytanko odnosnie ogrzewania postojowego bo nie mam pilota i nie wiem jak jest zaprogramowane a podobno jest sposob bez pilota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hardcore
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a w Q na suchym nie idzie zakrecic? wylaczamy esp i ognia, Cubrowoz chyba nie ma z tym problemow tylko opony szybciej poleca ale efekt dymny dochodzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wzial fakt ingerencji elektroniki w prowadzenie samochodu bo do tego sie ludzie przyczepiaja i neguja ta forme ale nie porownywal aut/osiagow/wypasu itp, Cuber co Ty tam jarasz?.... ja caly czas bylem zdecydowany na 3.0tdi A6, A4 calkowicie odpadalo bo nie bede trzymal dwoch a4, jedna starczy :-) bmw mi nawet przez glowe nie przeszlo tylko kumpel namowil mnie zebym sie bardziej przygladnal co za te pieniadze da mi audi a co da mi bmw no i zebym sie przejechal, A6 3.0 jezdzilem wiele razy i bylem w 100% zdecydowany, bmw pojezdzilem chwile i zmienilem zdanie co do zakupu, czy dobrze wybralem to sie dopiero okaze, narazie nie zaluje bo opcja jest praktycznie na fullu, z tego co wylukalem to nie mam masazu w fotelach a taki tajski by sie przydal no przepraszam, bralem jeszcze pod uwage przez krotka chwile B8 ale w tych pieniadzach poprostu bym sie denerwowal tylko po zakupie bo celowalem w cos wiecej niz 140KM w dieslu i minimum s-line a za dobre B8 trza te 2 stowki dac co do stereotypu to fakt, istnieje niemniej jednak warto zauwazyc, ze w ostatnich 5 latach minimum 50% drobnych cwaniaczkow przesiadlo sie z beemek w wiekszosci do A3 i golfow 4, adidas raczej nie wozi sie w budach E60 choc pewnie wyjatki sie znajda bo i w nowych A8 takich znajdziemy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wlasnie nie chca za bardzo dowalac tam mocy i zazwyczaj robia na 320, nieliczni tylko na ciut wiecej koni ale momentem podrabiaja i wychodzi niecale 700Nm, tak czy siak prawie 2 tonowa rakieta 335xd moglaby miec cene zaporowa bo reszta wypasu tez na pewno bylaby bogata i ryzykuje ale cena moglaby podejsc ciut ponizej M3 i raczej ciezko byloby to sprzedac ale to tylko moja spekulacja, prawdopodobnie bledna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ile ma w serii B7 3.0tdi do setki? bo mnie straszy taki jeden, ze mi dupe strzepie i nie wiem czy mam sie bac czy smiac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja nie wiem jak wy to robicie, ze wam tyle te auta palą, niedlugo bedzie 3,5l moja nie schodzi z 9L po miescie a na trasie przewanie tez nie co do Ogra i tej przejazdzki 535d to przed zakupem powiedzialbym, ze zdecydowanie wole a6 3.0tdi w s-line bo beema troche surowa w srodku mi sie wydawala a a6 rozwazalem lub nowe a4, teraz jednak mowie, ze wole 535 w emce bo to auto jest "fajne", audika tez zostawie choc pali podobnie a jezdzi srednio ale zobaczymy jak beema w zimie sobie radzi, przed zima nie czipuje
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
ale poprawka bo widze, ze cena zrobila sie zaporowa to mloda pewnie wolalaby nowsza bude bez znaczka S
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
sprzedales? moze ja bym ja wzial jak cos dla kobity jak sie dogadamy
-
[Małopolska] Widziany, widziana
mowilem- czy kojarzysz tego leszczyka?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Spotkałem się z jedną A4-klubową na Autostradzie przed Krakowem, gadaliśmy chwilę na CB, ale strasznie zakłócało człowiekowi.. Coś tam własnie gadał, ze to kogoś byłe auto, ale przez zakłócenia usłyszałem coś jakby yyyyykkkkaaa---- Nosfer to ze mna gadales, mialem troche odkrecona antene od radia i przez miesiac szukalem problemu lipy z radiem i przypadkiem wyszlo jak juz sie poddalem
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Przemian to nie ja bo wtedy bylem na rybitwach i nawet nie zapuszczalem sie w tamte rejony
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ogrowy... Nowohucka
-
[Małopolska] Widziany, widziana
tak mi wsadziles, ze ich na poczatku nie zauwazylem, nie chcialo mi sie wychodzic tylko myslalem, ze z wewnatrz sobie je zgarne i jeden wciagnalem w drzwi jak opuszczalem szybe
-
[Małopolska] Widziany, widziana
nosfer dzisiaj na A4 mnie ustrzelil :>
-
[Małopolska] Widziany, widziana
hehehehe
-
[Małopolska] Widziany, widziana
taka furmanke mi wlasnie sprzedali moderatorzy ze licznik sie zyeeebauuu no i obciazenie na dachu (szukam wymowki na sile)