jezeli okaze sie zepsuty mozna go jakos naprawic/zregenerowac ??[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 17:59 _________________________________________________jednak to nie krancowka sprawdzilem ja i jest dobra co moze jeszcze byc przyczyna ??
Witam, nie wyswietla mi sie na fis-ie informacja o otwartych tylnich drzwi oraz nie swieca czerwone lampki w drzwiach, pewnie mam uszkodzone krancowki w drzwiach... czy wie ktos w ktorym miejscu dokladnie sie znajduja ??
za pomoc z gory dziekuje
Witam, planuje zakupic tester diagnostyczny do audi a4 b6 2001r, mam na oku ten http://www.allegro.pl/item416951277_najlepszy_vag_5053_can_live_data_adapt_j_polski.html czy bedzie dobry do podstawowych rzeczy typu diagnoza, odczyt bledow i ich kasowanie ?? moze cos innego (sprawdzonego) ??
mam do wydania 400zł.