Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

irko

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez irko

  1. to bym kopnal w hamulec juz nie swirujcie, bylo kolo 150km/h ale dokladnie to nie wiem bo nie zapamietalem predkosci przy obrotach
  2. Trzeniek z Ogrem na slaskiej ziemi
  3. chyba zartujesz lekko popadalo i moj zderzak juz robil za plug no juz pomijajac, ze podwoziem przywalilem w ciagu 2tyg chyba z 50 razy w roznych sytuacjach na szczescie delikatnie bo juz bylem przygotowany ja myslalem, ze nawet ich nie zakladales na ten zawias
  4. Wąski po ile takie felgi biegaja co dales w gieldzie malopolskiej? dalem je free kumplowi z niemal nowymi oponami i nie wiem czy dobrze zrobilem, w sumie Cuber tez mi dal za darmo ale jezdzic sie na nich nie dalo, zahaczalem o kazdy wiekszy spowalniacz
  5. ok, to przekaze, dzieki wielkie
  6. sokol a to sa same sprezyny tak?
  7. rozwin mysl, to ori jest? ma isc i zamowic 1BE i to sa sprezyny komplet?
  8. a jaki zestaw sprezynek do tego? ma felgi 18' i auto wyglada jak terenowka dalej, spokojnie by tam 20' wsadzil i jeszcze by mial miejsce ale juz chce na tych felgach zostac
  9. a czesciowy? sprezyny same? obleca?
  10. no najlepiej caly, auto sedan 97rok 1.8 benzyna, prosil mnie znajomy o info czy w ogole podejdzie
  11. no siema, siema, kubki jakos sie odbierze ale nie w tym tyg bo wybywam na weekend juz jutro nikt nic nie wie na temat tego zawiasu?
  12. panowie pasuje zawias od s4 do zwyklej bez rzezby? buda B5
  13. ty sie nie smiej bo te same silniki sa w audi, tylko czekac az zobaczymy kogos z forum na BP z wiadrem przy glowie
  14. kolego w auto z wloch ja bym sie nie pakowal, doskonale wszyscy wiedza, ze nie szanuja tam specjalnie aut, nie wszyscy wiadomo ale wiekszosc to olej miala tylko dolewany a nie wymieniany
  15. poprawnie to KDL -40X3000
  16. jarko ale co ty gadasz? podpinasz laptopa pod tv i czego ci tam jeszcze brakuje jak grasz padem?
  17. przeciez laptopa mozna pod tv podpiac i moze miec nawet 50'
  18. Ogrowy mowilem Ci zebys byl bardziej ostrozny http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5804321,Policjanci_przechwycili_podrobione_perfumy_wartosci.html
  19. Pablo zorientowalbys sie za ile mozesz mi zrobic compact flash 8 albo wieksza pojemnosc, najlepiej wieksza, jakis kingston ewentualnie san disc
  20. co mam se wpisac? jak ja nie mam pojecia nawet jaka to karta a moje info konczy sie na wiedzy, ze 4 gigowa
  21. a jak wygladaja te karty? moglby ktos wkleic foty? zaladuje to do swojego aparatu albo do psp?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.