Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

storm37

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez storm37

  1. Cineksik narazie nie podjalem decyzji rozgladam sie jeszcze auto ze zdjecia moje. pozdro.
  2. koledze cos sie machnelo :gwizdanie: 8E2 sedan 8E5 avant
  3. ja u siebie mialem +2,2 czyli miescil sie w normie lecz silnik odpalal po dluzszym postoju z lekkimi drganiami tak jakby nie lapal na wszystkie gary po ustawieniu na 0 jak reka odjal pali idealnie czyli warto ustawic na 0 pozdrawiam
  4. chodzi mi o mocowanie ramiona do wycieraczki (na U lub inne) gdybym chcial pozniej wycieraczke zmienic czy nie bedzie problemu z dopasowaniem innej poniewaz teraz mam taki niestandardowy zacisk i ciezko dostac wycieraczke tego typu i jakiej firmy jest ten zestaw ??
  5. moze ktos napisac na jaki zacisk wycieraczki sa te AERO zestawy
  6. jeszcze raz dziekuje, a mozesz napisac skad czerpiesz ta wiedze ??
  7. dzieki rtocki, moze 34D1 jakos tak koslawo napisane
  8. Yelo czyli jaki rezystor proponujesz ??
  9. ja takie zamontowalem i dziala...
  10. zeby zapobiec mruganiu ledow w postojowkach i bledu w komputerze wystarczy zamontowac do kazdej diody rezystor ceramiczny 36ohm 5W (koszt 2zł za szt.) Jezeli ktos chce sobie zamontowac diody w podswietleniu tablicy rejstracyjnej (bardzo ladnie to wyglada) wystarczy 1 rezystor na 2 zarowki. pozdrawiam
  11. Witam, czy orientuje sie ktos na czym polegaly akcje serwisowe o numerze: 46E2 3401 51B7 pozdrawiam.
  12. storm37 odpowiedział(a) na storm37 temat w 1.9TDI
    Problemem okazalo sie turbo, WD-40 rozruszanie sztangi dynamiczna jazda i problem znikl niebawem zabiore sie za czyszczenie kierownic... wiec temat do zamkniecia pozdrawiam
  13. storm37 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, mam maly problem z autem otoz wczoraj odstawilem auto na parkingu bylo z nim wszystko OK, dzisiaj rano odpalam auto, chodzil chwile na jalowym i zgaslo (tak jakbym je kluczykiem zgasil) odpalilem je i po przejechaniu odcinka drogi stwierdzilem ze auto nie ma mocy po wcisnieciu gazu auto po jakis 2sek dopiero zaczyna ciagnac ale nie idzie tak jak powinno to samo sie dzieje jak sciagne noge z gazu i ponownie przygazuje niezalenie na ktorym biegu jade. Pozniej postaram sie zrobic komplet logow i wstawie do analizy, moze ktos na poczatek mnie ukierunkowac jaka moglaby byc przyczyna takiego zachowania ?? na co zwrocic uwage (bede wczesniej u kolegi w garazu, pozniej dopiero bede robil logi) pozdrawiam
  14. Cuber dzieki za dodanie ankiety felgi raczej 17' ze wzgledu na nizsza cene opon, komfortu jazdy, i zuzycia zawieszenia :gwizdanie: chyba ze ktos mnie przekona na 18'... pozdrawiam
  15. Witam, ktore felgi beda lepiej pasowaly nr.1 nr.2 pozdrawiam
  16. to bedzie RNS-D (2 pokretla ??) pewnie masz zaladowana jakas mape do czytnika, plyte sie wyciaga z pozycji menu, DVD nie ruszy na tym czytniku.., jak chcesz polski jezyk do tej navi to sie odezwij na pw to dam ci namiar na spolszczony soft pozdrawiam
  17. kod powinien byc na pierwszej stronie chyba ze ktos go oderwal,zobacz czy nie brakuje w ksiazce prostokata wielkosci karty kredytowej...
  18. nieporeczny dostep do gruszki, chyba zeby zastosowac jakies przedluzenie kabla i wyprowadzic ja z prawej strony tunelu coraz bardziej mnie kusi zamontowanie w miejsce popielniczki, jak znajde wiecej czas rozbiore tunel i zobacze co da sie zrobic ma ktos moze schemat rozebrania tunelu ??
  19. 4D0035530C - wzmacniacz antenowy tv,telefon. napisz jaki masz typ navigacji jezeli RNS-D to nie poszalejesz, musisz dokupic DVD Player + adapter AV, co do ostatniej kwestii to laser do czyszczenia
  20. popraw linki bo nie wszystkie sie otwieraja
  21. auto moze bylo niedogrzane, bo zaraz po adpaleniu robilem logi...
  22. Witam, passat mojego znajomego dziwnie sie zachowuje, jadac turbina wpada w tryb awaryjny po zgaszeniu auta i odpaleniu go ponownie wszystko wraca do normy, co moze byc tego przyczyna ponizej log z 011dyn i bledy: 011 dynamiczne bledy: 01282 i 16944 pozdrawiam
  23. Witam, kolega zamierza kupic a4 1999r porobilismy dzisiaj logi tego auta i chcialbym abyscie je ocenili, zapomnialem zerknac jaki jest kod silnika ale napewno jest to jednostka 110 konna statczne: 000 001 003 004 007 013 Stayczne BS 000 003 004 011 Dynamiczne 011 Za pomoc z gory dziekuje pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.