Treść opublikowana przez irko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogrze bardziej ortografie, w sumie jedno i drugie kuleje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no kvrwa jakie lolki http://www.allegro.pl/show_item.php?item=451827601
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moze przytyl i czuje sie wiekszy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zebyś czasem nie zwariowal od ilosci kanalow
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobre domy publiczne nie sa tanie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba zaplace ta skladke bo Wąski traktuje mnie inaczej, wy wychodzicie od niego zadowoleni jak z dobrego domu publicznego a mnie traktuje bez entuzjazmu wiec mam powody czuc sie gorszy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
narazie nie gram bo kopiecie a za poltora tygodnie musze miec sprawne nogi bo lece na hintertuxa jakie wymawianie? przeciez ja zadowolony jestem, przeciez jakbym wymienial to i tak u Ciebie bo wymiana gratis
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mi te Wąskiego w sumie tez nie sieja, na radiu cisza, juz i tak po ptokach bo mam trzy komplety ale jakby sie cos padlo to bede mial na uwadze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tzn jaka jest roznica?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zle zadales pytanie, poprawne pytanie brzmi: spotkal sie ktos z was z dobra wycena przez pzu?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty Pablo to masz przejebane na całej linii... najpierw aparat , mega kicha a teraz okazuje się że ta karta SD nie chodzi w RNSie hyhyhyhyhy teraz to przegiales, jak to nie dziala? to co w tym MM sprzedaja?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja bylem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogrowy rzeczywiscie cos grypsuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale pod warunkiem że TrueOgre nie zje wszystkich pączków dzięki Hugo Kochany dla Ciebie to mogę kupic placuszki napisz co lubisz .Mówisz i masz nie to zebym sie czepial ale zabrzmialo to... Irko , nie mierz wszystkich swoja miarą cisza mocherowe berety z Ełropejskiego :decayed: kolego z niewyswietlajaca sie sygnaturka do mnie fikasz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale pod warunkiem że TrueOgre nie zje wszystkich pączków dzięki Hugo Kochany dla Ciebie to mogę kupic placuszki napisz co lubisz .Mówisz i masz nie to zebym sie czepial ale zabrzmialo to...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z ta co to jej dalej nie widac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie podskakuj bo pójdziemy do wątku z Twojego miasta Ok , nie było rozmowy Trzeniu zrob w koncu cos z ta sygnaturka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to kazdy niech sie przylaczy i zobaczymy jaka ilosc cytatow osiagniemy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniek wklej jeszcze z 30 cytatow to za moment ten 1000 peknie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo nic sie nie dzialo, zmarzluchy sie trzesly z zimna na dachu i tyle, testowali aparaty czy maja dobra stabilizacje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogrus szukaj tez X3000 tak jak Ci mowilem bo parametry te same i tylko ramka sie rozni a znajdziesz go taniej +/- 5 stowek, w zasadzie to model nizszy powinien byc drozszy bo ma ramke wymienna na rozne kolory i jest szansa, ze dopasujesz kolor do sciany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no tam juz jest to w duzej czesci przygotowane, pozytywne jest to, ze to nie jest start jakiejs firmy bo w Wawie juz maja taki klub i otwieraja drugi a docelowo ma byc jeszcze wiecej, w ten w Kazimierzu wpakowali 8 baniek to chyba cos z tego bedzie, byloby fajnie a jak wyjdzie to zobaczymy, jestem dobrej mysli bo teraz place troche wiecej a lipa jest nieziemska, kobita ma karnet open i jak wpadne to Ci powiem na czym on polega to pekniesz ze smiechu, do parku mam teraz zadaleko niestety
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
startuja od stycznia, jeszcze nie dziala ale zapowiada sie ciekawie, widzialem projekt to mi lekko szczeka spadla, park wodny przy tym gorzej wypada i cenowo i sprzetowo ale zobaczymy jak to bedzie, wiecej cwiczen dla kobiet jest w karnecie wejscie jest z zewnatrz nie z galerii
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
napadli mnie w kazimierzu http://purepoland.com/cracow/gallery.html i jako 8 i 9 osoba wyciagnalem z kobita karnet za 140zl, byla promocja dla pierwszych 10 osob bez ograniczenia czasowego Hercus to tylko samochod, wiesz taki srodek transportu jak np autobus tylko wygodniejsze