Treść opublikowana przez irko
-
[Małopolska] Widziany, widziana
to bym kopnal w hamulec juz nie swirujcie, bylo kolo 150km/h ale dokladnie to nie wiem bo nie zapamietalem predkosci przy obrotach
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Trzeniek z Ogrem na slaskiej ziemi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba zartujesz lekko popadalo i moj zderzak juz robil za plug no juz pomijajac, ze podwoziem przywalilem w ciagu 2tyg chyba z 50 razy w roznych sytuacjach na szczescie delikatnie bo juz bylem przygotowany ja myslalem, ze nawet ich nie zakladales na ten zawias
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski po ile takie felgi biegaja co dales w gieldzie malopolskiej? dalem je free kumplowi z niemal nowymi oponami i nie wiem czy dobrze zrobilem, w sumie Cuber tez mi dal za darmo ale jezdzic sie na nich nie dalo, zahaczalem o kazdy wiekszy spowalniacz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok, to przekaze, dzieki wielkie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sokol a to sa same sprezyny tak?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rozwin mysl, to ori jest? ma isc i zamowic 1BE i to sa sprezyny komplet?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jaki zestaw sprezynek do tego? ma felgi 18' i auto wyglada jak terenowka dalej, spokojnie by tam 20' wsadzil i jeszcze by mial miejsce ale juz chce na tych felgach zostac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a czesciowy? sprezyny same? obleca?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no najlepiej caly, auto sedan 97rok 1.8 benzyna, prosil mnie znajomy o info czy w ogole podejdzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no siema, siema, kubki jakos sie odbierze ale nie w tym tyg bo wybywam na weekend juz jutro nikt nic nie wie na temat tego zawiasu?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie pasuje zawias od s4 do zwyklej bez rzezby? buda B5
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ty sie nie smiej bo te same silniki sa w audi, tylko czekac az zobaczymy kogos z forum na BP z wiadrem przy glowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kolego w auto z wloch ja bym sie nie pakowal, doskonale wszyscy wiedza, ze nie szanuja tam specjalnie aut, nie wszyscy wiadomo ale wiekszosc to olej miala tylko dolewany a nie wymieniany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gol gol gol
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poprawnie to KDL -40X3000
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jarko ale co ty gadasz? podpinasz laptopa pod tv i czego ci tam jeszcze brakuje jak grasz padem?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąskiego pomecz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przeciez laptopa mozna pod tv podpiac i moze miec nawet 50'- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogrowy mowilem Ci zebys byl bardziej ostrozny http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5804321,Policjanci_przechwycili_podrobione_perfumy_wartosci.html- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo zorientowalbys sie za ile mozesz mi zrobic compact flash 8 albo wieksza pojemnosc, najlepiej wieksza, jakis kingston ewentualnie san disc- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to nie poszaleje- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co mam se wpisac? jak ja nie mam pojecia nawet jaka to karta a moje info konczy sie na wiedzy, ze 4 gigowa- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jak wygladaja te karty? moglby ktos wkleic foty? zaladuje to do swojego aparatu albo do psp? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!